4128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CRAFTER PATAR FACELIFT 2.0 TDI 100 KW 2011 Godina

Cena : 13.000€ + ddv VW CRAFTER PATAR FACELIFT MARKA: VOLKSWAGEN ...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

TOYOTA Land Cruiser 100 4.7i 238hp V8 2004god- Off Road

🏁 Се продава џип ТOYOTA Land Cruiser AWD модел Ј100 4.7i V8 мотор 13...


16.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
17.000 €
Денес 11:29Промовирано

MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina

Cena : 10.000€ + DDV MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina MA...


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

YAMAHA FAZER FZ 600cc 98hp 2009 TOP SOSTOJBA

Prodavam Yamaha Fazer 600cc 98hp TOP Socuvano Cenata varira so 3 ku...


5.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Денес 15:48Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase bez zameni


7.000 €
или предлог цена
Денес 15:26Yiyng 50cc trajno registriran so prevod

Skuterot e vo odlicna sostojba 4takten proizveden 2009 god. Golem i m...


400 €
или предлог цена
Денес 14:06Mercedes Sprinter 316

Mercedes sprinter 316 vo odlicna sostojba, ne uvezeno. Kupeno do Maka...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:15CITROEN BERLINGO 1.9

Patnicko, vo odlicna vizuelna I mehanicka sostojba, KLIMA funkcionaln...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:04RENAULT MIDLUM FRIGO 140 KW 2008 Godina

9.650 € + ДДВ RENAULT MIDLUM FRIGO MARKA: RENAULT МODEL: MIDLUM ...


9.650 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00MERCEDES SPRINTER CDI 313 2011 Godina

9.200€ +DDV MERCEDES SPRINTER CDI 313 MARKA: MERCEDES - BENZ МOD...


9.200 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god.

VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god. €10,000 MARKA: VOLKSWAGE...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00MERCEDES SPRINTER KUFER 313 FRIGO 95KW 2016 Godina

Cena : 15.900€ SO VKLUCEN DDV MERCEDES SPRINTER KUFER FRIGO 2016 M...


15.900 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00VW CRAFTER PATAR FACELIFT 2.0 TDI 100 KW 2011 Godina

Cena : 13.000€ + ddv VW CRAFTER PATAR FACELIFT MARKA: VOLKSWAGEN ...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godina

Cena : 11.000€ + DDV PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godin...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Se prodava Seat Leon 2.0 TDi

Se prodava Seat Leon 2006 motor 2.0 140ks BKD.registriran do TEL.0784...


4.150 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


50.900 €
или предлог цена
Денес 13:00POLO 1.6 90 KS 2010 GOD.

✔️KLIMATRONIK ✔️10X AIRBEG ✔️SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE ✔️ELEKTRI...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A3 2.0TDI 103KW 16V

AUDI A3 2006godina 2.0TDI 140KS Registrinara so zelen karton do 07....


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina

Cena : 10.000€ + DDV MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina MA...


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CADDY 2014 FRIGO - 8

❄️ VW CADDY 2014 FRIGO - 8 ❄️ VW CADDY FRIGO 1.6 TDI BlueMotion 55 k...


8.500 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina

Cena : 14.200€ + DDV FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina...


14.200 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00AUDI A5 2.0 TDI 120 KW 2016 Godina

AUDI A5 2.0 TDI 2016 17.500€ MARKA: AUDI MODEL: A5 2.0 TDI PROIZ...


17.500 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes C220 CDI

Se prodava -Mercedes c220 CDI -2002 god W203 (105kw/143hp) -reg d...


1 €
или предлог цена
Денес 12:48CITROEN C.3

C.3.pikaso 2011.1.6.hdi 112ks navigacija avto.klima.tempomat.mk.tabli...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:46CITROEN C3

Sega uvezen od .ch plateno do tablici klima servisirano novi gumi


По Договор
или предлог цена
Денес 12:46MITSUBISHI..COLT.

Mitsubishi colt 1.5.benzin vgraden atestiran plinski ured 130 000km s...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:46Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran Registrirana do 03.01.2024 74...


1.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.500 €
Денес 12:29AUDI A3 - 1.6 TDI 77KW 2010G

*Aluminiumski bandazi - novi gumi *Klima *Start Stop *ABS Kocnici...


8.100 €
или предлог цена
Денес 12:24Zontes X310

Zontes x310 312cc 35hp 5.500km Motorot e nov fabrika


3.500 €
или предлог цена
Денес 12:06Seat Leon 1.6 105ks

Se prodava Seat Leon 1.6 105ks Uvezen od Germanija Oprema: - kozen...


6.900 €
или предлог цена
Денес 11:33TOYOTA Land Cruiser 100 4.7i 238hp V8 2004god- Off Road

🏁 Се продава џип ТOYOTA Land Cruiser AWD модел Ј100 4.7i V8 мотор 13...


16.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
17.000 €
Денес 11:29DAIHATCU TERIOS 1.5 PLIN

Daihatcu terios 1.5 SX-4x4.plinski uredSTAG NOV na BG tablici.EURO 4


5.800 €
или предлог цена
Денес 11:23IVECO DAILY 2.8 TURBO DIZEL

Voziloto e registrirano cela godina 1997 godina Pali vozi


1.950 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 11:21CITROEN JUMPER 2.5 OBICEN DIZEL

Pali vozi, 2001 godina Registrirano do 9 mesec


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Штип

Камиони

Денес 11:21CITROEN C4 1.6 HDI

Registriran do 12 mesec Zelen karton cela godina Dva para gumi letn...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Денес 11:21Yamaha Aerox 50cc 2014 godina

Motoro e donesen od Svajcarija plateno se do registracija Pominati 2...


2.150 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.400 €
Денес 11:15PEUGEOT 206CC CABRIOLET 1.6i 2002

✅📞📞📞EXTRA CENA ZA KESH PARI 📞📞📞✅ PEUGEOT 206CC 1.6 BENZIN 2002...


2.555 €
или предлог цена
Денес 11:11KIA CARENS 2.0 CRDI 2007 ( 7 SEDISTA )

📞📞📞✅✅ KESH EXTRA CENA ✅✅📞📞📞 KIA CARENS 2.0 CRDI 140KS 2007 ( 7...


4.700 €
или предлог цена
Денес 11:11APRILIA SPORTCITY 200i 2008 ODLICEN

MOTORCETO E ODLICNA SOSTOJBA TIP TOP STEGNATO NA VOZNJA SERVISIRANO ...


1.500 €
или предлог цена
Денес 11:11OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2010

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2010 OSNOVEN MODEL ✅ MAL POTROSUVAC 5L/100KM Z...


3.300 €
или предлог цена
Денес 11:11MERCEDES SLON S350TD SAMO NA DELOVI

SITE DELOVI ZA MERCEDES SLON S350TD 95 SAMO ZA DELOVI PRAKAM I PO KA...


12.345 €
или предлог цена
Денес 11:11SEAT ALTEA FR 2.0 FSI 2005

✅SEAT ALTEA FR 2.0 FSI 2005 ODLICNA SOSTOJBA✅ ✅REGISTRIRANA DO 5 MES...


3.800 €
или предлог цена
Денес 11:11Страна 1 од 104

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам