50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GAMING PC

Kukista: be quiet! Silent Base 800 Window (Midi Tower) Ploca: MSI B35...


460 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
490 €
Денес 21:34Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


55.999 МКД
или предлог цена
Денес 18:41Gaming Budget PC

Processor: Pentium G4600 3.6 Ghz (Generacija 7 Kaby Lake) Motherboar...


1 €
или предлог цена
28 мај 23:45HP ProBook 6560b

HP ProBook 6560b Odlicen llaptop od biznis kllasa so i5-2520M 2.50G...


7.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
10.000 МКД
21 мај 18:37Se Prodavaat 2 Gaming Konfiguracii

КОНТАКТ САМО НА СЛЕДНИОВ БРОЈ: 071296338 071296338 071296338 БЕЗ ...


32.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
35.000 МКД
19 мај 16:03Prodavam gaming pc + monitor

Se prodava koristen top socuvan pc koristen isklucivo za gaming nikog...


750 €
или предлог цена
19 мај 14:48Gaming PC

Se prodava Gaming PC za CS GO, FORTNITE, GTA 5 i mnogu drugi so sledn...


170 €
или предлог цена
18 мај 21:33gaming pc

gaming pc koplet i7:8700k 4.7ghz oc 5ghz 6core✅ memory ram:16gb 3200...


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:13DELOVITE SE PRODAVAT

Intel Core i5 6400 = 2500den Monitor BenQ 24" 60hz = (PRODADEN) Ra...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:38ryzen 9 5900x rtx 3090

ryzen 5900x rtx 3090 fe 32gb 3200mhz asrock x570 taichi 240mm arg...


2.500 €
или предлог цена
02 мај 17:35Kompjuter so licenciran Windows 7

Se prodava Kompjuter so licenciran Windows 7 pogodno za kancelariska ...


2.500 МКД
или предлог цена
29 апр 11:53Desktop Kompjuter za sekojdnevna upotreba

Se prodava kompjuter koristen vo domasni uslovi. Kompjuterot od delov...


280 €
или предлог цена
23 апр 17:26Pc gaming komplet

Pc gaming komplet İ7-7700k cpu 4.20ghz Windows 10 pro 16gb ram Mo...


700 €
или предлог цена
29 мар 14:39Prodavam Gaming Pc

Motherboard: Asus Prime A320M-K Cpu: Ryzen 5 2400G Gpu: Sapphire R...


18.000 МКД
или предлог цена
29 мар 13:00NOV / i5-13600K 14-Core / 32GB DDR5 / RTX 3060 12GB GDDR6

NOV / i5-13600K 14-Core / 32GB DDR5 6000MHz / MSI GeForce RTX 3060 12...


93.000 МКД
или предлог цена
23 мар 16:05Gaming Pc

Prodavam Gaming Pc so Windows 10 instalira: Motherboard: Asus Prime ...


18.000 МКД
или предлог цена
14 мар 22:25Se prodava PC desktop zaedno so stolice

Rogstrix republic of gaming orginal Ryzen 5 3400 RAM 8 gb + free ...


7 €
или предлог цена
09 фев 13:30CPU Core 2 Quad Q6600 i Ram 4GB

Kompjuterot e Haier so Procesor Quad core Q6600, HDD 500GB, RAM 4GB,...


4.000 МКД
или предлог цена
07 фев 11:04Desktop kompjuteri,PC (CPU dualcore;i3;i5)

Se prodavaat desktop kompjuteri,100% ispravni,instalirani so windows ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:06HITNO gaming computer

Se prodava gaming computer so specifikacii -intel i3 7th gen -nvidia...


250 €
или предлог цена
28 јан 16:40Desktop kompjuter ;PC ;Kuciste - Cpu DualCore /4gb ram

Se prodavaat desktop kompjuteri,100% ispravni,instalirani so windows ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Workstation

Lenovo D20 Workstation: CPU: 2 x Intel Xeon X5650 (4 core x 2.67GHz)...


350 €
или предлог цена
25 ное 11:59Gaming I7 8700k gtx asus 1060 6gb 16gb ram

Kompjuterot e vo perfektna sostojba koristeno e za studio i za gaming...


750 €
или предлог цена
09 ное 18:121050 ti

Ne e fiksna cena


550 €
или предлог цена
08 окт 01:26Desktop PC - go menuvam za 250GB SSD

core 2 duo procesor 80 gb hdd


40 €
или предлог цена
01 окт 09:58Prodavam kompjuter ASUS

Prodavam komplet gejmerski kompjuter so dobra matiçna, procesor i gra...


150 €
или предлог цена
31 авг 17:23iMac 27 inch Mid 2011

Se prodava imac 27 inch mid 2011 kompjuterot e kako nov Procesor - ...


500 €
или предлог цена
17 мар 18:13KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
06 мар 13:00Pc gaming

Cpu : i5 4450. Gpu : gtx 1060 3gb Ram : 8gb Ssd : 120 Hd 1gb...


1 €
или предлог цена
23 фев 18:50GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
19 фев 21:15KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:57KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:52GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:49Kompjuter koristen za strimanje

Prodavam kompjuter so i3-8100 1050 2GB B360M Gaming Plus 8GB RAM...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:26Se prodava kompjuter i monitor/ Shitet kompjuter dhe monitor

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba so sledni specifikacii: Int...


12.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:21Shitet desktop kompjuter per gaming

Shitet kompjuteri HP Procesori I5-3470 8 gb ram 750 gb HDD Grafi...


150 €
или предлог цена
02 дек 23:24Desktop-PC i3 / SSD / 8GB RAM / So Garancija

Se Prodava 5 Desktop-PC i3 Windows 10 Professional so 240 GB SSD, i ...


550 €
или предлог цена
28 сеп 13:00Dell OFFICE PC - so I5 Procesor (odlicen za onlajn nastava)

Se prodava Kompjuter DELL na odlicna sostojba. Ima WINDOWS 10 so OF...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 14:00Gaming PC + Samsung curved monitor

se prodava gaming pc i3 8100 3.6Ghz asus prime z370 motherboard co...


750 €
или предлог цена
10 јун 19:44Pc

Specifikacijata ne Pc e na slika 2 x 8 GB = 16 GB RAM Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
12 мај 01:17Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам