Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:08SHURE PGX 58A

Mikrofonot e original ne e kopia Shure beta 58a Kontakt/075848213


200 €
или предлог цена
Вчера 10:57M-Audio Fast Track Pro (Kako Nova)

Slikite se od zvucnata kartica ne se od internet. Sostojba kako no...


4.999 МКД
или предлог цена
24 мар 21:55Se prodava razglas DYNACORD Forum Line XA sistem

Se prodava razglas zvucniici XA sistem Dynacord Forum Line i toa: ...


1 €
или предлог цена
23 мар 20:49Fender 2-Buttons Footswitch Channel

Продавам двоканален Фендер фотсвич


25 €
или предлог цена
22 мар 07:44prodavam nov stalak za mikseta

odlicen model na stalak ,koj brzo se montira , lesen za transport i e...


55 €
или предлог цена
20 мар 08:29MIKSETA YAMAHA

Odlicen mikser,socuvan,perfektno funkcionira do posledno kopce bez kr...


1 €
или предлог цена
20 мар 06:25Drzac za klarinet

Se prodava drzac za klarinet info na ovaj broj 079 365 901


1.200 МКД
или предлог цена
20 мар 05:45ZVUCNICI OBERTON 12ki

Oberton 12ki, dva po 300 vati RMS.NEPREMOTUVANI,ODLICNI.cena 270 eur....


270 €
или предлог цена
19 мар 08:38SVETLO LED SO EFEKTI

7 PARCINA SVETLO LED SO EFEKTI vo tri boi so vgraden mikrofon i podes...


17 мар 22:58БАСОВИ 18 ки.

ЗВУЧНИЦИ РЕПЛИКА "JBL" 2 X 600 вати,18 инчи,како нови непремотувани,е...


1 €
или предлог цена
17 мар 15:24Zvucnici so pojacalo so dalecinsko Quadro

Ne se mnogu koristeni Komplet so kabli zici Ispravna sostojba so pro...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
16 мар 12:29ЗВУЧНИ КУТИИ "10ки" КАКО НОВИ

Продавам 4 звучни кутии 10ки модел " SOUNDSTATION" италијански бренд...


1 €
или предлог цена
16 мар 06:47SPOT SVETLO

2 spot svetla novi dvete 180 evra a edno 100 evra


15 мар 22:40BASOVI RCF 18ki

Se prodavaat basovi RCF 18ki,model "PFR 180 SW" fabricki kutii,vo k...


1 €
или предлог цена
15 мар 03:42SISTEM + 2 ZVUCNICI MORSE

Се продава систем MORSE комплет со 2 звучници. Звучниците вадат звук ...


180 €
или предлог цена
13 мар 15:47Ozvucuvanje

Se prodava ozvucuvanje vo bezprekorna sostojba i toa: - 4 sateliti D...


1 €
или предлог цена
12 мар 21:42ALTO Flex Plus Stereo Enhancer RackMount Processor

MULTIBAND STEREO ENHANCER ALTO FLEX PLUS, ENHANCER-EXCITER, BASS PROC...


12 мар 18:382 Mikrofofoni za udarni instrumenti img Stage Line DM-44B

Prodavam 2 mikrofoni za ozvucuvanje na udarni instrumenti. Img Stage...


5.500 МКД
или предлог цена
12 мар 00:23SHURE KSM8 NIKEL

Kapsulata e skros nova i originalna Ja prodavam bedeki zedov ksm11 ...


500 €
или предлог цена
11 мар 01:02SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI ZA AVTOMOBIL

SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI ZA AVTOMOBIL CENA ZA DVATA 5000 DEN.


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
09 мар 11:06PIFLI ZA KLARINET

Nabaveni vo Slovenija. Mnogu malku koristeni, od edna nedela do mesec...


700 МКД
или предлог цена
07 мар 21:49se prodavaat jaki zvucnuci magnum 18 ka

se prodavaat jaki zvucnuci magnum 18 ka ,so vuferi visokotonci extra...


1.800 МКД
или предлог цена
05 мар 15:00Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
05 мар 09:14DYNACORD D-LITE 12 KAKO NOVI (ДИНАКОРД DINAKORD

Prodavam DUNACORD D-LITE 12 …, 4 ZVUCNICI KAKO NOVI NE MBOGU KORISTE...


04 мар 10:25prodavam dalecinski mikrofon

prodavam dalecinsko za mikrofon i instrument marka scaner domet okolu...


50 €
или предлог цена
27 фев 14:56prodavam zamenuvam prazni kutii

prodavam ili zamenuvam prazni trapezasti kutii oblozeni so sintelon a...


99 €
или предлог цена
27 фев 14:54MIDAS MR18

Prodavam digitalna mikseta Midas mr18 vo odlicna sostojba


500 €
или предлог цена
25 фев 02:56Nova nekoristena BEHRINGER PMP 500 , 2x250 wati

Nova nekoristena aktivna mikseta BEHRINGER PMP 500 , 2x250 wati , so ...


280 €
или предлог цена
24 фев 21:18Lexicon MX 200 procesor

Najdobriot processor, kupen e pred ne kolku godini I voopsto ne e kor...


10.000 МКД
или предлог цена
19 фев 23:21Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - PRODADEN Zoom3030 - 5000 den. Bass...


1 €
или предлог цена
14 фев 12:02Zvucnik 15' satelit

Prodavam 4 zvuvnici 15" bas so driver .marka GSP Cenata e za parce. S...


150 €
или предлог цена
06 фев 14:44ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
30 јан 18:51Итно!!! Бас еквилајзер педала

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструме...


1 МКД
или предлог цена
21 јан 07:37Продавам Fishman AFX Chorus

Chorus, za akusticna i elektricna gitara.


12.000 МКД
или предлог цена
16 јан 14:34BAYERDINAMIC mikrofoni

Maksimalno socuvani.. moze proba vo sekoe vreme.. cena po dogovor 07...


1 €
или предлог цена
07 јан 13:25Razdelnik za zvucnici switch

Razdelnik za zvucnici so prekinuvaci


1.000 МКД
или предлог цена
05 јан 20:09BAS ZVUCNIK 18ka

EIGHTEEN SOUND model" 18lw 800"kako nov.(samo eden zvucnik) ZA PODETA...


1 €
или предлог цена
01 јан 11:14MARSHALL REVERB 12

Legendarniot Marshall reverb 12!Vo odlicna sostojba.Ako ima nekoj poe...


29 ное 04:00MACKIE THUMP 12 a AKTIVNI ZVUCNICI Zvucnik

Mackie 12 a Aktivni zvucnici novi ne upotrebuvani ... mozat da se kor...


850 €
или предлог цена
14 ное 18:11Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам