8684 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 GRAND PICASSO 7 SEDISTA 1.6 HDI--REGISTRIRANA!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--80KW--109KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.599 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.799 €
Битола

Автомобили

19 мар 19:57Промовирано

MERCEDES C220 CDI 170KS. (FACELIFT) UVOZ CH

MERCEDES-BENZ W204 REDIZAJN MODEL 2012, C 220 CDI 170KS. MOTOR NA LAN...


11.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

12 мар 08:30Промовирано

BMW 318D 143KS. 6BRZINI (FACELIFT)

BMW E90 FACELIFT 2.0D 143KS. MOTOR NA LANCE EURO5 STANDARD, VISOKO NI...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

12 мар 08:29Промовирано

Mahindra 575DI nov 2021

Se prodava Mahindra 575DI kupen nov pred edna godina.


По Договор
или предлог цена
Денес 17:30STEYR 50hp

Се продава STEYR 8055 во одлична состојтба , донесен е од Швајцарија,...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:20Se prodava Nissan

Se prodava Nissan Qashqai 2008 god,napraven mal I golem servis pred 2...


7.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:15Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Neuvezena Top Sostojba !!

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Facelift (Redizajn)NEUVEZENA !! Proizveden...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:13Seat Toledo 1.9 TDI 2006

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:59Aprilija 50

Aprilija 50 Motrceto pali ama ne odi ostetena osovina. Se prodava cel...


100 €
или предлог цена
Денес 16:59Prodavam poveke vrsti na bandasi celicni i aluminiumski

Celicni i aluminiumski bandasi povolno


1 €
или предлог цена
Денес 16:47Prodavam povolno novi gumi

Prodavam povolno novi gumi 195×65×15 Riken 255x35x19 Pirelli P zero...


1 €
или предлог цена
Денес 16:47HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER KLIMATROIK PARKINK SENZORI TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:31MERCEDES C 220 CDI PERFEKTEN!!!

PRODAVAME MERCEDES - BENZ C 220 CDI 2007 GODINA REG DO 07.2023 AVANGA...


7.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Битола

Автомобили

Денес 16:02FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E REGISTRIRAN DO 24 02 2024 VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:59VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:42VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS TOUR OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■TOUR OPREMA■ 2008 GODINA.🇩🇪�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:414 CELICNI BANDASHI 16KI ORGINAL MERCEDES SO ZIK!●5X112●

●●SE PRODAVAAT 4 CELICNI BANDASHI 16KI ORGINAL MERCEDES SO ZIK! / Z...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:41AUDI A3--1.6 TDI 105KS-BLUEMOTION--PANORAMA--S-LINE 2010/11g

SE PRODAVA AUDI A3--1.6 TDI 105KS- BLUEMOTION--PANORAMA--SPORTBACK ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:41VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA

SE PRODAVA VW TIGUAN 2.0 TDI - SPORT&STYLE 2012/13 GODINA-ALCANTARA!!...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:40Fiat multipla

EKSTRA CENA ekstra motor 1.9 jtd Kolata e -2006 god REGISTRIRANA d...


1.390 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.490 €
Битола

Автомобили

Денес 15:33NOV FM TRANSMITER,BLUTUT,POLNAC...

Nov so 1 god garancija dosta kvaliteten kupen pred 2 3 dena nekoristen


Денес 15:07Passat B7. DSG. 2014. 75000

Voziloto e odlicno i i max. zacuvano. Komplet servisirano i bez nikak...


14.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:502 Continental 2 General 225/50-17

НАПОМЕНА: СЕ ПРОДАВААТ САМО ГУМИТЕ!!! Се продаваат 4 летни гуми во...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:45Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Prodavam Passat b7 2011/2012, 1.6 TDİ Bluemotion 105 hp, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:445x112 aluminiumski bandaži,vw,seat,škoda

5x112 aluminiumski bandaži,vw,seat,škoda So skoro novi zimski gumi,b...


Денес 14:43  НОВ ОГЛАС

VOLKSWAGEN TOUAREG FACELIFT 2008

REG. DO O5 07 2023 ZELEN KARTON 2.5 TDI PONOVIOT MOTOR VO ODLICNA SOS...


8.899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:37Prodavam 4 letni gumi

Prodavam 4 letni gumi Sportiva.


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:21  НОВ ОГЛАС

Michelin letni gumi 195/65/15

Se prodavaat 2 Michelin letni gumi 195/65/15. Cenata e fiksna! Konta...


50 €
или предлог цена
Денес 14:21Kacigi

Kacigi


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:20Motor

Tomos motor


250 €
или предлог цена
Денес 14:20Mercedes E250 2009 Elegance MOZNA E ZAMENA

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Merce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:582 gumi 215/60/17 letni BRIDGESTONE Dueler 6 mm sara EVTINO

Se PRODAVAAT 2 gumi 215/60/17 letni BRIDGESTONE Dueler odlicna ...


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 13:55AUDI A3 - 1.9 TDI - 105 KS - REDIZAJN-KLIMATRONIC

AUDI A3 - MOTOR 1.9 CDTI - 77 KW (105 KS) - MALA POTROSUVACKA NA GORI...


8.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:55ОРИГИНАЛ како НОВИ GM ATS АЛУМИНСКИ 16-ки/5x110/6,5Ј ЕВТИНО!

Телефон 078271967 Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН БАГАТЕЛНО ... и без ...


220 €
или предлог цена
Денес 13:544 АЛУМИНСКИ бандажи оригинал PEUGEOT 14ки 4x108/5.5Ј ЕКСТРА!

СЕ ПРОДАВААТ 4 АЛУМИНСКИ бандажи оригинал PEUGEOT 14ки 4x108/5.5Ј...


10.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:54OPEL AGILA 1.0

voziloto e vo top sostojba realni kilometri registracija do mart so z...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:543 одлични гуми MENTOR 165/65/14 M+S со 6 мм шара ЕВТИНО!!!

Се ПРОДАВААТ од РЕНТ А КАР САЛОН 3 одлични гуми MENTOR 165/65/14...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:53Lada niva

Ladata e vo odlicna sostojba so karburator ne e registrirana so atest...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:40Vw touran 1.9 2008g

Touran 1.9 tdi 2008g so 7 sedista registriran do Juni mesec napraveni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:40Lacetti, 173,905km, 2.0TCDI, 2008, prv sopstvenik,

Chevrolet Lacetti, 2008, 2.0 TDCI, 89kw, prv sopstvenik, neuvezena, k...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:39  НОВ ОГЛАС

2 гром MICHELIN PREMACY 4 гуми 185/65/15 со 95% шарa ЕВТИНО!

Се ПРОДАВААТ од АВТО САЛОН ПОВОЛНО ... и без интернет глупости. 2...


4.700 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
5.800 МКД
Денес 13:38PRODAVAM FIAT BRAVO 1.4 12V BENZIN-PLIN

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA, FULL OPREMA SERVO, ABS,ELEKTRICHI PROZO...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Битола

Автомобили

Денес 13:38Страна 1 од 218

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам