312 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
Денес 19:25Пегла Греалка пл.цев.1600w MP-PMW10 pvc masina maxpuls

1600w Novi 12 meseci garancija


1.999 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.950 МКД
Ресен

Останато

Денес 18:25Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 25...


11.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.500 МКД
Денес 15:30Spore za parno greenje Alfa Plam 27

Spore za parno greenje Alfa Plam 27 Zvonete samo na ovaj broj: 0784...


40.000 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС

PVC lamperija

Se prodava pvc lamperija Bela pvc kornez 100den.1m Parketna lajsna ...


330 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Pvc dograma

Se prodava Pvc dograma 1pvc vrata 220*85 cena 7000den 1 prozor fiksen...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Tons ceshma zidna protocna slavina 3kw

TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (8673) Карактеристики на произ...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 16:20Slavina protocna (bojler) nasadna inox TONS

TONS Чешма насадна со проточен бојлер (9971) Карактеристики на про...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:19Masa za vo dnevna soba

Prodavam mase za vo dnevna soba, dimenzii na maseto 120x120cm, stak...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


5.700 МКД
или предлог цена
Вчера 11:39Secilo za trimer мач за жива ограда за тример dotakot

Mac za ziva ograda za na trimer 405mm


2.650 МКД
или предлог цена
18 мар 17:36Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.500 МКД
или предлог цена
18 мар 17:30Bateriska Grbna prsalka tons 20L

Grbna bateriska prskalka 20L Baterija:12v 8ah Motor:3.1L Polnac: ...


1.950 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
2.399 МКД
18 мар 13:42Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 МКД
18 мар 13:41Kafemat venecija

Kafematot e vo funkcija raboti bes problem


400 €
или предлог цена
17 мар 12:00Kafemat vending espreso

Kafematot e kombiniran so kafe so melenje i instant kafe Se prodava...


900 €
или предлог цена
17 мар 12:00Oreovi plotni

Plotni od orev za trpezariska masa 163cmX81cm i (132cmX71cm ovaa dizm...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
680 €
17 мар 10:02Pumpa za voda

Se prodava 250l/min 15000 l/h Ima puknatina… Treba da se zavari


70 €
или предлог цена
17 мар 05:37МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 6100N 6kg FAVORIT

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА L – 6100N 5-години гаранција


12.500 МКД
или предлог цена
16 мар 21:11Alfa 55 ek550 alfaplam shpore so rerna novi!

Alfa 55 шпорет на цврсто гориво Десен-ЛЕВ Боја Бела- Моќност...


17.990 МКД
или предлог цена
16 мар 21:10Pravosmukalka za pepel pravosmukalki MAXPULS TOTAL 1200W

Pravosmukalka za pepel TOTAL 1200w Моќност: 220-240V~50/60Hz Вле...


2.450 МКД
или предлог цена
16 мар 21:10Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
16 мар 21:09Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC...


16.500 МКД
или предлог цена
16 мар 15:55Mreza za senka -ograda PVC

Mreza za ograda senka i slicno Visini od: 1m 1.2m 1.5m 2m 3m ...


50 МКД
или предлог цена
16 мар 15:54Bormashina bateriska so metalen futer shtrafilica

Bateriska bormashina 2 bateri Burgii Metalen furer 13mm Novi


2.999 МКД
или предлог цена
16 мар 15:54Maxpuls trimer za ziva ograda 500w 510mm

MAX PULS GARDEN MP-HT12 тример за жива ограда, моќност: 500W,должи...


2.950 МКД
или предлог цена
16 мар 15:53Maxpuls trimer za ziva ograda 620w 600mm so rotacija

Trimer za ziva ograda Напон: 230V – 50 Hz Моќност: 620 W. Должи...


3.850 МКД
или предлог цена
16 мар 15:53Kultivator za trimer Култуватор за тример НОВ!

kultivator za trimer MP-GBC18


4.999 МКД
или предлог цена
16 мар 15:52Maxpuls elektricen duvac na lisja 3vo 1 novi!!

Redovna cena:2.950 den 🔥🔥🔥🔥Cena na popust:1999 den🔥🔥🔥🔥 ...


1.999 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.950 МКД
15 мар 20:34Alfa R-46 De Lux 2 шпорет печка ALFAPLAM NOVOOO

Alfa R-46 De Lux 2 шпорет на цврсто гориво Десен -ЛЕВ Никлован ...


25.990 МКД
или предлог цена
15 мар 17:39Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W 1 година гаранција Каракт...


1.990 МКД
или предлог цена
15 мар 17:39КЛИМА УРЕД ИНВЕРТЕР 24000 BTU WI-FI Klima inverter favorit

КЛИМА УРЕД ИНВЕРТЕР 24000 BTU WI-FI КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 23000BTU/6...


34.000 МКД
или предлог цена
15 мар 17:39Plamen 850 glas beli шпорет гус бел нов

Plamen 850 Glass, овозможува рустиќен изглед во вашата кујна. Емајли...


29.950 МКД
или предлог цена
15 мар 17:39SADNICI MALINI OD SORTATA POLKA (MESECARI)

👉Se prodavaat malini od sortata POLKA (mesecari) 👈 👉👉Cena za pom...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Останато

14 мар 19:41Кamenja

Kamenja


20 €
или предлог цена
14 мар 19:32Plinski grealki plinska grealka плинска греалка 3.5kw NURGAZ

NURGAZ PLINSKA GREALKA NG-310-P 📍3500w 📍220g/h 📍UNICERT ...


1.299 МКД
или предлог цена
14 мар 12:00Pecka na plin plinska grealka 4.2kw LIAL печка плинска LPG

Grealka na plin novi Gas Heater 4.2 kWh power LPG Gas ODS System ...


3.999 МКД
или предлог цена
14 мар 12:00Maxpuls hilta 850w udaren cekan

Карактеристики на производот: Напон: 230 V ~ 50 Hz Моќност: 850 W...


2.950 МКД
или предлог цена
14 мар 12:00Ograda od vestacka treva -mreza,ogradi, za gradina

Ograda od vestacka treva CENATA E NA M2 1m visina x10m dolzina...


750 МКД
или предлог цена
14 мар 11:59Set za farbanje kompresorski 5/1 MAXPULS MP-AT010

Set za farbanje 5/1 Конектор: 1/4 Дизна: 1.5mm Резервоар на пишт...


1.250 МКД
или предлог цена
14 мар 11:59Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам