1097 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК МАРТ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 76990 ден ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:31Huawei P40 lite kako nov

Odlicen telefon, so odlicna kamera i odlicni performansi, kako nov. 4...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:45Apple Watch Se 44mm

Dobien na poklon se prodava ,donesen od America ,staven nekolku pati.


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Денес 16:43XIAOMI REDIMI NOTE 11S KAKO NOV - ZAMENA

SE PRODAVA XIAOMI REDIMI NOTE 11S FUUL PACK 6/128 KORISTEN MNOGU MALC...


11.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.900 МКД
Денес 16:04Iphone XS max

Се продава Iphone XS max Со 6 маски , кутија и слушалки


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:21SAMSUNG GALAXY WATCH 4 ROSE GOLD

Se prodava SAMSUNG GALAXY WATCH 4 ROSE GOLD, mnogu malce koristen, ku...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:50Apple iPhone 11 Pro Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Graphite Fabricka sostojba 10/10 Baterija 91% ...


419 €
или предлог цена
Денес 13:07  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 8 Zacuvan Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 8 Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Fingerprin...


7.490 МКД
или предлог цена
Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 Garancija Vili Mobile

Telefonite se Odlicno zacuvani Funkcionira bezprekorno bez zabeleski...


419 €
или предлог цена
Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A71 A72 128/6GB Kako Novi Garancija

Fabricka sostojba,Kako Novi/Garancija Mozi da se vidat I testiraat ...


9.490 МКД
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Telefonot e donesen od germani...


560 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
590 €
Денес 13:00Nov iPhone 14 pro

Nov kupen vo swajcarija neotpakovan


1.050 €
или предлог цена
Денес 13:00I phone 7 128gb

Se prodava I phone 7 128 gb bez grepka! Baterija 100%


6.400 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 МКД
Денес 11:56I-phone 11 Pro Max i I-phone 12 070516001 070516001 0705160

Kontakt samo na Viber 070516001 070516001 070516001 Telefonite se U...


380 МКД
или предлог цена
Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Huawei P40 lite vo odlicna sostojba

Prodavam koristen Huawei P40 lite vo odlicna sostojba. Celosno isprav...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Денес 10:15Redmi Note 11 Blue 128GB (Nov)

Nov Neodpakovan


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
Денес 10:06Se prodava Samsung A52s 5G

Vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem. Komplet pakuvanje so...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Huawei p10 lite

Super zacuvan full paket bez mana za poeftino ne zvonete


2.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 09:29Iphone 7

Многу добро сочуван во одлична состојба


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:04Xiami MI12 Lite

Se prodava nov neotpakovan Xiami MI12 Lite


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Денес 08:22Samsung S20+ 5G 12 ram kako nov - mobicom

Samsung S20+ 5g 12/128gb crna boja. Komplet so site akcesories. Kako ...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:01  НОВ ОГЛАС

Samaung S7 edge so osteten ekran

Osteten ekran od linijata nadolu ne funkcionira, se drugo mozi da se ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:48Iphone XS Max odlicen

Telefonot e staklo


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:48Nokia 3.4

Odlicna sostojba !!!


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:23Samsung j3

Odlicna sostojba !!!


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:23Redmi 7A

Odlicna sostojba !!!


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:23Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Денес 07:21Samsung note 5

Telefonot e ispraven i vo odlicna sostojba. Raboti na site sim kartic...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:16  НОВ ОГЛАС

Samsung s9

Telefonot e odlicno zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. ...


120 €
или предлог цена
Денес 07:14  НОВ ОГЛАС

Huawei honor 8s 64gb

Telefonot e so 3g ram so 64gb memorija. Ispraven zacuvan i raboti na ...


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 07:13  НОВ ОГЛАС

Sams.a13.ram.4/64gb.novi 24m.gar...mobistrk

Samsung a13 ram 4/64gb.novi 24m.gar 9490d. Samsung a13.ram 4/128g.n...


9.490 МКД
или предлог цена
Денес 06:57Samsung iphone xiaomi huawei OTKUP NA NOVI I KORISTENI TEL.

Otkup na novi i koristeni telefoni Samsung Iphone Xiaomi Huawei ...


Денес 06:50Samsung S22 Exynos 8/128

Се продава буквално како нов со фолии фул пакување телефон Samsung S2...


35.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:11Honor X8 5G So 20 Meseci Garancija...

Telefonot e Kupen od A1 mnogu malku koristen ima uste 20 meseci garan...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:00  НОВ ОГЛАС

iPhone X 100% BatteryHealth

Телефонот е максимално зачуван,без никаква гребнатинка Донесен е од ...


14.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 23:32Garmin venu 2

Garmin venu 2. 45mm. Upotrebuvan od start so zastitno staklo, bez t...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:56Prodavam Samsung J3 2017

Telefonot e zemen od A1. Ima mala puknatina od desnata strana, ne sme...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:54  НОВ ОГЛАС

Златни броеви

076/726-000 - 4000 ден.


7.777 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Samsung A40 odlicno socuvan

Telefonit e odlicno socuvan, koristen so zastitno staklo i zastitna m...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


46.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
47.000 МКД
Вчера 19:30Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам