4221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
26 мај 13:10Промовирано

Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kola...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 08:43Промовирано

Se prodava fiat bravo

Se prodava fiat bravo 1.9 150 hp 2007 povekje inf na 078/212/014


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
23 мај 15:58Промовирано

BMW BANDAZI 18ki

BMW bandazi 18ki so 2 letni gumi Continental


Денес 11:36VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 11:35SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 11:35power comander lll

power comanderot e vo ispravna sostojba za motori od 2003 do 2007


11.111 МКД
или предлог цена
Денес 11:31Turbo bmw 163 ks

Ispravno bez elektronika 070700072


200 €
или предлог цена
Денес 10:58Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.100 €
или предлог цена
Денес 10:44Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
Денес 10:44Bmw 730D 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Mnogu stegnata Bez Zabeleski Full Oprema


5.490 €
или предлог цена
Денес 10:44Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
Денес 10:43Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008 god Full Led Navi

Perfekna Sostojba Bez Nitu edna Zabeleska Servisirana So Najvisoko N...


9.300 €
или предлог цена
Денес 10:43Mitsubishi Outlander 2.2D 150 ks 2013/14 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se Site Davacki Do Regitraci...


12.990 €
или предлог цена
Денес 10:43Ford Mustang 3.7 Benzin V6 2013 god

Telefon 070 880 009 Perfektna sostojba Full oprema


23.900 €
или предлог цена
Денес 10:43Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.590 €
Денес 10:42Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
Денес 10:42Audi Q7 3.0 Tdi Quattro 2006/7g Full

Odlicna Sostojba Registrirana Full oprema Aluminski Felni So Do...


10.200 €
или предлог цена
Денес 10:41Audi A4 2.0 TDI 2008 god Avomatik Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Денес 10:41SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Денес 10:39Se prodava ili menuva za APN6 700 EVRA

Se prodava APN6 98 god. Prevod vednas Cena 700 evra fiksna Info...


700 €
или предлог цена
Денес 10:24Se prodava ili menuva za APN6 680 EVRA

Se prodava motor so izminati 12.700km proizveden 2008 godona Cenata ...


530 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
550 €
Денес 10:23BMW X5 E70 2009 3.0 7 SEDISTA

- SERVISIRAN TOP MASLO SITE FILTRI PLOCKI DISKOVI GURTNI ...


10.990 €
или предлог цена
Денес 10:20BANDAZI 15-KI 5X112

ODLICNI NE SE KRIVI.FARBANI,VARENI


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:20Vw Volkswagen Polo 1.2 tdi blowmotion ful oprema

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


6.000 €
или предлог цена
Денес 09:57AUDI A6 - 2.7TDI -190KS -2009 -FACELIFT

AUDI A6 FACELIFT 2.7 TDI 140KW -190KS AVTOMATIK 2009 GOD. VO SO...


11.100 €
или предлог цена
Денес 09:51CITROEN JUMPER 2.5 OBICEN DIZEL

Pali vozi, 2001 godina Registrirano do 9 mesec


3.400 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 09:40CITROEN C4 1.6 HDI ZAMENA KARAVAN Pikap/Pickup

Registriran cela godina Zelen karton Tempomat Full oprema


2.550 €
или предлог цена
Денес 09:40Prodavam Motor HAMACHI

Motorot e 50 cc,registrirano i osigurano cela godina,maksimalno zacuv...


1.350 €
или предлог цена
Денес 09:40SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 77KW 2007 GOD

Voziloto e servisirano registrirano so full oprema novi gumi poveke i...


1 €
или предлог цена
- 75 % Попуст
4 €
Денес 09:40Massey Ferguson 43

Se Prodava Massey ferguson 43 mozna zamena za kola


2.200 €
или предлог цена
Денес 09:26Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 09:24Celicni bandazi 4*100

Bandazite se kako novi bez nikakvi zabelezki, ne se vozeni vo makedon...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:14Seat ibica 1.4 Benzin 74kw, Registracija cela godina

Kolata e maksimalno socuvana bez nikakov problem, motor karoserija, m...


3.150 €
или предлог цена
Денес 08:02DELOVOVI ZA ATEGO 1224

Prodavam novi delovi za atego 1224 preden lager I abs senzori inf na ...


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:02Seat Leon 1.2 TSI, 77kw, 2011god, Fabrika, MK tabli

Kolata e bukvalno kako nova bez niedna maana, registrirana i kompletn...


6.800 €
или предлог цена
Денес 08:02ALANSER ZA IVEKO

Prodavam alanseri za iveko 078 522 380 vlatko


111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:01MERCEDES DELOVI

Prodavam nova vodna pompa za 25 44 2009 godina INF NA 078 522 380 VLA...


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:01DELOVI ZA IVEKO

Prodavam delovi za eurokargo I stralis 078 522 380 vlatko


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 07:59POLOVNI GUMI

Polovni gumi 435/50/19,5 i 295/60/22,5 inf 078 522 380 vlatko


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 07:59Mercedes E 220/170ks

Возилото е во беспрекорна состојба како внатрешно така и надворе...


8.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.600 €
Денес 07:11Mercedes C180 Kompressor Redizajn

Visoko nivo na oprema Avantgarde so AMG oprema: -Sport suspenzija, i...


5.899 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.099 €
Денес 07:04WV PASSAT CC 2.0 TDI 140KS 2011 DSG Kako nov

WV Passat CC Bluemotion 2.0 140 ks bela boja,kako nov mnogu socuvan ...


12.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
12.850 €
Денес 06:38Страна 1 од 106

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам