50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CUBE Touring PRO, vozen samo 100km, L- golemina

Prodavam nov CUBE Touring PRO vozen samo 100km bukvalno nov, odlicen ...


700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Денес 01:12  НОВ ОГЛАС

Top velosiped

Soliden velosiped


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:51Allegro Urban Explorer

Allegro Urban Explorer donesen od Svajcarija Okolu 1600km pominati ...


990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:05Hardtrail totem 29

Totem scorpion 29 kompletno servisiran so full shimano oprema


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

30 мар 12:31Odlicno socuvan velosiped 24ka trkala 18 brzini

Odlicno socuvan komplet ispraven so 18 brzini gumi zdravi bez lepenki


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

30 мар 09:16Zenski Velosiped SD Superduty

SD Superduty. TREK Bicycle Corporation. Gradski zenski velosiped. ...


5.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

28 мар 16:10Velosipedi extra scott

Odlicni velosipedi kupeni vo Svajcarija, za poveke sliki moze na fac...


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

28 мар 12:30Prodavam velosiped

Prodavam velosiped vo ispravna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

27 мар 23:14Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l

Prodavam gradski velosiped Pegasus velicina l servisiran I celosno i...


480 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

27 мар 23:14Velosiped Capriolo

velosipedot e mnogu socuvan bez nikakvi nedostatoci i nikakvi vlozuva...


10.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

26 мар 18:23KTM Велосипед/ Velosiped

Велосипедот е во одлична состојба. Марка КТМ, големина на тркала 26"....


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

22 мар 09:21Se prodava velosiped

Se prodava velosiped Ponudete cena


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 мар 19:48Scott odlicno socuvan

Poveke informacii samo na brojot: 078405337 078405337


399 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 мар 19:53Bosch Elektricen - 258 km - do 48 rati bez kamata

Prodavam elektricen velosiped Bosch E-fire - 100% ureden, funksionale...


1.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.250 €
Бутел / Скопје

Велосипеди

18 мар 22:16Delovi za velosiped shimano deore xt

Se prodavaat delovi za velosiped menjaci predni zadni shimano deor...


1.400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

13 мар 08:24Velosipedska oprema dresovi velosiped scott

Se prodava velosipedska oprema Za poveke sliki na Facebook stranata:...


1.990 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

13 мар 08:24Velosipedi

Se prodavaat vo ispravna sostojba dvata 270 evra


270 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

12 мар 14:24FLYER WENGER E-BIKE

Bandasi 28r kocnici magura So Panasonic duplla bateria Velosipedot...


650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

02 мар 21:19Detski velosiped

Detski velosiped postar model, cvrst, ispraven


1.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

10 јан 19:46Zaden menuvac i kaseta SRAM

Prodavam kaseta Sram 1050 11/36 i lanec Sram 1071


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

10 јан 09:09Velosiped Urata Victorious

Велосипедот е во одлична состојба, не е многу користен, големината му...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

21 дек 16:20City Star germanski toçak

Tocakot e donesen od Belgia. Kvalitetna i e vo perfektna sostojba......


100 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

14 дек 12:05KTM CENTOPLUS

KTM centoplus nov ne koristen god 2022 bateria bosch CX 500w


1.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

10 дек 17:00Prodavam tocak

Se prodava detski tocak brzinec, vo dobra sostojba.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

09 ное 12:41Detski velosiped

Se prodava malku koristen i mnogu sochuvan detski velosiped so 6 brzi...


3.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

08 окт 16:02Velosiped

Se prodava Scott Aspect 750 M ram so 27.5 gumi /bandasi Shimano de...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

11 сеп 15:05Montainbike

Prodavam povolno velosiped so 18brzini,shimano,cena po' digovor,cena ...


4.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

05 сеп 09:26Bianchi kako nov

Prodavan Bianchi velosiped kupen pred 3 godini. 350km e pominato so ...


480 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

08 авг 19:59Tocaci Velosipedi

Se prodavaat evtino tocaci eden zenski i eden maski vo ispravna sosto...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 јул 13:00Velosiped tocak 12to brzinec EKSTRA

Prodavam velosipedi ispravni (crveno crn -3000),(BMX-bel 3500den),(PO...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 јул 09:09delovi za velosiped

zaden zupcanik 9ka 700 den 10ka 900 den


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

09 јул 11:01Se prodava corratec (MTB)

Se Prodava


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

28 јун 13:54Се продаваат 2велосипеда

Еден велосипед 4000ден. -shimabo менјач со 6 брзини -можност на рас...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

19 мар 08:38Bosch E-bike motor

motor za e-bike Bosch aktive line 250wati, 36A , 50 Nm , vo odlic...


220 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

15 фев 09:54Salteri

Salteri shimano 3x8 i 3x9


900 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 дек 18:58SE PRODAVA RIXE VELOSIPED

Се продава скоро нов велосипед.. 📎 Марка; Rixe 📎 Брзини; 8 .....


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

05 ное 13:24Velosiped - Tocak (VIPER 26 gumi)

Tocakot e ispraven dve godini star so disk kocnici nov model.


110 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

07 окт 03:51Elektricni Velosipedi

So naj novi delovi novi velosipedi full oprema


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

16 мај 02:03Elektricni Velosipedi

Novi elektricni velosipedi od naj kvalitetnite brendovi so naj dobri ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

24 апр 00:07Electricni velosipedi

Novi elektricni velosipedi full oprema sve originallni delovi so bat...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

20 апр 00:17Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам