407 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 16:33Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Денес 14:55Preubav plac vo Velestovo

Se prodava atraktiven plac vo Velestovo so kvadratura od 400 m2 cist ...


30.000 €
или предлог цена
Денес 13:42Продавам две ниви-парцели

Продавам две ниви парцела 633 и 634 со вкупна површина од 5.652 м2.Ни...


7 €
или предлог цена
Денес 13:10Gradezno Zemjiste

Se prodavaa916m2 gradezno zemjiste vo dvorot na poranesnata kasarna-G...


70 €
или предлог цена
Денес 12:34Se prodava niva(plac) Ohrid

Se prodava plac 8500 m2 072/225-544


1 €
или предлог цена
Денес 10:18Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


12 €
или предлог цена
Денес 10:18Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


12 €
или предлог цена
Денес 10:17Се Продава Нива Во Влезот На Охрид

Се продава нива во влезот на Охрид 1300м2 - Градинар За Повеќе И...


1 €
или предлог цена
Денес 08:28Се продава плац

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУ...


По Договор
или предлог цена
Денес 04:54Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 22:30Нива во с.Трпејца-Охрид

Се продаваат нива и лозје во с. Трпејца- Охрид. За подетални информац...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:26Се продаваат 3 плацеви по 500м2

Се продаваат 3 плацеви по 500м2 на 15 Корпус Велгошти Охрид. Агенциј...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:12  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:58ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 1200м2

Се продава плац во почетокот на с.Елшани. Површината на плацот е 120...


85 €
или предлог цена
Вчера 20:33Плац Чекоштина

Чекоштина позади Х.Сончева порта, легализиран објект поглед на езеро....


1 €
или предлог цена
Вчера 17:57Се продава плац со маркици за зграда

Се продава куќа на улица 7 Ноември(наспроти училиштето Браство и Един...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:25Се продава плац во Видобишта

Се продава плац на улица "Андреја Јованоски" во Видобишта. Плацот е ...


40.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50.000 €
Вчера 12:24Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:52ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
Вчера 10:26PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


73.000 €
или предлог цена
Вчера 10:22Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Do sa...


28 €
или предлог цена
19 мар 22:08SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
19 мар 22:04Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


20 €
или предлог цена
19 мар 20:31Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 19:41Markica za hotel

Plac 1854m2 vo Raca na glaven pat so cist pogled na gradot i ezeroto ...


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
19 мар 19:21Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
19 мар 15:24Се продава лозје во Охрид

Се продава лозје во Охрид Охрид 4 во близина на Хотелот БЕЛВЕДЕРЕ 120...


100 €
или предлог цена
19 мар 09:26Se prodava odlicen plac

Gorica so pogled na ezero i grad na 5 min od centar. Na samo 100m od ...


1 €
или предлог цена
19 мар 06:48Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


1 €
или предлог цена
19 мар 06:43plac sproti kosna bolnica

Se prodava plac so povrsina 3878m2 sproti vlezot na kosna bolnica Sve...


По Договор
или предлог цена
19 мар 01:30Се продава земјиште со куќа Охрид центар 86м2

Продавам земјиште на кое има куќа. Куќата не е во употреба. Но, веќе ...


62.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
64.500 €
18 мар 17:40Plac vo Ljubanista na atraktivna lokacija

Се продава плац од 400м2 на атрактивна локација покрај главниот пат в...


По Договор
или предлог цена
18 мар 16:34Se prodava livada selo Gorno Konsko Ohrid

Се продава ливада во село Горно Коњско - Охрид, погодна за обработка ...


По Договор
или предлог цена
17 мар 22:15niva vo s. Orovnik

Se prodava niva vo s.Orovnik vo povrsina od 2390 m2 na patotOhrid - S...


30 €
или предлог цена
17 мар 19:07Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
17 мар 17:56Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
17 мар 15:48Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
17 мар 04:59Se prodava niva

Se prodava niva pozadi stara carina izmegu okta benziska i hotel flam...


По Договор
или предлог цена
16 мар 18:22Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам