Аеродром
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071 271...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Денес 10:12Baram Rabota Da Cuvam Deca I Stari Lica

Seriozna Zena Bara Rabota Da Cuva Deca, Stari Podvizni Lica I Po Potr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 23:52Rabota vo BELGIJA! Se barat 10 MAJSTORI ZA KROVOVI

RABOTA VO BELGIJA ! POTREBNI SE 10 MAJSTORI ZA KROVOVI , 13 EUR ...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 јун 12:18Vozac D kstegorija bara rabota

Vozac D kstegorija bara rabota so mk. Dok. Vo evropa


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

01 јун 10:36Bravar zavaruvac bara rabota

Poznavanje so inox I crno zelezo info na 077958446


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 мај 19:41Lice so posebni potrebi

Lice so posebni potrebi bara rabota. Zavrseno sredno graficko obrazov...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 мај 18:32Baram rabota

Bravar zavaruvac so CO2 I Argon za rabota vo skopje


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 мај 11:17Превод и обработка на податоци

Доколку Ви е потребна помош, ќе Ви помогнеме при: - Превод на разн...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 мај 16:51БАРАМ РАБОТА КАКО ЛИЧЕН ВОЗАЧ / LICEN VOZAC

категории B,BE,C1,C,F,G,M, од 07.11.1990 и C1E,CE, од 06.07.2007 П...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 мај 10:30ZA LICA KOI IMAT POTREBA OD GRIZA I NEGA

Za Lica koi imaat potreba od Griza, Nega, Masaža i Vežbi Vo Švajcari...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

13 мај 07:51Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

08 мај 22:53Penzioner bara rabota za cuvar

Penzioner bara rabota kako čuvar…obezbeduvanje…uslov, da ne bide celo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

08 апр 01:02Чистам станови,канцелари со искуство, цена по договор.

078249595 Славица


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

04 апр 23:39Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 13:31Дипломиран инженер агроном

Дипломиран инженер агроном отсек поледелство нуди соработка 075270...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

11 мар 12:35PONUDETE honorarna rabota

Godini: 35 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Ima...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

14 фев 12:08Овластување А

Маш. инженер со А овластувања за:Надзор,Изведба и Проектирање бара до...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

31 јан 07:24Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04Babysitterka I Pricuvuvanje na Deca!

Diplomirana Anglistka , Nevrabotena , bara Rabota Kako Teacher ili ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04ЕЛЕКТРИЧАР

Изведувам секаков вид електричарска работа доаѓам на повик. ТЕЛ: ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 јан 20:28Bezicen sistem "POVIKAJ KELNER - KONOBAR"

Bezicen moderen i efikasen sistem "povikaj kelner" idealen za restora...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

05 јан 13:39БАРАМ ХОНОРАРНА РАБОТА ВОЗАЧ/BARAM HONORARNA RABOTA VOZAC

Барам хонорарна работа како возач на возило со Б категорија а ги посе...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

18 дек 08:19muzicar na violina buzuki bara bend

sviram i peam yu angliski grcki turski ruski.cesen karakter.imam i sn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

07 дек 07:05Pica majstor bara rabota

Baram rabota Kako pica majstor Ili vo kujna


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 21:11Baram rabota cuvanje staro lice

Baram rabota,cuvanje stara osoba moze rab.vreme 8,12,24 casa,po potre...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

30 ное 19:21Пица мајстор бара работа

Барам работа како пица мајстор


1.111.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 ное 13:35Vozac C kat.

Baram rabota kako vozac so C kategorija (profesionalec) Nudam profesi...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

17 окт 16:45PONUDETE seriozna rabota, imam A, B, C kategorii, samo prva

Godini: 35 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Ima...


35.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

13 окт 23:42Se Bars , Rabota , Po moznost I so Obezbeden Smestaj !!!

Zena , 38 god , so Odlicno Poznavanje na Angliski , Odlicni Komunika...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 окт 06:25Baram rabota!!!

Bilo kakva .... Imam zavrseno Angliski , Sredno Medicinsko... 38 god ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

04 окт 00:47Приватни часови по теорија на музика

Давам приватни часови по теорија на музика за основно и средно училиш...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 сеп 23:49PONUDETE seriozna rabota, imam A, B, C kategorii

Godini: 34 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

15 сеп 23:29Se vrsi sreduvanje na dvor i dvorna povrsina. CELOSNO.

Kosam so sopstvena kosalica so nivoa od 1 do 5,i so trimer,masina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

13 сеп 17:33079 221 546 Cistacka higienicarka bara rabota za cistenje

Baram za cistenje


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 авг 09:40Baram rabota licen vozac,vozac

Baram rabota kako licen vozac,vozac,kurir so golemo iskustvo.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

25 авг 18:42"Povikuvacki sistem" za sendvicara-sendvicari,pekari i sl..

Povikuvacki sistem,korisen,kompakten,idealen i specijaliziran za send...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

18 авг 15:25Baram da cuvam staro lice

Baram da cuvam staro lice.Vo okolinata na Aerodrom, K.voda, Centar, L...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

15 авг 13:12Majstor za kamen

Majstor so dolgogodisno iskustvo za rabota so kamen nudi: zidanje, m...


111 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 авг 18:14Барам работа за викенд

Семеен човек, 35 год, Скопје , бара парт тиме / part-time job, работа...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

27 јул 23:11English speaking job

I am educated English speaking 35 years old family man, looking for a...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

27 јул 23:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам