81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА КУКА ВО ДУЌАНЏИК

Се продава парцела со површина од 104 м 2 со дворно место во населба ...


45 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:48Kukja- Gradezno zemjiste

Se prodava gradezno zemjiste so markica za zgrada- 179m2 ul.Jajce br...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:56Se prodava semejna kukja vo gazibaba

Se porodava semejna kukja so plac od 400m² NE SE JAVUVAJ NA BROJOT DO...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

28 мар 20:14KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 13:00cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 180, dvorno mesto 350m2.. Kukata se naoga na ul. Maksut ...


199.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 11:42Kuka vo Chair

Se prodava semejna vo Cair vednas sproti vero i parkot.


123.456 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

25 мар 09:46Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 21:47Se izdava Ipet me qira

Jepet shtepia me qira ne qairqank ne pance nedelkovski (sauk qeshme).


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 10:55Kukja Topansko pole

Prodavam kukja vo Topansko pole stara gradba Povrsina na kukjata e 8...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

24 мар 09:11Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 мар 19:23КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 16:00Se prodava kuka vo Cair

Шифра 9069 Се продава нова куќа во Чаир кај гимназија Цветан Димов. 1...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 10:22Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 18:34Se prodava dve kuki

Se prodavat dve kuki ednata od 54 kv drugata 175 kv na tri sprati, so...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 19:48Shtëpi 309m2 në Çair

Në shitje shtëpi prej gjithsej 309m2 prapa shkolles fillore Imri Elez...


115 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 мар 10:44Куќа во Чаир

Se prodava kuka vo Cair na ulica Kemal Ataturk br.11


150.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

16 мар 12:18Kuka vo gazi Baba opstina cair

So dokumenti prevod odma!!! Se prodava kuka vo naselba gazi Baba n...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 мар 22:10Se prodava objekt

Se prodava objekt na dva sprata so povrsina od 150m2 plus dvor 20m2. ...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

13 мар 21:36Se prodava kuka

Kuka Zelezara 070390147


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

12 мар 15:12Семејна куќа во Општина Чаир на одлична локација

Се продава Мулти семејна куќа во Општина Чаир,населба Топанско поле. ...


650.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 мар 13:00SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Topansko pole na atraktivna lokacija,so odlicna me...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 мар 07:44Iznajmuvam apartmani vo Mavrovo

Iznajmuvam kompletno opremeni apartmani vo Mavrovo, vednash do Hotel ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 фев 01:32Prodavam kuka

HITNO......Se prodava kuka vo Gazibaba. Na dolniot sprat ima dnevna ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

20 фев 23:01Se prodava kukja vednas do plasticarska ulica

Kukja tvrda gradba gradena vo 2015god prizemjeto momentlano Se korist...


60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 јан 14:07Se izdava kuqa 2 kat 110 m2 namestena

Ima 3 sobi plus salon 110 m2 mob 071 34 66 66 cena 300 eur se plaqa 6...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јан 21:27Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир 179 м2 Повеќе информации на 078 316 469


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

20 јан 12:43Prodavam kuca

Prodavam kuca so odlicna lokacija 20 min do centar 2 min do East Gate...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

22 ное 18:08Shitet shtëpi

Shitet shtëpi në saraj 164 m2 e renevouat dhe me gjitha dokumentacion...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 20:26Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,

Се продава стара куќа 110 + 42 кв, со плац од 420 кв, , Бит пазар (B...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 ное 15:58Se izdava Kuķa vo dzonkenedi

Se izdava kuķa na vlez vo dzonkenedi 200m2 so dvor od 700m2 moze i za...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 сеп 14:02Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba

Se prodava kukja do market Kiper vo Gazibaba so 5 sobi, podrum, 2 kup...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 сеп 12:30Se prodava kuka so povrsina od 322m2

Se prodava kuka so povrsina od 322m2 na 3 sprata,so posebni vlezovi.K...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

31 авг 11:27Se prodava kyka vo Skopje/Cair

Za poveke info :071473496


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

28 авг 08:48Se prodava kyka Vo Cair

Se prodava kyka vo skopje/Cair Poveke info 071-473-496


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

28 авг 08:44Prodavam 2 kuki ODVOENI SO ODVOEN SAAT ZA STRUJA I VLEZ

Prodavam 2 kuki so ODVOEN SAAT ZA,struja i ODVOENI vlezovi Cena po d...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 авг 13:28Kuca vo Cair karsi americka ambasada

kucata e podelena se prodava cela so site drugi objekti ili na Polovi...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

18 авг 19:44Se izdava Stanben Objekt 1200m2-Residential building for ren

Се издава Станбен Објект 1200 м2- Se izdava Stanben Objekt 1200 m2- ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

14 авг 20:33Shitet shtëpija në Shkup,Çair

Shitet shtëpija në Çair, Dizhon per meshum info Nr.071473496


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

09 авг 07:03Ce prodava kyka vo cair , dizhonska

Shitet shtepi ne lagjen dizhon Per me shum nr, 071473496


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 јул 06:43Shes shtëpi në Serov

Shite shtëpi në Serov


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

23 јул 07:50Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам