Скопје Центар
                   
1047 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа 2.209 €...


2.209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben vozac Relacija Sw-No Se vozi hladnjaca Iskustvo Bg dok ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:41Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti ili Mk vaden...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:41ITNO se bara rabotnicka za vo Mekichara na Bit Pazar

Itno se bara rabotnicka za vo Mekichara na Bit Pazar. Za povekje ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:37PRODAVAQKA ZA BUTIK TOTO NEPUSHAQ

Kaj avtobuska bitpazar


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:30Baram qistaqka

Hotel fama Bitpazar Mozhe i za peglanje


27.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 10:21Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


40.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 07:56VOZAC / SHOFER/ ВОЗАЧ

Nudime rabota vo privatna, poznata firma, dobro plateno, pozelno e C ...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:05Бараме агентки за продажба

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:58СЕ БАРААТ РАБОТНИЦИ ЗА ВО КУЈНА

Ново отворена кујна Бел Пиатто има потреба од вработени. Се наоѓа...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:58Sendvicara Nino vo Gtc !!!

Kontakt broj 070-261-035. Sendvicara Nino vo gtc, bara prodavacka...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:29ostapuvam del od prostor za flizer\ka

ostapuvam flizersi stol za maski ili zenski frizer za rabota vo fliz...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:23Rabota vo Hrvatska

Kompanija HIDRO-TIM DOO od Zagreb se zanimava so hidroizolacija vo gr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:50Kerkohet kamarier per burektore-embeltore

Kerkohet kamarier per burektore-embeltore Pagesa ditore 800den ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:30Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakovod...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:08Sofer vozac soferi vozaci

https://culi-autotransport-germany.business.site/?utm_source=gmb&utm_...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:49Sofer soferi vozac vozaci

Со нас ве очекува возбудлива задача: Возењето товар е ваша страст и ...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:49Baram soferi za Germanija

Se barat soferi za germanija se barat soferi za nosenje koli so kam...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:49Potreba od opsti rabotnici za rabota vo pogon

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od opsti rabotnici. Nema po...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа 2.209 €...


2.209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 07:26Distributer na vesnici I spisanija. magacinski. rabotnik. Di

Ne se javuvajte na ovie oglasi ako gi sretnete I ne gi barajte navede...


21 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 21:02Се бараат собарки за во Омиш(Јадранско Море)

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат поголем...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 17:24Се бараат работници за во ресторан во Омиш, Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Фамилијарен хотел...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 17:24Се бараат работници за угостителство за на брод низ Хрватска

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат работни...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 17:24Се бараат кувари и собарки за во Омиш (Хрватска)

Контакт Слобо (на Вибер достапен) +385915156266 Се бараат 3 кувар...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 17:24оглас за хигиеничарка

Ресторан бара хигиеничарка 075-220-504


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 15:04шеф менаџер

Ресторан во центарот на градот бара шеф менаџер.Телефон за контакт 07...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 15:03шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 15:03келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 15:03помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 15:03Кaфе бар "SECTOR6" има потреба од Келнерки

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Скопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 14:19Cafe Bar "SECTOR6" ima potreba od KELNERKI!

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 14:19КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар во Центар има потреба од шанкер/ки и келнер/ки. Информации н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 13:59Скараџија

Гостилница Везенка во центар маил: bife22@yahoo.com моб 07028200...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 13:00Se bara Sistem administrator za vo privatna firma

Se bara Sistem administrator za odrzuvanje na sistemskata infrastrukt...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 12:57Возач со Ц +Е возачка категорија за мегународен транспорт

Транспортна компанија со придружница во Република Бугарија има потреб...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 08:50Такси возила под рента

Се издаваат лиценцирани такси возила под рента. Возилата се комплетно...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 08:32Taksi (Taxi) vozila pod renta

Se izdavaat licencirani taksi vozila pod renta. Vozilata se kompletno...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 08:32Potreben vozac D kategorija

Strumica Exspress ima potreba od seriozen i stabilen vozac so D kateg...


32.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 07:43Потребни се фармацевти и медицински сестри

Доколку имате потреба од дополнителен приход јавете се. Инфо на 078 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 мај 00:05Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам