2358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45Промовирано

Двосед + две фотељи

Се продаваат двосед две фотељи прилично сочувани и функционални. Дво...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Карпош / Скопје

Дневна соба / Двоседи

24 мар 00:34Промовирано

MONTAZA NA KLIMI/KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45VIVAX AEMIS 3.5kw DC INVERTER

Vivax 12CH35AEMIs инвертер клима уред сега по намалена цена од 22....


22.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:45APARAT ZA VARENJE ZAVARUVANJE KUPUVAM

Baram kupuvam aparat za varenje Inf 077-560-008


По Договор
или предлог цена
Денес 08:40LG klima 2,5 KW

Se prodava klima LG 2,5 KW malku koristena. Servisirana so ponenje na...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 08:36Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 08:20Aspirator 15kw za kupatilo i kujna

Prodavam aspiratorce za kujna ili kupatil, WC.. JACINA 15kw..vo super...


590 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
600 МКД
Денес 00:11Se prodavaat dve nokni shkafchinja-natkasni

Se prodavaat dve nokni shkafchinja- natkasni od polno drvo so dimenzi...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 20:41Se prodava masa

De prodava trpezariska masa od polno drvo so dimenzii 140(220)x100x80...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:40Se prodava trosed, dvosed i fotelja 4000den

Se prodava trosed, dvosed i fotelja. Trosedot i dvosedot imaat mehani...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 20:40Delonghi EC680R Espresso mashina kafemat

Продавам користена, целоно исправна машина за еспресо Delonghi Dedica...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19BAGAT visna

Mnogu malku koristena masina za sienje Bagat ispr so kabina cena 4000...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51  НОВ ОГЛАС

SERVIS,MONTAZA NA PVC PROZORI I ROLETNI

Montaza i servis na site vidovi PVC i aluminiumski prozori i vrati.Is...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:41Suveniri

Prodavam Metalen sveknik 990 den. Kombiniran buf 550 den Pesocen c...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:57Prof plinska skara

750x450 mm 5 mm gus cena 150 evra 072 555 302


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 15:33Sokovnik

Emo Celje ispraven cena 1300 den 072 555 302


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33Rosfraj

Sadovi cena 1600 site tri 072 555 302


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Skara na plin

Cena 60 evra 072 555 302


60 €
или предлог цена
Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Mikrobranova

Se prodava mikrobranova pecka malku koristena


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:59Power Juiser

Prodavam sokovnik power juiser


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58Garnitura Gemini M Гарнитура Feydom

078 318 089 Se prodava garnitura kupena od Feydom. Model: Gemini ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

ALATI KUPUVAM

Kupuvam alat slicen kako na slikite Inf 077 560 008


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:06Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

Се продава користен кревет со душек 180x200. Дополнителни спецификаци...


32.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Prodavam Sirio inverter za voda

Prodavam Sirio inverter za voda koristen 3 godini bez


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:00Se prodava agolna garnitura za vo dnevna soba

Dimenzii 180x260 Vo super sostojba Malku koristeno Ima prostor za...


12.999 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:49WIFI KAMERI ROTIRACKI NAJPOVOLNA CENA I MONTAZA

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Klima Beko

Se prodava klima Beko vo ispravna sostojba ladi/gree odlicno.


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 12:22Prodavam NOVI MAKAZI za KALEMENJE i Kroenje

Prodavam..Novi makazi za kalemenje i kroenje ovoski i lozja..Evtino.....


790 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
800 МКД
Вчера 12:10  НОВ ОГЛАС

Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48kancelariski kompjuterski stolici

prod. kozni i platneni kancelariski stolici so i bez stranicna potpor...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:30Се продава гарнитура за седење

Се продава користена гарнитура, 270x200см, лев агол, со механизам за...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:13Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54  НОВ ОГЛАС

Garnitura raten ,masa so 4 stolici

Garnitura od pleten Raten kupena letoska so smetka 25.000 den. ja dav...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:53Masina za perenje INDESIT WT62

Masina za perenje alista, stara 10god., kapakot ne stoi ispraven pora...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:35Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 10:30Komoda so staklo i fioki 125x55x52 комода

Prodavam odlicno socuvana komoda so 8mm staklo, dimenzii 125x55x52


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Медицински кревет

Продавам медицински кревет со медицински душек. Без ниту едно оштетув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 09:27Маса 200 х 90 см се продава

Маса 200 х 90 см се продава. Сива боја. Висина 85 см. Со голема работ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 09:27Plinski boci

Se prodavaat 2 plinski boci I regulator od Makpetrol


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:12Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам