Радовиш
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DAF XF105 460

Се продава Daf Xf 460 105 со шалтер мењач,камионот е во одлична состо...


11.000 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Iveko kiper Retarder

Se prodava iveko kiper 420 ks so retarder Odlicna sostojba Registri...


111 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 19:36DAF XF105 460

Се продава Daf Xf 460 105 со шалтер мењач,камионот е во одлична состо...


11.000 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 13:00Man Tgx 18.440 2013

Se prodava man euro 6 18/440 automatik standard 2013 god. Registrira...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 10:04Man Tgx 18/440

Man tgx euro 6 18/440 automatik 2013 god. Registriran do 06.2023god....


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 10:04Man TGX EURO 6

Voziloto e vo odlicna sostojba,- Gumi na 70% Voziloto poseduva visok...


2 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Вчера 10:0412-13 Nercedes

12-13 Mercedes Reg do 7mesec 2023g 6 novi gumi Nova cerada Bazdir...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Камиони

20 мар 10:37Daf euro 6 Standart

Daf euro 6 Standart 2013 so poluprikolka Krone 2012


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

19 мар 11:47Volvo FL 240 (Ne Atego, TGM, LF)

Volvo FL 240 Proizveden - 2007 god Dozvolena nosivost - 9360 kg Mo...


14.500 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

18 мар 20:45DAF euro 6 poluprikolka Koegel

Se prodava Daf 460 euro 6 2013god i mega poluprikolka Koegel 2011


11 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

18 мар 11:16MAN TGA 35.400 8x4 207/8 kiper kada moze i sasija

Kamionot e vo odlicna sostojba se podava i bez sanduk euro4 2007/8


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:52Mercedes Sprinter 313 doka 2007

Kombeto e vo odlicna sostojba registrirano so tovaren sanduk 3.5m kli...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:52Kran (digalka) HIAB XS 166 4S

Kranot e so dalecinski bezicen upravuvac koj funkcionira na 50m Ima...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:51MAN 26.350 kran/kiper za rabota vo otpad

kamionot e vo odlicna soatojba kran HMF 6t kiper meiller 5m 25m3 ...


3 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:51SCANIA 124/420 za transport na masini i vozila

Kamionot e so kran i vitlo so sajla platforma za slep ima 6.90m na 2...


13 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:51Mercedes 18-24 kiper/kran

Kamionot e vo odlicna sostojba kran atlas 80.1 kiped 4.10m menjac so ...


23 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:51Deferencijali za 6x4,8x4 i 6x6

Imame na lager poveke vidovi na deferencijali Mercedes MAN 1.2 i 3...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:51Deferencijali 6x6 MAN komplet

Deferencijalite se komplet so federi so se i se izvadeni od ispraven ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:50Mercedes Atego 25-28 kipper/kran

Kamionot e 2002/3 godina so 350.000km odlicna sostojba bez dopolnitel...


13 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:50MAN 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi bese mikser moze da se napr...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:50Mercedes 25-27 2 broja

kamite se vo dobra sostojba samo gumite se slabi drugoto si e top mot...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:50VOLVO FM 380 8x4 original kipper

Kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi bez dopolnitelni vlozuvanja ...


1.313 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:50Mercedes 12-13 so 17ka motor

Kamionot e vo dobea sostojba pali vozi Dobri gumi sanduk so aluminsk...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:50Mercedes Econic za delovi

kamionot e vo top sostojba 25-28 motor 280 ks od atego menjac avtomat...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49Mercedes Atego 15-23

kamionot e vo odlicna soatojba na federi napred i pozadi 2002 godina ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49Volvo FM 12 420 2005

kamionot e vo odlicna sostojba se prodava na sasija moze da mu se sta...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49Furgon 7.20m

Mnogu socuvan


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49MAN 15.250 2002god.

Kamionot e vo odlicna sostojba na federi e napred i pozadi momental...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49Mercedes Atego 25-28 kran

kamionot e vo idlicna sostojba registriran cela godina atestiran kran...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49DAF LF 55.280 euro4

Kamionot e vo odlicna sostojba 2008 godina Avtomatik-tiptronik dobr...


12.345.679 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49Menjaci za kamioni

Zf i EATON (fuler) Imame poveke vidovi ne menjaci na lager za sekakv...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:49Karoserii (sanduci) golem izbor so sekakvo dimenzii i nameni

Imame poveke vidovi na karoserii so razlicni dimenzii so kapaci i bez...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:47Sanduci za 3 osovinci

Imame damperski i trostrani sanduci site se meiller kipper imame na l...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:46Polovni gumi i bandazi R 17.5 R 19.5 i R 22.5

Imame gumi samo od poznatite marki Michelin, Bridgestone, Firestone,...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:46MAN kiper 10.153

kamionot e vo odlicna soatojba pali vozi original sanduk meilller kip...


9 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:46Mercedes so kran (digalka)

Kamionot e vo odlicna sostojba so novi gumi Registriran cela godina ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:46Mercedes Actros 25-43

Kamiono e vo odlicna sostojba do pred nekoe vreme bese registriran vo...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:45Preden deferencijal i reduktor od mercedes

Reduktoro i deferencijalo se od troosovinec Mercedes 32-35 Moze i d...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:45MAN 35.403 8x6

Kamionot e vo odlicna sostojba dobri gumi 8x6 so preden deferencijal...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:44Kranovi (grajferi)

Imame na lager sekakvi vidovi i marki na kranovi Od najmal do najgo...


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:44Hidrulicni celindri MEILLER KIPPER

Imam sekakvi dimenzii na klipovi hidrulicni od 2.3 i 4 osovinski sand...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

17 мар 18:44Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам