2344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:00Промовирано

Prodazba na plakar

Se prodava plakar ,kako nov


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 22:53Prodazba na klima uredi

Prodazba na novi i polovni inverter i split klimi 3.5 5.5 i 7 kw po m...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:46СЕ ПРОДАВА КОМОДА

Димензии: - должина 148 см - висина 140 см


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 22:22СЕ ПРОДАВА ШИФОЊЕР

Димензии: - висина 220 см; - ширина 152 см; - длабочина 60 см


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 22:21СЕ ПРОДАВА БИРО

Димензии: - должина 135; - ширина 78 см


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 22:21Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.299 МКД
или предлог цена
Вчера 21:30Parkside Performance 150Nm shtrafilica

Se prodava nova neodpakuvana Performance shtrafilica Технички подат...


120 €
или предлог цена
Вчера 21:30Masina za perenje NEO vo ispravna sostojba cena 3.900

Masina za perenje NEO vo ispravna sostojba cena 3.900den. ...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 21:24Vrati / Врати

Se prodavaat 2 isti vrati komplet so kasi i kvaki so dimenzii na otvo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:09Се продава трпезариска маса - 4500 ден

Се продава трпезариска маса округла, дијаметар 90 цм, користена една ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 20:34Ortopedska pernica od memori pena i gel

Се продаваат две нови ортопедски перници од MEDICUS Help. Перниците...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 19:44Komoda klub masa polici

Prodavam komoda so polici i klub masa. Vo odlicna sostojba bez greban...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:07Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:59Spalna so dve natkasni odlicno socuvana

Prodavam spalna od kvalitetno drvo so dve natkasni 2m dolga 1.80...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 17:58Baterii baterija PANASONIC

Provadam ispravni baterii za razlicni nameni. Dimenzija 15x9.5x6.5...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 17:48PVC vrata i 4 prozori

se prodava vlezna vrata so dve krila 1,37 x2,00 400 evra i 4 prozori...


1.300 €
или предлог цена
Вчера 16:11Boljeri kujnski 10 l.

Dvete boljercinja se ispravni ne se mnogu koristeni. 20 e. Od boljer.


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 15:31Продавам шпорет Горење

Шпоретот е во добра состојба,работи рерната и ринглите.


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 15:03Kozna garnitura

Se prodava crna kozna garnitura. Trosed i dve fotelji. Dobro socuvani...


100 €
или предлог цена
Вчера 14:55WIFI KAMERI ROTIRACKI NAJPOVOLNA CENA I MONTAZA

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Klima

Prodavam klimi: EXSEL, 3,5 kw so Mitsubishi kompresor vo perfektna ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Prozor na siber

Prodavam prozor siber, visok kvalitet so termopan staklo, komplet so ...


175 €
или предлог цена
Вчера 13:42Skoro nov bojler 80 litra

Prodavam bojler 80 litri, 6 meseci korisren. Bojlerot e seuste montir...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Set garnituri za vo dvor

Set garnituri za vo dvor kako na fotografiite


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 13:00NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 13:00KLIMA URED LG 5,5KW MALKU KORISTEN

Se prodava poloven klima ured LG 5,5KW, malku koristen, poradi presto...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00KANCELARISKA STOLICA/STOLICA ZA KOMPJUTER

Se prodava odlicno socuvana kancelariska stolica, so podesuvanje na v...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Вчера 13:00ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава eр фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пре...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Tepih volnen

TELEFON 070907227 Nov volnen tepih so dimenzija 2 x 3 so 420.000 cvo...


390 €
или предлог цена
Вчера 12:18Tepih detski

Detski trpih 100x150, tursko proizvodstvo. Gumirana podloga, se pere ...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Zavesa-resi za vrata

Pvc zavesa- resi za vrara 90x200 nova spakuvana. Cena 500 denari


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Prodavam skoro nov garnitura

Masina beko za sadovi za 14 osobi 250€ plotna i furna komplet 200€ p...


400 €
или предлог цена
Вчера 12:12Se prodava Robot Pravosmukalka Samsung Powerbot VR5050

Се продава робот правосмукалка, Samsung vr5050 samo 4 meseci koristen...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:38Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 11:32Novi lazici, Germanski rosfraj, golema kolicina

Се продаваат поголема количина лажици (над 1000). Нови, некористени и...


25 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29TERPEZARISKA MASA

Terpezariska masa kupena 2021 godina od Kristina Damil , bez nikakvi ...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:06Tus kabina 120x90

Koristena 1 godina. 120x90


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57Samsung Robot Pravosmukalka Powerbot VR5000

Se prodava Samsung Robot Pravosmukalka (POWERbot Vr5000 Wifi- model) ...


111 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Уредување на вашите дворови

Прекрасен и идеален период за уредување на вашиот двор.Работиме исклу...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:48Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам