1063 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


13.999 €
или предлог цена
17 мар 09:48Промовирано

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
19 мар 09:39Промовирано

Mercedes E 300 Hybrid 2014 AMG 108.000 km !!!

Mercedes E 300 Hybrid 2014 AMG !!! 108.000 km GARANCIJA !!! Hy...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:52Промовирано

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Денес 17:06Se prodava Toyota aygo 1.0 benzi so klima

Se prodava Toyota aygo 1.0 benzin ful oprema reg cela godina dva kluc...


3.700 €
или предлог цена
Денес 16:41Mercedes Benz W203 C220 Redizajn

***Мерцедес W203 C220*** Прва регистрација во МК е 2018 год. од мој...


5.600 €
или предлог цена
Денес 16:14VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
Денес 15:53Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
Денес 15:32Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI registrirana do 18.07.2023 . Kolata i...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Денес 15:29Mercedes Benz E clasa

Mercedes Benz E clasa EVO motor 2150 kubici 100 kilovati 136 konjski...


1 €
или предлог цена
Денес 15:28Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.800 €
или предлог цена
Денес 15:18Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


4.990 €
или предлог цена
Денес 15:18Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
Денес 14:09  НОВ ОГЛАС

Seat Toledo 1.9 tdi 150ks -03

1.9 tdi 110kw/150ks ARL motor 6 brzini 16 alu bandazi Servisiran...


2.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.990 €
Денес 14:05Se prodava Ford Fiesta.odlicna bez zabelski.

-SERVISIRANA PRED 1000 KM. -GOLEM I MAL SERVIS. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:34VW POLO 1.2 TDI 2014

VW POLO 1.2 TDI 2014 Bez carina, bez zameni broj za kontakt 07277511...


4.700 €
или предлог цена
Денес 13:30  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Avangard oprema


1.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.550 €
Денес 13:29Proradam PEUGEOT 207 HDI

Se prodava Peugeot 207 HDI 66kw 2007 godina Cena : 3.600 eur Tel. ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава Lexus RH450-President Прв сопственик

LEXUS RH 450h, 308 коњски сили, E-CVT тип на автоматски менувач, V-6 ...


60.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Polo 1.2 benzin plin

Se prodava polo 1.2 benzin plin redovno servisirano vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra 1.8 20vt 132kw 180ks Novi kocnici, viluski, sht...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:37Honda Civic 2.2d [ZacheAutomobile]

Honda Civic fk3 2.2d 103kw 140ks Klima, tempomat, Novi gumi zi...


5.650 €
или предлог цена
Денес 12:37Nissan Kubistar 1.5dci 2009 - [ ZacheAutomobile ]

Nissan kubistar tovarno 1.5 dci 70ks 200000km Novi zimski gumi CD...


1 €
или предлог цена
Денес 12:37BMW F10 520d 2.0/184ks 2011 god

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba k...


13.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Денес 12:29GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


10.890 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.200 €
Денес 12:29HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god

HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI *140ks DIZEL *5 VRATI, *MOTOR SO LANCE *...


5.650 €
или предлог цена
Денес 12:13MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 11:55mercedes c220 cdi w203

/


5.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 €
Денес 11:52VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
Денес 11:42Mercedes w210 200 benzin plin

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna k...


850 €
или предлог цена
Денес 11:36MERCEDES B 180 CDI, AVANGARDE - 109 KS

Se prodava MERCEDES B class, 180 cdi so 109ks. UvoZ od Germanija. PR...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:22SEAT LEON 1.9 TDI, SPORT, 105 KS-2008g.

Se prodava SEAT LEON 1.9 TDI SPORT so 105ks. UvoZ od Germanija. Plat...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:22VW GOLF VI, 2.0 TDI-110 KS, TRENDLINE

Se prodava VW GOLF VI, 2.0 TDI TRENDLINE so 110ks. UvoZ od Germanija....


7.400 €
или предлог цена
Денес 11:22SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. UvoZ od Germanija. Reg...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:22REXTON 2.7 avtomatik

rehton avtomatik vo odlicna sostojba 4/4 brzi spori reduktor novi gu...


1 €
или предлог цена
Денес 10:29KIA CEED 1.6 Diesel Uvozn CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭KIA CEED 1.6. DIZEL🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Kolata e vo Odlicna so...


5.200 €
или предлог цена
Денес 09:45Opel Corsa 1.4 benzin Auto Swiss Ohrid Ch

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Opel Corsa 1.4 benzin ⛽️ 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2...


4.850 €
или предлог цена
Денес 09:45Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


5.900 €
или предлог цена
Денес 09:45Nissan Qashgai 1.5 Diesel 5+2 Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Nissan Qashgai 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 1.5 Diesel 7 Sedista 20...


8.300 €
или предлог цена
Денес 09:45MAZDA 2 1.3 SPORT NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

🇨🇭Mazda2 1.3 benzin🇨🇭 Motor na Lance 2011 god 205.000km ...


5.400 €
или предлог цена
Денес 09:45MAZDA 2 1.3 Benzin Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Mazda 2 1.3 Benzin 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -2009 God -209.000km...


5.100 €
или предлог цена
Денес 09:45BMW 530d

Bmw 530d 8 brzini avtomatik. Voziloto se vozi redovno Registrirana...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Денес 09:05BMW 316i

Se prodava Bmw 316i 2003 godina proizvedeno vo fabricka sostojba so ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:05Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам