Скопје Центар
                   
1153 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа 2.209 €...


2.209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

FAST FOOD "GIRO BEKO" bara rabotnici

Fast food "GIRO BEKO" ima potreba od rabotnici so rabotno iskustvo vo...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:48VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben vozac Relacija Sw-No Se vozi hladnjaca Iskustvo Bg dok ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:42Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti ili Mk vaden...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:42Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


40.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 09:28Se baraat vozaci na avtobusi so D-kategorija

Реномирана фирма бараат професионални возачи на автобуси со Д категор...


35.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 09:02Baram majstor za bekaton

Baram majstor za bekaton


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 06:39Punë ne Gjermani

Hapet konkurs për 50 shofer kamioni Ju ofrojmë Pagë duke filluar...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 02:32Vazac sofer c i ce

Конкурсот е отворен за 50 возачи на камиони Ви нудиме Плата почнува...


2.340 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 02:31Потребни се фармацевти и медицински сестри

Доколку имате потреба од дополнителен приход јавете се. Инфо на 077 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 23:52Distributer na vesnici I spisanija. magacinski. rabotnik. Di

Ne se javuvajte na ovie oglasi ako gi sretnete I ne gi barajte navede...


21 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 20:10работа во преноќиште

Преноќиште во Центар бара лице за работа со опција за сместување и тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:59Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakovod...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:58Rabota vo Hrvatska

Kompanija HIDRO-TIM DOO od Zagreb se zanimava so hidroizolacija vo gr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:49Se bara kelner/ka

Se bara personal za rabota vo novo otvoren kafich vo TC Beverly Hils,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

ХЕМИСКО FRESH EXPRESS ВРАБОТУВА ЖЕНИ ПЕРАЧКИ/ПЕГЛАЧКИ

Поради зголемениот обем на работа и ново отворени локали, во потрага ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:49ВРАБОТУВАМЕ ПЕРСОНАЛ ЗА ПРИЕМ И ИЗДАВАЊЕ НА ГАРДЕРОБА

Поради зголемениот обем на работа и ново отворени локали, во потрага ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:48Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni Devojki , Odlicna Zarab

Se Baraa , Otvoreni , Komunikativni Atraktivni Devojki , za Pridruzu...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:01Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:47Продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа 2.209 €...


2.209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00ostapuvam del od prostor za flizer\ka

ostapuvam flizersi stol za maski ili zenski frizer za rabota vo fliz...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:34Barame gradezen tehnicar

Barame gradezen tehnicar ZA RABOTA NA IZVEDBA - Rabota vo skopje na ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:25ITNO se bara rabotnicka za vo Mekichara na Bit Pazar

Itno se bara rabotnicka za vo Mekichara na Bit Pazar. Za povekje ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:39Rabotnici za Fizicko Obezbeduvanje so Licenca

Barame Personal za: - Fizicko obezbeduvanje na Deloven kompleks vo S...


22.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
30.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 10:15ELEKTRO INSTALATER

BARAM ELEKTRO INSTALATER SO ILI BEZ ISKUSTVO ZA RABOTA VO SKOPJE KO...


1.111 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 21:19Administrator ili pomosnik smetkovoditel

Baram rabota Administrator ili Pomosnik smetkovoditel Kontakt 078...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 мај 19:42Se bara pomosnik Frizer-ka

Frizerski salon vo Kozle poradi zgolemen obem na rabota ima potreba o...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 17:43Rabota vo Germanija

Se baraat maski lica na vozrast od 30 do 54 godini za termicka izolac...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 17:12Rabota vo Germanija

Potrebni se maski lica na vozrast od 25 do 55 godini za Montaza i Dem...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 17:12Restoran Rulet

Imame potreba od kelner ili kelnerka I salaterka, Plata po dogovor. I...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 17:12SE BARA DIPLOMIRAN FARMACEFT

Se bara diplomiran farmaceft za da se vraboti vo apteka dokolku ne...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 15:45Barame personal za rabota vo Fotokopir/Knizara

Вработуваме/Бараме ПЕРСОНАЛ за Работа во ФОТОКОПИР -КНИЖАРА (Скопје)...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 15:05Baram rabota so b i c kategorija

Baram rabota kako sofer so b i c kategorija moze i za stalno a moze ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 мај 15:00Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,дост...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 мај 14:36Се бара предавач за Ментална аритметика

Се бара практикант или вработен за хонорарно предавање во попладневит...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 13:36VOZAC / SHOFER/ ВОЗАЧ

Nudime rabota vo privatna, poznata firma, dobro plateno, pozelno e C ...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 13:24Potreben vozac D kategorija

Strumica Exspress ima potreba od seriozen i stabilen vozac so D kateg...


32.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 09:42Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

30 мај 05:48imame potreba od pica majstor

Gostilnica vo Kapistec ima potreba od PICA MAJSTOR-ka so poznavanje p...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 мај 18:41BARAM ISKUSEN VOZAC NA KAMION SO E kategorija

Javete se na 070/271-777 Baram iskusni vozaci / soferi na kamion s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

29 мај 15:05Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам