Карпош
                   
1174 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:39LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO SETEK MKD POD PI...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:10ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:10Prodavam HP deskjet 3745

Prodavam HP deskjet 3745 800 denari


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:43Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 21:47Odlicna mreza za kompijuter

Prodavam dve super mrezi za kompijuter,cena povolna,dvete mrezi 1400 ...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36prodavam cd

prodavam cd zakompjuter kukisteto sony original japan novo nekoristen...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36GUNNAR -GAMING & COMPUTER ZASTITNI NAOCARI

PRODAVAM ZASTITNI NAOCARI ZA PODOLGO KORISTENJE NA KOMPJUTER ILI IGRA...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:13NAPOJUVANJE Cooler Master 850W RS-850-EMBA

Input VoltageAC 230 V Input Voltage RangeAC 90 - 264 V Power Output...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56HP Adapter za printer 32v 1.5A (Polnac)

Продавам оргинален користен полнач за принтер HP. Цена 700мкд. 3...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 15:05Sony Vaio 13.3HD Touchscreen, 32GB mSata +160HDD

Продавам користен лаптоп марка Сони, модел SVT13124CXS. Цена 7500мкд ...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:03Napojuvanje 450W PSU Gembird

Продавам користено напојување, целосно исправно, марка Gembird. Цена ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Intel core 2 quad Q9550 graficka RX 460 2GB SSD240

Cpu: Q9550 GPU: RX 460 2GB SSD: 240GB WINDOWS 10


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:16ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36HP PAVILION GAMING nov laptop koristen 3 meseci

HP PAVILION GAMING nov laptop koristen 3 meseci kupen od Germanija k...


34.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:36ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:29Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:15Servis za laptopi i kompjuteri

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 11:15Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13VGA RTX 3080 ZOTAC

VGA RTX 3080 ZOTAC


38.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:55AMD RADEON RX 6700XT

Se prodava skoro nova AMD RADEON RX6700XT kupena vo Mk.


Вчера 09:54Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:49LENOVO IdeaPad 3 15ITL6

Se Prodava nov Lap Top Lenovo so 2 godini garancija. LENOVO IdeaPad ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:43Genesis Gaming Neon slusalki

Prodavam ne upotrebeni Genesis Gaming Neon 360 https://anhoch.com/pr...


1.300 МКД
или предлог цена
26 мај 23:32Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 20:00Otkupuvam laptopi neispravni ispravni

Otkupuvam laptopi neispravni ispravni pratete ili kazete mi go model...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

26 мај 20:00Menuvam RX6600XT 8 GB ZA 3060 12GB

Menuvam Asus Dual RX6600XT za RTX 3060 12GB ili RTX 3060 ti GRAFICKA...


111.111 €
или предлог цена
26 мај 17:34Mac mini (Late 2014) So SSD

Prodavam Mac mini (Late 2014) so zamenet disk za ssd. 1.4GHz dual...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

26 мај 17:27Prodavam LG monitor so VGA

Prodavam 22” LG monitor so VGA vlez bez nikakva mana. Malku koristen


2.200 МКД
или предлог цена
26 мај 17:27Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Prodavame igri za PS4: CoD World war 2 -1200 den Final Fantasy 12 -...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 16:29Компјутер со дополнителни делови

Продавам компјутер стар со дополнителен хард диск од 80 GB, стар AMD ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

26 мај 15:06Gaming PC: i5 8500, 16GB DDR4, RTX 3060 12GB, 500GB NVMe ...

Продавам комплетно исправен и одлично сочуван гејминг компјутер соста...


35.000 МКД
или предлог цена
26 мај 14:32Napojuvanje 1000W Deepcool Gold

СЕ ПРОДАВА - напојување Deepcool PQ1000M 80 Plus Gold Rated, 1000W. ...


9.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:53MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G

nova,nekoristena


26 мај 12:33Laptop Thinkpad

Prodavam dobro socuvan T-430 laptop so win 11. Pogoden za sekakva na...


9.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:53Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:53Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 11:40Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16G...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 мај 11:19Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам