2293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:38Промовирано

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Bmw E36 316i benz/plin

Se prodava BMW 316i E36, 1995god, benzin-plin, plinot e so dizni, ate...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:53255/55/18

255/55/18 DAVANTI 4 GUMI DOT 3818


150 €
или предлог цена
Денес 09:53Bandazi 5x120 16ki

Se prodavaat bandazi 16ki 5x120 Original od Bmw E46 Vo odlicna sost...


Денес 09:53AUDI A3 1.9 TDI 110ks

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 110 KS AUDITO e vo odlicna sostojba bez do...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:51IBIZA 1.2 TDI 2011

Seat ibiza 1.2 Tdi 2011/12 uvoz Holandija donesena so vozenje prva fa...


52 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:59  НОВ ОГЛАС

17ki original od AUDI A8 98/02 so zimski gumi

Odlicni bandazi so solidni gumi zimski kes ubava cena 078/346/116


Денес 08:39Sedista za Audi A6 C6 2004/8 bez zabeleski

078/346/116


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Polovni gumi dimenzii na slikite top ceni

078/346/116


30 €
или предлог цена
Денес 08:39POLOVNI GUMI SITE DIMENZI TOP CENI

Gumite se vo top sostojba uvezeni polovni od svajcarija od 4-7mm sara...


40 €
или предлог цена
Денес 08:38Polovni zimski gumi dimenzii na slikite top ceni

078/346/116


30 €
или предлог цена
Денес 08:38Honda accord 2.4 type s

Se prodava honda accord 2.4 type s So motor K24A3 Chip ECU Vtec ...


4.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 €
Кичево

Автомобили

Денес 08:25KIA CEED 1.6 CRDI

KIA CEED 1.6 CRDI, 116KS, 2008 GOD, 174000 KM,NOV UVOZ OD SVAJCARIJA....


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:51Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 06:17Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god / MKD dokumenti

Se prodava Piaggio Beverly 4T 125cc 2003god vo odlicna sostojba, eden...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:05Bandazi

Se prodavaat felgi 22 golemina malku se ostteni 5x108


1 €
или предлог цена
Вчера 22:31Solidni 2 gumi good year

Prodavam dve gumi 205 50 17 moze zamena i za 205 55 16 !!! 1200 za dv...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:26Prodavam gumi od traktor

Prodavam gumi od traktor povece info na tel 070 922 251


250 €
или предлог цена
Вчера 22:26Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:16Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:50Se prodava kombe DFM

Godina - 2011 Gorivo - Benzin So pominati - 36.000km REGISTRIRAN...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

Вчера 20:34  НОВ ОГЛАС

4 letni gumi Michelin 215/55/16

Se prodavaat 4 letni gumi Michelin so perfekna sara ,ne se lepeni ne ...


99 €
или предлог цена
Вчера 20:30Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:12AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:57Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem golem servis na 180000 mal serv...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:59Kardani

Kardani 100 e Kuka 100 e Bantasi 80 e dva


1 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Вчера 17:56FIAT MULTIPLA 1.9 JTD

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD Godina-2004 Oprema-Full Servis full Regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:54Bantasi za Honda Moze ZAMENA

BANTASITE SE. 16ки. ZA HONDA MOZE ZAMENA ZA 17ki.


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 11:38Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:38PRODAVAM BATERII OD SITE VRSTI NA JACINI

PRODAVAM SITE VIDOVI NA JACINI NA BATERII KOJ GI KORISTAT DECKI KOLIC...


Вчера 11:15245/45/18 KAKO NOVI!

Se prodavaat 4 letni gumi riken,dot 2020. Gumite se so dimenzija 245...


10.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 €
Вчера 10:51Prodavam digalka MERLO- ROTO 16 metri

Prodavam digalka Merlo Roto 30-16 EV 1997 godina Eden sopstvenik ...


35.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
38.900 €
Вчера 10:27Mercedes ML 300 CDI 2011 god - uvezen od CH top sostojba

Prodavam Mercedes ML 300 cdi (noviot motor) 4 matic blue efficiency ...


14.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:27Prodava motor

Se prodava motorHamachi Tekken250 2022 godina so pominat 4500 km Zvo...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Вчера 10:15OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:50Mercedes C 220 cdi

Prodavam Mercedes C 220 CDI Avangard oprema: Dvozonski klimatronik ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:26Seat Toledo 1.9 Tdi

Seat toledo 1.9 tdi vo odlocna sostojba


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 19:52TOYOTA AVENSIS 2.0 D

Toyota Avensin 2.0 2006 god. 317000 km Motor i menjach vo dobra sosto...


3.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.400 €
Кичево

Автомобили

25 мар 19:11Renault espace

Vo dobra sostojba


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 18:30SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36CHEVROLET SPARK 1.2 LS+

CHEVROLET SPARK 1.2 LS+, 82 KS, 2011 GOD., NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 мар 17:36Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам