Прилеп
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

KAKO NOV !!! Bianchi Magma 9.0 Model 2022g. XL 21” Rockshox Deore...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 14:50Промовирано

EL. VELOSIPED

FISCHER Made in Germany


590 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 20:06Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 18:49Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 18:48BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

KAKO NOV !!! Bianchi Magma 9.0 Model 2022g. XL 21” Rockshox Deore...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 14:50TREK X-CALIBER 9, 2021

Се продава Trek x-caliber 9, 2021 - Големина на рам M/L, 18" - Опрема...


1.050 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 мар 12:04Велосипед 26 големина

Се продава велосипед 26 големина, во одлична состојба SHIMANO опрема(...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 мар 09:21SPRICK gmbh

Sprick velosiped Germanija


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 мар 19:07Winora Grenada

Zacuvan donesen od Germanija


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 мар 19:07Trek velosiped 26 L

Velosipedot e vo top sostojbane greban ne ostetuvan celata oprema na ...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 мар 16:44KTM

Velosiped (marka)KTM city (avstrisko proizvodstvo) ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 мар 12:58AIM CUBE HPA - XXL

AIM CUBE HPA - MODEL 2020 GOLEMINA NA TRKALA - 29 ‘’ GOLEMINA NA RAM ...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 мар 06:32City bike Calvin Градски велосипед

Во одлична состојба Погоден за луѓе над 180см


11.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 19:17**** EINZIG FIXIE 28ka ****

**** EINZIG FIXIE 28ka **** GOLEMINA NA RAMKA 59cm 🚐ISPORAKA S...


249 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 13:14**** SCOTT ASPECT 930 29 ka ****

**** SCOTT ASPECT 930 29 ka **** *** cena 615 evra *** 2021 GOLEM...


615 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 13:14**** FUJI NEVADA ONE 27.5 ka ****

*** cena 385 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 35 cm ☎️078-411-850 🚐ISP...


385 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 13:13**** CONWAY MS 427 27.5 ka ****

**** CONWAY MS 427 27.5 ka **** *** cena 420 evra *** GOLEMINA NA...


419 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 13:13BERGAMONT VITESS BELT 28ka

2021 Golemina na ramka 52 cm 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐 ☎️078-411-850


620 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 13:13CARRERA TDF JR LTD road bike

Odrzuvan i redovno servisiran, kao nov, sostojbata se gleda od slikit...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 мар 06:31НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ TRINX

НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ ОД МАРКАТА НА TRINX ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈН И КВАЛИТЕТ.ПРА...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 мар 09:23Pumpi za Velosipedi (site vrsti ventili) Do 11 bar

Novi pumpi za Poveke nameni Velosipedi Skuteri Motori Kola ...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 мар 12:07**** B’TWIN ROCKRIDER ST 120 27.5 ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 41cm ☎️078-411-850


315 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 мар 12:07**** MORRISON CITYBIKE 28ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 45 cm ☎️078-411-850 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐


465 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 мар 12:05**** FOCUS PLANET LITE STREET 28 ka ****

Golemina na ramka 47cm 18.5” ☎️078-411-850u


530 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 мар 12:05Cannondale Tesoro E-Bike 28 ka

Golemina na ramka 57cm 22.5”


1.050 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 мар 12:04VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

19 мар 21:41Bianchi Magma 29"

Velisipedot e nov kupen vo Outdoor mk 2021 god.vozen pomalku od 100 k...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

19 мар 15:22Se prodava velosiped

Vo odlicna sostojba donesen od Germanija


60 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

19 мар 14:53VELOSIPED!!

Velosipedot e vo odlicna sostojba, donesen od Svajcarija.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

19 мар 14:52Se prodava velosiped(tocak)

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 мар 16:26Се продава германски точак со шимано мењач

swift точак,добро зачуван и нови гуми telefon:076-236-076 Toni


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 мар 16:03Се продава германски точак со шимано мењач

swiper точак половен,добро зачуван и во одлична форма со 21 брзина и...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 мар 15:57ВЕЛОСИПЕД 24 -ка

Продавам велосипед 24 ", со два амортизери, одлично сочуван, возен до...


3.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 мар 12:50Велосипед RALEICH

Се продава велосипед Raleich 26'' , MAgura хидраулични кочници, Shima...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

15 мар 15:46tocak velosiped

CARRERA LIMIT EDITION, road hibrid bike aluminiumski ram, trkala so k...


270 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 мар 20:42VELOSIPED FAT BIKE

Velosipedot ima predno i zadno koćenje so disk shimano delovi na nego...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 мар 15:37BULLS 29ka

velosidetot e donesen od germanija e vo odlicna sostojba oprema : ...


470 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 мар 14:59BRANIK - KALNIK - za Velosiped - 29" inch-Germanski original

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 мар 09:35Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 мар 05:51**** CUBE STEREO PRO 120 29 ka ****

2022 model *** cena 1499 evra *** GOLEMINA NA RAMKA S ☎️078-411...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

12 мар 19:55Velosiped Trek Emonda RSL Project one carbon

Se prodava velosiped Trek Emonda RSL Project one. Velosipedot e vo od...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 мар 23:05Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам