Кавадарци
                           
715 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава семејна куќа

Се продава семејна куќа на два спрата, со чист имотен лист, во добра ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 18:44Нови Еко - Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


840 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 18:11Prodavam hala moze zamena

Prodavam hala 720 m2 vo sklop na dik Straso Pingjur Povekje info na ...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

Вчера 18:04ITNO!! VILA NA GOLESH - TIKVESKO EZERO

Se prodava ITNO!! Vila na Golesh. Na prekrasna lokacija, vo prv red, ...


8.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 14:37Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:37MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:21КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

КУЌАТА СЕ НАОЃА ВО ЦЕНТРАЛНОТО ПОДРАЧЈЕ НА КАВАДАРЦИ ДО ПОЛИЦИЈАТА В...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:21Se izdava stan vo noviot centar na Kavadarci

Se izdava stan vo zgrada vo noviot centar na ul. Bulevar Makedonija...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Кавадарци

Станови

Вчера 12:58Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 12:16Plac vo Dolna Bosava

Se prodava plac vo Dolna Bosava. Do placot ima odneseno voda i kanali...


12 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:12  НОВ ОГЛАС

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на супер локација во градот на улица 7 Сеп...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 11:49Стан

Се издава ненаместен стан во Кавадарци на ул. Бел Камен 3/13


6.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 11:26Се продава градежно земјиште, на улица Клинска

Се продава градежно земјиште, во вкупна површина од 1532 m², поделено...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:59Se izadava renoviran stan

Se izdava renoviran stan, opremen so mebel.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:55  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR!

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO OPSTINA ROSOMAN, DUKANOT E NOVA GRADBA, VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 10:12Deloven prostor 25m2 vo Nov Centar

Se izdava Deloven prostor od 25m2 Lokacija:Nov Centar Objektot e n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:16УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

СЕ ПРОДАВА: УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ ЗА НЕЗАГАДУВАЧКА ИН...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:00zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 07:37Kuka vo sopot

Se prodava kuka vo selo sopot so dvorna povrsina od 1100 kvadrati ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 07:11Se izdava Dukan 120 m2

Se izdava dukan 120m2. na ulica: Bulevar Makedonija 52 Kavadarci ...


5 €
или предлог цена
Вчера 07:03Se izdava nov stan

Stanot se naoga vo novite zgradi na zikol Tel.za kontakt 078/312-868


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 06:55Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 01:11Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 00:04Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

28 мај 22:49Se izdava stan

Se izdava stan sproti crkvata na bulevar Makedonija broj 3/3 na prize...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 мај 20:33Se izdava Nov stan 60 m2 I garaza podrum 18 m2 so dalecinsko

Stanot e Nov so nova kujna so site novi aparati za domakinstvo nikoga...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 мај 20:10Lozje vo oblasta na Kavadarci

Lozjeto e so povrshina od 2700m. Lozjeto se naoga vo oblasta narech...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 18:37* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА *

Се издава ново наместена гарсоњера за долг или краток период во призе...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 мај 18:33Се продава градежна парцела за семејно домување

Се продаваат КП бр.6769/10 и КП бр.6769/11 за КО Кавадарци со вкупна...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 17:46Se prodava niva od 6000m

Se prodava niva od 6000m vo Selo Raec Kavadarechko. So struja i voda ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 14:48Се издава стан празен или наместен

Се издава наместен стан, во зградите на Жикол. Градба 2023. Содржи дн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 мај 10:59ПЛАЦ ЗА КУЌА

Градежна парцела 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 09:38Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 мај 07:34Se iznajmuva

Se izdava deloven prostor od 50 m2 moze za bilo koja dejnost. Objekt...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

27 мај 19:21SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 мај 18:43ПРОДАВАМ КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА: 071 703 009 РИСТО 075 201 731 АЛЕКСАНДРА МОЖ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

27 мај 18:34Plac vo Moklishte

Prodavam plac vo moklishte sproti ceshmata eliksir.placot e izramnet ...


20 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111.111 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 мај 13:01SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 мај 12:57Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

27 мај 12:12Prodavam lozje vo oblasta na selo Kurija Negotinsko

3 dekara smederevka 1dekar traminec(na edna niva) 4dekara krtosij...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 мај 10:32Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам