Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klub Masicki

Se prodavaat novi klub masicki izraboteni od visoko kvalitetna iveri...


2.200 МКД
или предлог цена
22 мар 16:53Agolna garnitura 240x180 nova

Kupena za nova godina Se spustaat i dvata dela Agolot se mene lev,d...


350 €
или предлог цена
21 мар 11:40Медијапанска ТВ Комода

Медијапанска ТВ комода целосено изработена од МДФ висок сјај. Дименз...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 23:49Drveni komodi, masi,cevlanik so zakacalka..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


По Договор
или предлог цена
15 мар 12:35Vitrina so sifonjer

Furnirana iverica, celosni dimenzii 260cm/173cm/60 cm 078 452 682


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
14 мар 15:24Trosed

Socuvan trosed, koj se spusta, dimenzii 210/95 cm, 078 452 682


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
14 мар 15:13Se prodava trosed i dvosed !

Se prodava garnitura trosed dvosed , dvata kreveta se spustaat za spi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
09 мар 20:26Komoda od masivno drvo i staklo

Se prodava komoda od masivno drvo i staklo. Sostavena e od dva dela ...


199 €
или предлог цена
09 мар 11:33Regal - crn bor Prilep

Regal - Crn Bor PP '78 godina , dva dela, zdravi, so prostor za zakac...


1.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
3.000 МКД
07 мар 15:13Lezaj krevet

Prodavam nekoristen krevet ..6000 denara Tel.078 999 472


5.000 МКД
или предлог цена
03 мар 13:14Petosed I trosed

Petosed I trosed Petosed 12000 den 2.50 -1.70 Trosed 6000 den


1 €
или предлог цена
28 фев 23:00Plakar i komoda

Se prodava plakar i komoda, kupeni od Jugoexport stil. Dolzina 250 V...


По Договор
или предлог цена
19 фев 15:42Masa i stolovi vo odlicna sostojba

Info na tel : 070-877-108


1 МКД
или предлог цена
14 фев 08:59Dvosed i Trosed

Prodavam dvosed i trosed cena 5000den za dvete


5.000 €
или предлог цена
11 фев 11:30Trosed dvosed i fotelja komplet

Dobra sostojba eko koza ispukana mehanicki ok se spusta trosedot k


123 €
или предлог цена
10 фев 15:13Komplet trosed dvosed forelja

Vo dobra sostojba izlizana eko kozs inaku mehanicki ok se pusta samo ...


123 €
или предлог цена
10 фев 15:10Klub masa | Клуб маса

Масичка | Masicka | Masichka Масичката е многу сочувана и е изработе...


1.999 МКД
или предлог цена
22 јан 13:25Komoda

Se prodava komoda/Fioka dolzina 80cm sirina 44cm i visina 40 cm komod...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 00:48Komoda

Se prodava Komoda/Fioka so dimenzii 103x35x30


1.300 МКД
или предлог цена
20 јан 00:48Troset so mehanizam za spustanje

Dobro socuvan


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 21:34Trosed

Trosed


7.000 МКД
или предлог цена
06 јан 15:00KLIZACI VRATI,PLAKARI,MEBEL PO MERKA

Izrabotuvame klizaci vrati, plakari po merka i sekakov vid na mebel s...


111 МКД
или предлог цена
30 дек 10:50Retro fotelja

Stara zacuvana i Mnogu udobna.


1.200 МКД
или предлог цена
25 дек 13:31AGOLNA GARNITURA I FOTELJA

230X270 MENE SE AGOLO PRAVE SE LEVA I DESNA TRI DELNA E I PLUS FOTELJ...


1 €
или предлог цена
18 дек 23:11Komplet Stolovi-6 Br.

Se prodavaat Stolovi vkupno 6 na broj. Cena na Eden stol - 800 den. K...


800 МКД
или предлог цена
12 дек 19:21Трпезариска маса

Трпезариска маса медијапан 150х90


6.000 МКД
или предлог цена
15 ное 21:53Drveni komodi , masi , zakacalka so candce za cevli..

Drveni komodi , masi , cevlarnik so zakacalka , tv komodi… se izrabot...


1 €
или предлог цена
15 ное 17:14Тросед и двосед

Тросед 2700 денари Двосед 1800 денари Сочувани, во добра состојба


4.500 МКД
или предлог цена
13 ное 17:48Тросед, двосед и фотелја.

Се продаваат тросед, двосед и фотелја во исправна состојба, цена по д...


1 €
или предлог цена
18 окт 22:30Se prodava garnitura

Se prodava polovna garnitura(trosed,dvosed i fotelja) dobro zacuvana ...


1 €
или предлог цена
11 окт 14:48Мебел во дневна соба

Се продава половни гарнитура за седење (тросед,двосед и фотелја) + кл...


1 €
или предлог цена
10 окт 17:25Se prodava sedmosed vo odlicna sosotojba

Se prodava sedmosed do odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:20Komoda - most

Se prodava


3.000 МКД
или предлог цена
14 јул 12:44Kauči i dvosed

Site se vo ispravna i solidna sostojba, a cenata e za site komplet.


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 17:19PRODAVAM KOMODA

Komodata e solidno sočuvana. Lice za kontakt KIRE : 078380231


По Договор
или предлог цена
12 јун 21:49Половен мебел за дневна соба и трпезарија

Се продава половен мебел, со следнава спецификација: 1. Трпезариска ...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:40Masicka medijapan

Malku koristena kako nova,mala masicka... Gorna ploca medijapan,drug...


2.200 МКД
или предлог цена
08 мај 11:55SE PRODAVA

Trosed / cetvorosed Mn malku koristen, vo ispravna sostojba Cena po...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 22:30Гарнитура за дневна соба

Продавам половна ,добро сочувана , речиси нова комплет гарнитура за д...


1 МКД
или предлог цена
14 фев 22:56Trosed i drvena komoda so vitrina

Trosed spusten195x190 sobran 100x190 9000den Komoda 155x75x50,vitrin...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 19:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам