Неготино
                           
173 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


30.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
32.500 €
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 17:21Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 14:14Se prodava/izdava plac

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 13:28Се продава градежно земјиште

Се продава градежно земјиште од 6500м2. Парцелата се наоѓа помеѓу рег...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 09:50Објект 550 м2

Се продава објект од 550 м2 заедно со урбанизиран градежен плац од 52...


1 €
или предлог цена
28 мар 09:34Лозје

Се продава лозје сорта каберне 4.2дек.и нива 1дек, Локација куријски...


4.300 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 мар 22:43PLAC ZA BENZINSKA PUMPA SO MARKICA NA AVTOPAT E-75

Маркица за бензинска пумпа на автопат Александар Македонски(Е-75) во ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 мар 20:57Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


2 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 мар 10:59Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

27 мар 10:59SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


27.900 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 мар 17:48Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 мар 17:01Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

26 мар 17:01Се продава куќа во Тремник

Се продава куќа на два спрата 75м2 и дворна површина од 555м2 (вкупно...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

26 мар 14:40Нива

Локација Долни Дисан - Пороите. Нива 15 декари. Нива погодна за обраб...


1.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

25 мар 10:12Се продава градежно земјиште над Памела Неготино

Се продава плац, градежно неизградено земјиште над Памела Неготино, с...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

24 мар 18:02Ducan

Se prodava ducan vo kulata 8m² Cena po dogovor Informacii na mobile...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

24 мар 08:47SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

23 мар 10:50120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA 500 evra m2


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Неготино

Дуќани

23 мар 07:22EXTRA LOKACIA DO AUTOPAT NA VLEZ VO NEGOTINO

Cist imoten list vednas do benziska pumpa makpetrol


60 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

23 мар 07:22Investitor za kukja vo centarot na Negotino

Se bara investitor za stara kukja vo centarot na Negotino ili se menu...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

21 мар 16:57Lozje pod naem 2.5 dekari

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

21 мар 10:48Lozje pod naem 2.5 dekari

0


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

19 мар 18:24Lozje 11 dekari

Se prodava lozje vo negotino so povrsina od 11dekari mesto vikano gla...


10 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мар 21:22Lozje 5dekari

Se prodava lozje eftino smederevka so povrsina od 5dekari mestoto vi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мар 21:21Niva so lozovi nasadi 43 hektari. Cena pod 1 eur/m2

Se prodava nivа vo Negotinsko so povrsina od okolu 43 hektari (430.0...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мар 13:00ZEMJISTE. ZA FOTOVOLTAICI 11,000

SE IZDAVA ILI PRODAVA ZEMJI. ZA FOTOV. PARKING I DR. NAMENI. SE NAOGJ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 мар 18:47Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
17 мар 13:42Lozje pod naem 2.5 dekari

Lozjeto se naoga blizu gradot


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

17 мар 12:30Se prodava !!! Niva na pat Negotino Demir Kapija

KONTAKT/075346775Niva na pat Negotino Demir Kapija na asfalt.lag vo d...


9.999 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

16 мар 13:00Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 18:44Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 18:44Lozje pod naem 2.5 dekari

lozjeto se naoga vo crno pole


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

15 мар 11:12LOZJE NIVA

Se prodava lozje kratosija/smederevka vo atarot na selo Krivolak Cen...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

15 мар 08:03Kuka vo Negotino

Se prodava kuka so povrsina od 200 kvadrata i dvorno mesto od 400 kva...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

14 мар 23:16Se dava pod naem lozje 2.5 dekari

lozjeto se naoga vo crno pole blizu gradot dekar ipol borgundec dekar...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

12 мар 19:35Ресторан Неготино Gallaria

Се издава комплет реновиран ресторант во Неготино со маси, столеви, ч...


5 €
или предлог цена
12 мар 14:38Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

10 мар 10:28Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

10 мар 08:49Се продава куќа (29 Ноември бр 6) Неготино

Се продава куќа во Неготино - приземје и спрат со стамбена површина о...


40.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 мар 06:22Se prodava !!! Dabovo drvo za ogrev.

Dabovo drvo za ogrev.


1 €
или предлог цена
Неготино

Останато

08 мар 17:42Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам