Тетово
                           
1328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
01 фев 13:00Промовирано

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 09:58Промовирано

Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shko...


550.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:24Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Atraktivna nova kuća na Ilindenska -STANBENO DELOVEN OBJEKT

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na nova kuća na Ilindenska.Na pro...


279.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00NOVOGRADBA so dve spalni vo strog centar VEDNAŠ VSELIV

TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija 💣💣💣 Prodažba na stan NOVOGR...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA lokali sproti tekstilno sredno učilište

CHANAK PRODAVA deloven prostor - LOKAL. Se raboti za 3 lokali so tera...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Stan vo gradba od 82m2 vo centar na Tetovo

Top ponuda na stan vo gradba od 82m2 vo centar na Tetovo. Stanot e...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


220 €
или предлог цена
Денес 10:35LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 09:58NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Денес 07:55Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 05:51KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM STAN U TETOVO KOJ IMA ZA PRODAVANJE NEKA MI SE JAVI NA 0...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:40  НОВ ОГЛАС

Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:11JEPET BANES ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Jepet banes me qera ne ne qender te qytetit me saktsisht ne afersi te...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 15:40Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot za semejno ziveen...


777 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
888 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 14:47Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog Centar ...


91.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:49  НОВ ОГЛАС

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00FENOMENALEN STAN 58 M2 FULL OPREMEN VO STROG CENTAR

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan-novogradb...


78.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Se izdava nov stan 48m2 stanot e nov...

Se izdava stan vo Skopje 48 m2 3 sprat Adresa СКОПЈЕ-КАРПОШ - ул. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:11NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:10Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 00:26Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 21:25Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


71.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
72.000 €
Тетово

Станови

22 мар 20:46Shitet toke ne f. Gajre / Se prodava zemjiste vo s. Gajre

Shitet toke ne f. Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej ...


25 €
или предлог цена
22 мар 15:07Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
22 мар 13:56Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мар 13:35CHANAK PRODAVA NOVA kuća vo Gorna Čaršija KOMPETNO OPREMENA

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na NOVA kuća vo Gorna Čaršija na ...


209.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 13:00Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Centar (Star Kompleks) ...


34.000 €
или предлог цена
- 58 % Попуст
80.000 €
Тетово

Дуќани

22 мар 12:43SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR TETOVO

Se prodava stan vo centarot na gradot nad kafic Infinity poveke info ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мар 11:53Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
22 мар 10:25Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena

Se prodava pacela vo Tetovo kaj stanbena. Parcelata ima vkupna pov...


200.000 €
или предлог цена
22 мар 09:59Se iznajmuva stan od 44m2 vo Tetovo - Tetovcanka

Se izdava stan od 44m2 so edna spalna soba vo Tetovo vo blizina na Ži...


230 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мар 09:52Kukja od 372m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 372m2 vo Tetovo. Kukjata raspolaga so tri kata...


305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 09:52Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. (Nad r...


52.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

21 мар 19:24Lokali jepet me qira në qendër të Tetovës

Jepet lokal me qira dhe shitet në qendër Lokali gjendet në rr.strash...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

21 мар 16:25CHANAK prodava extra dupleks vo strog centar na top lokacija

👍EXTRA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na stan DUPLEX vo stro...


126.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

21 мар 13:00Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


63.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 мар 19:46Se prodava kukja vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo strog Centar vo Tetovo....


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 мар 19:38Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам