Подкатегорија:
                   
631 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV DELL S2522HG IPS 240HZ 1MS G SYMC , FREESYNC

Monitorot e nov neotpakuvan , zemen e od setec na dogovor , doagja so...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
14 мар 17:21Промовирано

SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54be quiet Straight Power 11 Platinum 1200W

prodavam napojuvanje za pc 1200w platnium so garancija do 09.10.2023 ...


16.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:25  НОВ ОГЛАС

Intel Celeron G3930 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G3930 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Intel Celeron G4900 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G4900 со кулер. Овој процесор е од...


1.490 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.900 МКД
Вчера 16:36Intel Pentium G4600 LGA1151

Продавам процесор Intel Pentium G4600 со кулер. Во перфорамнси е и...


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Kingston 4GB DDR4 2666MHz CL19

Продавам РАМ меморија Kingston 4GB DDR4 2666MHz CL19 користена една и...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35ADATA SX6000 Lite 256GB 1800/1200 MB/s

Продавам користено M.2 NVMe SSD. ADATA SX6000 Lite 256GB R/W (по ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35Samsung 128GB M.2 SATA SSD

Продавам користено M.2 SATA SSD Samsung 128GB MZNLH128HBHQ-000H1 ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35ADATA 8GB DDR4 2400MHz CL17

Продавам РАМ меорија ADATA 8GB DDR4 2400MHz CL17 користена една и пол...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:35Asrock Phantom Gaming RX6800 16GB GDDR6

Се продава половна графичка карта Asrock Phantom Gaming RX6800 16GB G...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Adapter Polnac 45W Magsafe2 za MacBook Air i Mac Book Pro

Novi adapteri od 45W Magsafe2 za Macbook Air i Pro


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Magsafe2 60W Adapter za Mac Book Air i Macbook Pro

Nov Magsafe2 60W Adapter za ponovite modeli na koi se izlezeni od 201...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:3060Wati Polnac Adapter Magsafe1 za Laptop Macbook Air i Pro

Adapter polnjac za Macbook laptopi, Macbook Pro, Mac Book Air.. S...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:25MX Master 2S

Се продава Logitech MX Master 2S. Купен од Нексио, користен неполн м...


Вчера 11:19  НОВ ОГЛАС

Процесор, плоча и РАМ, Ryzen 5 3600x, MB i 2x8GB RA

Продавам Матична плоча MB MSI B450M A-PRO MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3....


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:18Monitor Samsung

17" vo top sostojba so komplet kabli


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:48  НОВ ОГЛАС

Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter

Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter Nov kupen od Istyle


22 мар 19:20Hard disk HDD 3.5" 500gb toshiba i seagate 3.5" 500gb

Prodavam hard disk seagate 500gb 3 5" sata, kompletno uspraven bez lo...


600 МКД
или предлог цена
22 мар 16:334g ruter Huawei

Prodavam 4g ruter huawei raboti na site mrezi.


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 15:06Asus H81M-K, I5 4440, 2 x 4GB DDR3 combo

Се продава комплет Asus H81M-K I5 4440 2 x 4GB DDR3 сток кулер ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 мар 10:37Gigabyte Gaming OC GTX1660 Super 6GB GDDR6

Се продава половна одлично сочувана графичка картица Gigabyte Gaming ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
22 мар 10:37MOUSE (maus-glusec) ZA PC / LAPTOP MICROSOFT

Prodavam wireless-bezzicen touch (osetliv na dopir) maus za pc ili la...


22 мар 02:18Monitor ACER 22 Inch (P22HQV)

Се продава монитор ACER 22 inch, користен но во одлична состојба.


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 20:02Kingston DDR4 16Gb 2666MHz

Se prodava koristena ram memorija Kingston. 16Gb DDR4


1 МКД
или предлог цена
21 мар 13:06Ponudete 4k monitor

Ponudete 4k monitor kupuvam !


11.000 МКД
или предлог цена
21 мар 13:00USB Stikovi i memoriski karticki - Novi

Maxell 16GB USB 2.0 Stick - 230 den. Maxell 16GB USB 2.0 Stick - 250...


21 мар 12:10Rx 6600

Prodavam rx6600 8gb powercolor hellhound Mnogu malku koristena za ...


99 МКД
или предлог цена
21 мар 10:34SteelSeries Rival 310 - True Move 3

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


21 мар 09:28Prodavam LCD Monitor HP 20,7" inch so HDMI priklucok

Prodavam LCD Monitor model: HP V214a malce koristen Native resolutio...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мар 21:06ACER LCD Monitor 21,5" so HDMI priklucok

Odlicno socuvan malce koristen LCD Monitor Acer model: KA220HQ, so HD...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
20 мар 21:05KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA

KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
20 мар 19:19RASPRODAZBA

RASPRODAZBA


1 €
или предлог цена
20 мар 19:18i5-7500 + Mb h110m R

komplet 5000


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.000 €
20 мар 19:12Професионални бизнис серии на монитори со 2г гаранција

Професионални бизнис серии на монитори со 2г гаранција A+ Premium Ref...


2.500 МКД
или предлог цена
20 мар 17:34Intel Pentium G4560 LGA1151

Продавам процесор Intel Pentium G4560 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:25Gembird Bluetooth Keyboard + Mouse

Gembird Bluetooth Keyboard KB-BT-001 Gembird Bluetooth Mouse MUSWB2


20 мар 13:42Bezzicna tastatura i mouse logitech

Model MK530 Kupeni od germanija .


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
20 мар 12:35Extra monitor hp la2205wg full hd

Extra socuvan gaming monitor vga i dvi


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 09:37Medion 22inch led monitor vga dvi hdmi

Extra led monitor so hdmi 22 inci


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 09:37Prodavam delovi za laptop TOSHIBA L350 17"

Dvd rezac Cena predlozete


1 €
или предлог цена
20 мар 06:36Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам