7051 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

Opel Vectra b2.0

Opel vectra b2.0 UNIKAT


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 06:34Nissan pathfinder 4x4 2.5 dci

Dzipot e vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis gumi 80% 4x4...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 01:41Ralca od feder

Cena 230e


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Вчера 20:20BMW X1 18D XDRIVE 2011 2.0 150ks

Voziloto e registrirano cela godina i servisirano. Moze da se vidi ...


12.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 20:13Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 19:53delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Вчера 19:53ZMAJ 135

ZMAJ 135 proizveden 1997 godina garaziran i dobro socuvan, kosa na ko...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 19:412012 VW POLO 1.2TDI 75KS BLUEMOTION EURO 5

Uvoz od holandija plateni site davacki do registracija Poveke info na...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:25  НОВ ОГЛАС

Ford Escort 1.3 GL 1981 OLDTIMER - ATEST Plin

Се продава добро сочуван Ford Escort 1.3 GL од прв сопственик, произв...


4.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:59  НОВ ОГЛАС

JAGUAR XF 2.7 D PREMIUM LUXURY-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


11.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

Sportiva Performance 205/55 R16 Letni 2018, Made in Germany

🔝 4 гуми исти, 205/55 R16 91H, летни 🔝 DOT 07/18, 2018та година 🔝 ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:35VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00VW GOLF 6 2.0 TRENDLINE

VW GOLF 6 2.0 tdi 81kw 110ks pominati 225.000km golem i mal serv...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:21Bandazi so gumi od BMW F10 MOZE I ZA DRUGI BMW

Bandazi so letni gumi izvadrni od bmw f10 Pasuvat i na drugi bmw Pr...


Вчера 10:50Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 07:02SUZUKI GSXR600 2003G

odlicna rabota na motoro i tehnicka ispravnos registriran na MK tabli


3.000 €
или предлог цена
Вчера 05:03BANDASI 16ski VW 5X112 orginalni

Letni novi gumi


25 мар 21:15VW BANDASI 17SKI 5x112orginalni VW

Pravi zdravi nevareni letni gumi solidni


25 мар 21:15SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT TRANSPORT NA AVTOMOBILI VO ZEMJAVA I STRANST...


По Договор
или предлог цена
Виница

Комбиња

25 мар 21:15FIAT PANDA 1.3MULTIJET PANORAMA UVOZ OD CH

Perefektna sostojba 170iljadi km so garancija za km Plateni site d...


3.399 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 21:15AUDI A3 2.0TDI 140ks 12g SPORTBACK PANORAMA

Proizvedeno 13 11 2012godina Uvezeno od 🇩🇪 plateni site davacki d...


8.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 21:15AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


80.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 21:15VW POLO 1.4 TDI 55KW BLUEMOTION 16G FACE

Kolata e kako nova Registrirana cela godina Perefektna sostojba B...


8.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 21:15VW POLO 1.2 TDI 55KW BLUEMOTION 12g

Fuul oprema za modelot Registirano do 11mesec 2023g Napraveno kompl...


5.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Виница

Автомобили

25 мар 21:15HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 21:15GOLF 7 1.6TDI 105ks BLUEMOTION 2013god

Golf 7 2013 1.6 tdi bluemotion (highline) 155.000 km : start-stop,dvo...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 20:10BMW 318d

Se prodava BMW 318 d vo odlicna sostojba. Redovno servisirano i odrz...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 19:21Yamaha Virago XV125

Motorot e so MK dokumenti, vo odlicna sostojba bez maana, raboti perf...


1.800 €
или предлог цена
25 мар 18:25BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
25 мар 13:50Zenski konduri cizmi za motor glanc 37

FLM zenski konduri cizmi za motor Glsnc novi , 37 broj Moze kontak...


25 мар 11:43Zenski cizmi za motor 36 broj 2 modela

Cizmite se glanc glanc novi 2 modela Vodootporni 36 broj Mozevi ...


25 мар 11:43Zenski glanc novi IXS-marka

Pantalonite se glanc novi GLANC XS-brojce. So zimska postava i stitn...


25 мар 11:43Zenski cizmi za motor 38 broj

Cizmite se vo perfektna sostojba Moze kontakt viber


25 мар 11:43Stitnik vrat. LEATT GPX ADVENTURE 3

Stitnik za vrat za kros cross Profesionalen Moze i viber


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
25 мар 11:42VOLVO euro 6 vetrobrani na stakla originalni

Glanc novi ne koristeni, kupeni originalni VOLVO


4.000 МКД
или предлог цена
Виница

Камиони

25 мар 11:39Jakna palto IXON s-brojce

Paltoto e so stintici. Nema zabeleski kako novo. Kontakt viber


25 мар 11:38Korpa set lameli kapacka honda crf 450 2011

Lamelite se glanc novi korpata vo perfekktna sostojba kapackata isto.


25 мар 11:38Originalni dixtoni za yamaha 125 dt

Originalni Moze kontakt vibee


25 мар 11:37Страна 1 од 177

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам