603 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes e320 Cdi

Mercedes E320 cdi Registran Cela Godina so zelen karton 2002 God ...


3.550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 01:13Промовирано

Hyundai Getz

Hyundai Getz 2008 1.4 benzine Registraran do 09/09/2023 Klima perfek...


3.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

13 мар 13:31Промовирано

BMW E90 2010

Bmw e90 318D 2010 Golema navigacia Klimatronik Greaci na sediste T...


9.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2007 G

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 2007 GODINA, 88 KW/120KS PRV GAZDA VO MK, DOMA...


3.950 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 07:55Mercedes e320 Cdi

Mercedes E320 cdi Registran Cela Godina so zelen karton 2002 God ...


3.550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 01:13BMW E91 320 177KS 2009/8 GOD AUTOMATIK

Prodavam BMW 320 - 2000 cm3 , 177 ks Registracija 25 05 2023 - eu...


8.599 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 00:39Range rover velar 3.0D SE

PANORAMA GOLEM SERVIS NAPRAVEN NOVI GUMI ZIMSKI Tel: 078-226-013 ...


57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 16:49VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW/110PS

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW/110PS GOD: 2009 KM: 220000 Orginal PLATENI...


7.400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 16:17GOLF 6 1.6 TDI 2012

Golf 6 1.6 TDI 77KW 105PS Bluemotion 2012 Plateni site davacki do...


7.600 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 16:17Reno twingo Delovi crna boja 2000g

Prodavam delovi za twingo 2000 g


123 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 14:51Golf 6 GTD 2.0 170HP

Година: 2010 Марка: VW Модел: GOLF Гориво: Дизел Мотор: 2.0 GTD 170H...


8.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 14:28MERCEDES ELEGANCE

SE PRODAVA MERCEDES BENZ ELEGANCE E270 CDI REGISTRIRANA SO ZELEN KA...


3.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 14:05Seat Altea XL 1.9 TDI, 2008 godina, reg zelen karton

Kolata e vo top sostojba, bez nikakvi skrieni defekti. registracija i...


5.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 14:02VW CADDY 1.9 TDI 77KW 2004

VW CADDY 1.9TDI 77KW/105KS 2004 Registrirano do 6ti mesec 2023 so ze...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 13:05BMW E90 2010

Bmw e90 318D 2010 Golema navigacia Klimatronik Greaci na sediste T...


9.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Audi A7 -2014

Audi S7 3.0 TDI 245ps Novi gumi so novi bandasi 075590590 Oprema:...


24.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 11:54  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 7 1.6 tdi All star 2016 god.

Se prodava VW GOLF Vll 1.6 tdi All star 2016 god. Sega uvezen od hola...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 11:33Audi A4

Super sostojba servis komplet moze zamena so vasa doplata inf 0754637...


9 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 10:40Se prodava Skoda Fabia 1.2 tdi Greenline full oprema 2012-11

Se prodava skoda fabia 1.2 tdi greenline proizveden na 07.2011 full o...


5.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.500 €
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 10:16Opel meriva socuvano ekstra cena 2005 godina

Dizel 1.7 full oprema cena e fiksna so realni kilometri za po nisko ...


1.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 10:11Mercedes C 180 Benzin/Plin

Mercedes C 180 Benzin/Plin so atest Registracija istecena Vo normalno...


650 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
850 €
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 10:03Golf 7

Prodavam Golf 7 , 2.0 , 150 PS , 2015 godina , 168.000 km , uvoz Germ...


14.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 €
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 09:52Opel insignija

Se prodava mozna zamena registrirano do mart 2023 god 2010


6.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 09:29BMW E71 X6 M50d 2012 381PS

Se prodava BMW E71 X6 M50d 2012 god 381 PS ima pominato 250xxxx km ko...


23.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 09:19  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM INSIGNIA JAS SUM PRV SOPSTVENIK

Prodavam Insignia od 10m 2009 god jas sum prv sopstvenik na voziloto....


9.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Вчера 08:11AUDI A6 2.4 V6 Plin Atest

-registriran so zelen karton -Nov Plin landirenzo Evo so atest -sme...


7.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 21:59Fiat 500 1.2 automatik 2021 Panorama

full oprema samo 15.000 km novo


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:43Q7 2x S Line 3.0 tdi Panorama full 2017/16

full oprema registriran so zelen karton servisiran


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
55.000 €
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:42Tucson 1.6 180 ps Nov 10/2022 N LINE

Hyundai Tucson Nline 4x4 Edinstveno vo Makedonija Boja: Shadow Gray...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
39.500 €
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:35Mini Cooper S 192ps so 15000km

Naj full oprema edinstven vo mk automatik 192 ps samo 15.000 km ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
32.000 €
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:35Golf 5 19 dizell. 2008god.

Klima Aerbek El.stakla Tempomat Komandi na vollan Greaçi na sedishta ...


48 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:07Golf 19 dizell. 2008gos.

Klimatronik Aerbek El.stakla Centrallno zak. All.bandashi. Reg. Do 21...


42 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:06Golf 6 20 dizell. 2009god

Klimatronik Aerbek El.stakla Tempomat Greaçi na sedishta.


69 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:06Seat alltea 19 dizell. 2007god.

Klimatronik Aerbek El.stakla Greaçi na sedishta Tempomat All. Bandash...


52 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 15:06Peugeot 407 1.6 HDI FACELIFT

Peugeot 1.6 Hdi Facelift Full Oprema Godina na prozivodstvo: 2008 Po...


4.250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 13:48BMW 318 2.0 E90

Se prodava BMW E90 vo odlicna sostojba. Regatrirana do 10.2023 Za pov...


6.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 13:48FORD FOCUS 1.8 TDDI 66KW/90KS

Prodavam Ford Focus 1.8 tddi 66kw/90ks God 2000 Full oprema Letni ...


1.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 11:14Citroen C5 2.2 HDI 2006

KOLATA E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA SO REALNI KILOMETRI I SERVISIRANA, S...


3.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 10:59Fiat 500 Automatik

So full oprema. Tel 071 233 742 javi se na ovoj broj.


7.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 08:54Fiat 500 Automatik

So full oprema,


7.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

20 мар 08:49Ford mondeo 2.0tdci 2005god 131ks full full

070 583 290 Prodavam ford mondeo 2.0tdci 2005 god 131 ks Polukozni...


2.200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

19 мар 15:40Golf 5 2.0 tdi

Se prodava Golf 5 2.0 TDI so bogata oprema. Redovno servisiran i odrz...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Чаир / Скопје

Автомобили

19 мар 14:09Audi A5 2.0 Automatik

Full oprema


14.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

19 мар 13:58Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам