Битола
                   
2246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN--75KS--KLIMATRONIK--MODEL 2009--NOVA!!

SEAT IBIZA 1.4 16V BENZIN--55KW--75KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODL...


4.790 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI-101KS--REDIZAJN--MODEL 2010!!!NOVA!!!!

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI--74KW--101KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODL...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line

Audi a4 s line 2017 2.0 tdi Full oprema Matrix svetla Celosen se...


22.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мар 14:20Промовирано

MERCEDES E220d REGISTRIRAN DO NOEMVRI

Kolata e registrirana do noemvri Ispravna interier ubav Karoseriski...


1.050 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:32  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E220d AVTOMATIK REG DO MART 2024

Kolata e pali vozi reg do mart mesec 2024 Nov akumulator Od oprem...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:32VW Golf 6 1.4 TrendLine 2010g Neuvezen, KAKO NOV !!!!

VW Golf 6 1.4 80hp Trend Line 2010god kupen i odrzuvan vo Porsche Sk ...


6.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:28Fiat Doblo 1.4 77hp Benzin/Plin 2006g. Pali Vozi.

FIAT Doblo 1.4 77hp 2006god Benzin/Plin Neuvezeno!!! Voziloto e neu...


2.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.599 €
Битола

Автомобили

Денес 08:28Range Rover 3.0 D 1234

Range Rover 3.0 D registriran , full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:23Opel Vectra 1234

Opel Vectra 2.0 avtomatik so dizna plinski ured , registrirana do 01....


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 08:23Opel Astra 1.6 plin , klima , reg

Opel Astra 1.6 74kw so atestiran dizna dizna plinski ured , registrir...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Битола

Автомобили

Денес 08:22Renault Megane 1.9 dtl

Kolata e tehnicki vo odlicna sostojba servisirana pred nekoj den masl...


1.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.350 €
Битола

Автомобили

Денес 08:14Fiat bravo 1.9 150ks

Fiat bravo 1.9 150 ks Mozi zamaena za aprilia


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:55  НОВ ОГЛАС

POLO 1.2

Servis napraven zimski gumi registrirano cela godina BEZ VLOZUVANJE


4.349 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:43Opel Astra 1.4 turbo

Kolata e vo exstra sostojba Komletna servisna kniska donesena od ge...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:20  НОВ ОГЛАС

Citroen c1.1.0benz.08g.ful opr.170000km.uvoz od germanija

Citroen c1.1.0 benz.08g..uvoz od germanija so 170000km.ful oprema kli...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:11  НОВ ОГЛАС

Citroen c1.1.4hdi.07g.ful opr.145000km.uvezeno od germanija

Citroen c1.1.4hdi.07g.ful opre. Klima abs asp.cent.zakl.stakla na du...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 07:02  НОВ ОГЛАС

Sharan 2.0tdi 2006godina - 7sedista -

Sharan 2.0tdi 2006godina - 7sedista - avtomobilot e vo EXTRA sostojba...


4.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:52Mazda 6 2.2disel - 2012god - TOP -

Mazda 6 ( Zoom - Zoom ) - 2.2disel - 2012godina. Voziloto e vo EXTRA ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:50BMW 318D 2009 g

Donesen so vozenje od Svedska plateno se do registracija pominati 243...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:11Range rover 4.4i tng

Range rover 4.4i plin benzin vo odlicna sostojba motor menjac podvozj...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:01SE PRODAVA CELA ZA DELOVI

SE PRODAVA ROVER 214 si CELA ZA DELOVI ILI N...


350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:23AUDI A3 Sportback 2.0 TDI

2.0 tdi 140ks BKD(c) Kompletno servisirano (set kaisi, filteri,grea...


5 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:16FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E REGISTRIRAN DO 24 02 2024 VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:47Renault megane 1.5dci 81kw 2011god

Se prodava Renault Megane 1.5dCi 81kw euro5 2011god vo soobrakajna,re...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:31Се продава Opel Vectra

Се продава опел вектра c 1.9 cdti 2005 год. инфо на 077934231 Горан


222.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:18Alfa Romeo 156 DELOVI

Prodavam delovi za Alfa Romeo 156, imam se komplet, se sto vi treba, ...


15 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:01Golf 6 Variant

VW GOLF 6 - 1.6 TDI 105 KS (5MT) *Tempomat *Golem Bord Computer ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:54GOLF 5 1.9 TDI - 2007 GODINA

Golf 5 1.9 tdi 2007 godina Komandi na volan Nov uvoz Francija Platen...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:51CHRYSLER 300C 3.0 CRD

Возилото е во супер одлична состојба, механички е потполно исправо и ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:47VW POLO CROSS 1.4TDI 70KS 2008 EXTRA!!!

Kolata e vo odlicna sostojba.. Registrirana do 22.03.2024 so zelen k...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:33Se prodava Kalos 1.2

Voziloto e od prv gazad so site redovni servisi reg mu e istecena 075...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:26SE PRODAVA FIAT FIORINO 1.4

Voziloto e euro 5 dozvolena nosivost 535 za sve drugo na tel


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:26SEAT IBIZA - "EKSTRA"

Prodavam SEAT IBIZA 1.2 60 ks., motor na lance. Kolata e vo besprekor...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:17OPEL CORSA D

Opel Corsa D proiz. 2010. Kompletno ispravno, registrirano,servisiran...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:13Се продава Nissan Qashqai

Nissan Qashqai 2.0 DCI 110 KW - 150 KS . 225 xxx km.Нисанот е со најв...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:11RENAULT MEGANE 1.5 DCI *** REG. 01/2024 *** (golem servis)

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili. ...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:02×× SEAT LEON 1.6 TDI EcoMotive ×× FACELIFT MODEL 2012 ××

Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, EcoMotive model EURO 5, 105 konjski sil...


6.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.750 €
Битола

Автомобили

Вчера 20:00Opel Vectra b 1.8-16v karavan

Opel Vectra 1.8 ben.(najdobriot od opel),SEGA REGISTRIRANA do 01/2024...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:39Ford Mondeo 1.8 TDCI

Kolata e vo perfekna sostojba bez dopolnitelni trosoci. Kontakt: 070...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:37Fiat Grande Punto NOVO 1.4BENZIN PLIN

Kolata e vo odlicna sostojba so fabricki plin reg cela god ful oprem...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:222 одлични ретровизори retrovizori за Opel VECTRA B ЕВТИНО!

Se PRODAVAAT 2 неверојатно сочувани ретровизори во тегет металик б...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:08VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

VW Jetta 2.0TDI 140KS 2013 GODINA UVEZENA OD CANADA VO FULL OPREMA ...


10.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:49Se prodava BMW 320 , 2003

Se prodava BMW 320 110 kw 150 ks E46, redizajn vo super sostojba , ...


3.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 18:37Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам