Струмица
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamionski kaisi spaneri novi super cena

Kamionski kaisi spaneri novi od dolgite racki germanski 16 parcinja...


8 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Вчера 14:54Autovoz

Odlicen vo top sostojba so 1.060.000km novi gumi site volvo motor 460...


23.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Вчера 13:003 Volvo 440 EUR 5 Automatik ,2008 godina,BG Tabli

Se prodavat 3 Volvo 440 EUR 5 ,2008 Godina na BG tabli vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

22 мар 15:03Se prodava DAF

Prodavam DAF 105/480 2007 godina Pominato 810 000 km Avtomatski me...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

20 мар 19:52MERCEDES -BENZ ATEGO 12.24-2010 Termoking

Мерцедес атего 12.24 2010 година 430.000 км Термокинг Хидрауличн...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

17 мар 20:43MAN 403 97g

.MAN 403 97 g.so retarder .Registriran do 16.06.2023 .Gumi 50% .Na...


1.111 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

16 мар 20:02Daf E6 E5 E3 delovi

Daf E6,E5,E3 delovi se vo treba motor menjac deferencijal .....


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

16 мар 18:26Delovi za daf

Motor menjac se so vi treba


11 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

16 мар 18:26MAN tga D20 na delovi

Motor D20 common rail menjac defrencijal turbo dizni ladnici se so vi...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

16 мар 18:26Mercedes vario 8 18

Vo ekstra sostojba +389 78317622 IGOR +389 78317622 IGOR +389 7831...


23.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

15 мар 15:44Delovi za DAF E3 i E5

Delovi za daf euro3 euro5 kompleten motor 480,430,410 ,460paccar, tur...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Камиони

14 мар 22:35MAN TGS 37.400 KRAN KIPER

MAN TGS 37.400 KRAN KIPER 12.2008 god. 518.000km POVEKE INFO NA 0702...


65.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

11 мар 10:05Farovi za Daf E3 i E5

Prodavam lev i desen far so drzac i maska komplt za DAF E3 E5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

06 мар 17:38Bandazi

Se prodavat kamionski bandazi


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

28 фев 10:04Polovni gumi

Se prodavat polovni gumi 225.75.17.5,245.70.19.5,265.70.19.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

27 фев 23:41Se prodavat dve predni gumi 315.70.22.5

Se prodavat dve predni gumi 315.70.22.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

27 фев 23:41Se prodava guma

Se prodava edna guma 435/50 R 19.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

27 фев 23:40Se prodavat 315/70 R 22.5

Se prodavat 315/70 R 22.5 ima i pogonski i prdni sari 50 evra od guma


50 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

27 фев 23:40315.70

Se prodavat cetiri 315.70 pogonski gumi


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

27 фев 23:40Gumi 315.70

Se prodavat cetiri pogonski gumi 315.70.22.5


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

27 фев 23:40Slep Sluzba Mercedes Atego 818

Se prodava Slep Sluzba Mercedes Atego 818 (180ks) profesionalen so...


16.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

25 фев 13:23Prevoz Transport so kamion

Vrsime prevoz nis cela mk tell 078-432-604 moze i za stalno


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

15 фев 19:39Mercedes atego

Vo dobra sostojba servisiran i registrina+novi gumi Dozvolena nos...


6.700 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

11 фев 17:54Kamionski Gumi , Gumi za Kiper

Kamionski Gumi Gumi za Kiperi 385/65R22.5 315/80R22.5 Pogon pr...


2 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

08 фев 09:21Bandazi za kamioni i prikolki

Se prodavat kamionski bandazi i za prikolki


По Договор
или предлог цена
Струмица

Камиони

05 фев 13:11DELOVI ZA MERCEDES 12-13-17!!

12 13 ispravna sostojba menac,dekla,dizni,alanser,radalica,blok,i dru...


150 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

02 фев 10:32ASTRA HD7 Mikser Pumpa (8m3 mikser i 28 pumpa)

Се продава Astra HD7 Миксер пумпа со Cifa Миксер за бетон 8м3 и пумп...


31.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

23 јан 15:50MERCEDES 813

PRODAVAM KAMION MERCEDES 813 KAMIONOT E REGISTRIRAN I REGISTRACIJATA...


3.500 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

18 јан 16:25Sanduk 7.80m roletna

🚛Se prodava sanduk roletna🚛 Dolzina-7.80m Sirina-2.48m Visina-3m...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

10 јан 10:14--- DAF XF -- 105 - 460 --- 2011 GOD. REGISTRIRAN --

Daf 105...460ks 2011g so zelena karta vo odlicna sostojba...Mozna zam...


16.500 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

09 јан 19:25MAN TGX 18.440

Se prodava vlekac MAN Eur6 na 820.000km Za poveke info javete se na ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

05 јан 16:15Volvo FH 500

Se prodava vlekac Volvo FH 500 2014god Servisiran na 800.000km 28.12...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

05 јан 16:04MAN Truck Chiptuning - ЧИПТЈУНИНГ КАМИОНИ

Чиптјунинг на автомобили, камиони, градежни машини, земјоделски тракт...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

01 дек 15:05Mercedes Truck Chiptuning - ЧИПТЈУНИНГ КАМИОНИ

Чиптјунинг на автомобили, камиони, градежни машини, земјоделски тракт...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

01 дек 15:05Volvo FH 500

Se prodava Volvo Fh500 ,28.12.2016, 810 000 km,XXL kabina ,site spoil...


46.000 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

17 ное 11:21Iveco Eurotech 430 vlekac 3 broja

Се продаваат 3 влекачи Iveco Eurotech полуавтоматик 2001 (регистрир...


4.500 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

15 окт 12:30SE PRODAVA KAMION MERCEDES 12/13 , 1990 god.

Se prodava kamion mercedes 12/13, proizveden 1990 god. vo ispravna vo...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

24 сеп 09:49Renault Truck Chiptuning - ЧИПТЈУНИНГ КАМИОНИ

Чиптјунинг на автомобили, камиони, градежни машини, земјоделски тракт...


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

01 сеп 11:33Scania R420 8x4 Kiper

Uvezena pred 3 Meseci


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

15 авг 09:07Volvo Avtodijagnostika za kamioni Vocom

Volvo Avtodijagnostika za kamioni so najnoviot softver.


1 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

12 авг 14:51Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам