Чаир
                           
411 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 14:42Се издава стан од 63m2

Се издава наместен стан во Чаир близу ресторан ФАФА слободен од 01.0...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan

Stanot e renoviran 2022 godina detalno Raspolaga so : Predsobje ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:55SE PRODAVA PREKRASEN STAN VO CHAIR

Сити Партнер Агенција продава стан на ул. Џон Кенеди во Чаир, со одли...


74.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
78.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 09:26Izdavam stam Topansko pole

Izdavam 3 soben namesten stan za kratok prestoj vo period od 2 meseci...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јун 16:30Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јун 12:34Se prodava Stan vo Topansko

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko ...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 јун 11:40Se prodava stan vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje na ulica Prohor P...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 19:20Nov Stan 68m2

Dvosoben Stan Golema Dnevna Soba so Kujna i Balkon Spalna Soba so Ba...


980 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 18:28Se Izdava stan vo Dzon Kenedi/Apartament for rent Cair-JFK

Se izdava namesten stan vo Dzon Kenedi, Cair. Stanot e kompletno name...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 15:13Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje. ...


86.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
90.000 €
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 13:13Se prodava stan vo Dzon Kenedi

Se prodava stan vo ul. Dzon Kenedi sproti gimnazija Cvetan Dimov, sta...


50.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
53.000 €
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 13:00Izdavam stan vo skopje topansko pole ul.Metodia mitevski 64m

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 11:52Stan

Se prodava stan vo naselba Cair ul Serava vo blizina na Ginekologija ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јун 00:25Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

900 eur.1 m2.Za kes ekstra cena ekstra popus.Stanot e nov i ima cist ...


5 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
900 €
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 11:42Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 11:26Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 09:34Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 11...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 17:02Shitet banesa ne Cair me 39m2 dhe podrum.

Apartamenti ndodhet ne nje vend shume te mire dhe te qete dhe i rreth...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 13:00Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1. Stan 71 m2 na 8 Sprat SO IMOTEN LIST 2. Sta...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 12:54Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 12:34Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 10:36Се продава стан на Џон Кенеди со парно.

Се продава 40 квадратен стан на Џон Кенеди кај зегинот. Станот е со п...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мај 14:45Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Se izdava stan vo Cair

Шифра 8252 Се издава нов стан наместен со нов мебел во Чаир во близин...


270 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 12:46Shitet banesa ne Cair me 70m2 dhe garazh 20m2.

Shitet banesa me dy dhoma dhe garazh ne lagjen e Cairit. Bannesa ka n...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мај 13:00Se prodava prekrasen stan vo Prince Complex !

Prodavam prekrasen stan vo Prince Complex opstina Cair ! Stanot e vo...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мај 12:29Jipet banes me qera - se izdava stan pod kirija

Jepet banes me qera cmimi fiks 200 euro, ne komun te cairit lagjeja t...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 14:46СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17Се продава нов стан 59квадрати

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 мај 20:43Se izdava Stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 03:26Se izdava Stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 мај 03:22Opremen stan vo Cair Banesa e regulume

Banesa osht shum e bukur shitet me mobile nuk ka kurgjo me investu......


96.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мај 22:21Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair 97 m2 kompletno renoviran, na 3 kat, na ubava...


84.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мај 19:34Stan vo Cair 104m2

Се продава стан во населба Чаир од 104м2 во близина на амбулантата. С...


870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
900 €
Чаир / Скопје

Станови

21 мај 13:55Se izdava stan

Se izdava Stan pot Kirija Garsonjera 45 m2 edno soben so kupatilo, n...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 23:07Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair 81m² na II sprat. Stanot se naogja sproti shk...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мај 20:54Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам