Подкатегорија:
                   
201 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam frizider Gorenje 380L dlaboko.

Prodavam frizider dlaboko 380L. Poslem 5 god sea go uklucivme se fuk...


1.499 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11  НОВ ОГЛАС

Delovi za WHIRLPOOL 70100 7kg

Site delovi za ovoj tip na masina za perenje


1 МКД
или предлог цена
22 мар 06:06Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi doneseni od germanija .


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
21 мар 12:57Prodavam boljeri kazancinja i mn drugo.........

Prodavam boljeri kazancinja mono blok umivalnici so cesmi i dr


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:57PRODAVAM MASINA ZA SUSENJE BEKO

SE PRODAVA MASINA ZA SUSHENJE BEK O 6KG VO ISPAVNA SOSTOJBA MOZE ZAM...


7.000 МКД
или предлог цена
21 мар 03:46Машина за перење INOX Германска

Продавам машина за перење INOX германско производство. Машината е исп...


2.500 МКД
или предлог цена
20 мар 15:02Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodavna masina za sienje BAGAT. Ima kabel samo za sijalica, masin...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
20 мар 12:20Се продаваат стакла и врати за шпорети

Се продаваат стакла и врати за шпорети


1 МКД
или предлог цена
19 мар 19:30MASINA ZA SECKANJE GORENJE

SE PRODAVA MASINA ZA SECKANJE GORENJE ....NEUPOTREBUVANA NOVA....KOMP...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
19 мар 13:23KafeMat EASY SegaFredo

Poluavtomat EASY na kapsula Segafredo kanistar za mleko i cokolado....


300 €
или предлог цена
18 мар 23:58Prodavam cistac na parea

Prodavam cistac na parea


2.300 МКД
или предлог цена
17 мар 18:07Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup

Parni generatori, pegli na parea, prodazba, servis i otkup


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

17 мар 18:07Prodavam pegla na parea Simens

Prodavam pegla na parea Simens vo odlicna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

17 мар 18:07Kafemat Krups

Kafematot e kako nov


2.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
3.200 МКД
13 мар 20:13Prodavam bojlerce za kujna

Socuvano ispravno bojlerce Koncar, komplet so creva. Tel. 070 594 310


500 МКД
или предлог цена
13 мар 06:39Elektricna masina 'MUHLER' za melenje MESO, PIPERKI, DOMATI

Електрична машина за мелење ПИПЕРКИ, ДОМАТИ, МЕСО, полнење КОЛБАСИ и ...


2.800 МКД
или предлог цена
12 мар 12:15Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.899 МКД
или предлог цена
12 мар 12:15PRAVOSMUKALKI

Prodavam pravosmukalka vo ispravna sostojba Beko cena 3000 denari P...


3.000 МКД
или предлог цена
10 мар 23:20Mashina za sadovi ELECTROLUX

Odlichna mashina Marka EUROLUX Made in Sweden Raboti odlicno bez pr...


9.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
12.000 МКД
10 мар 11:23Vgraden el sporet woks

Poloven woks


60 €
или предлог цена
09 мар 19:00Sokovnik Gorenje

Se prodava ispraven sokovnik Gorenje


1.200 МКД
или предлог цена
09 мар 11:02Машина за шиење BAGAT

Машина за шиење BAGAT , скоро НЕ користена


6.000 МКД
или предлог цена
07 мар 17:28Kafemat Jura Ena Micro 1 !!!

Kafemat Jura Ena Micro 1 So sopstvena melnica Ima opcija za meleno i...


9.000 €
или предлог цена
06 мар 23:26Kafemat Dolce Gusto Picolo !!!

Kafemat Dolce Gusto Picolo Ispraven Spremen za rabota Za podetalni...


2.500 МКД
или предлог цена
06 мар 23:23elektrino -a tava za palacinki

elektricna naprava za palacinki ispravna odlicna proizvedena vo SFRJ....


1.000 МКД
или предлог цена
05 мар 21:40Мелница за кафе - Melnica za kafe

Мелница за кафе Homa Транспарентен капак Максимален волумен на мел...


1.300 МКД
или предлог цена
05 мар 19:07Диспензери за вода - Dispenzeri za voda MUHLER

🆕Топла и ладна вода во секој момент во Вашиот дом и канцеларија со д...


4.200 МКД
или предлог цена
05 мар 19:06Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja,ispraven


6.000 МКД
или предлог цена
05 мар 10:22Bure za cadenje meso

Prodavam bure za cadenje meso


1.000 МКД
или предлог цена
05 мар 10:22Prodavam skara na plin

Skara 2 plotni za gotvenje,se sklopuva Kako kuferce na plin


800 МКД
или предлог цена
05 мар 10:21Kafemat Delonghi Magnifica

Kafemat Delonghi Magnifica So sopstvena melnica Vo ispravna sostojb...


150 €
или предлог цена
03 мар 20:39Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


2.000 МКД
или предлог цена
02 мар 13:32Aparat/pekac za pecenje leb SEVERIN

Se prodava aparat za pecenje na leb severin Mesi,stasuva i pece za 3...


3.000 МКД
или предлог цена
01 мар 17:36Готвач на пареа

Нов, не користен готвач на пареа. TELEFON 071 289 715


3.000 МКД
или предлог цена
28 фев 20:35Vertkalen frizider za dlaboko kako nov

Prodavam frizider za dlaboko zamrznuvanje ,Vertikalen e i koristen sa...


9.800 МКД
или предлог цена
28 фев 19:06Prodavam pegla na parea Tefal Calor

Prodavam pegla na parea Tefal Calor


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

25 фев 12:24Prodavam pegla na parea vo odlicna sostojba

Prodavam pegla na parea vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

25 фев 12:23Prodavam pegla na parea Tefal

Prodavam pegli na parea Tefal


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

25 фев 12:23Стакла за шпорети

Се продаваад стакла за шпорети од 600 до 900 денари кончар,горење,сло...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 17:34Frizider

Se prodava frizider Favorit mnogu malku koristen odlicno ladi so gorn...


5 €
или предлог цена
21 фев 09:20Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам