1199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CLS 320 FACELIFT

Mercedes CLS 320 FACELIFT pali vozi Odlicen


8.999 €
или предлог цена
02 јун 10:04Промовирано

Mercedes benz E200 diesel 2143cm 136ks

Mercedes benz E200 Sedan 2143 cm facelift posledna serija na w212 mod...


13.900 €
или предлог цена
Денес 16:32НОВ ОГЛАС
Промовирано

Opel Antara 2.2 dizel 2013g. Zamena

Opel Antara 2013 godina vo kniska, registrirana cela godina do 24.03....


9.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
11.000 €
Денес 12:48Промовирано

VW POLO TDI EURO5!!! 2013/12 BLUEMOTION!!! PERFEKTNA SOSTOJB

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN ...


6.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.900 €
Денес 21:19Seat Leon 1.6 Tdi 90Ks 2015 God

Seat Leon 1.6 Tdi Registriran servisiran pred edna nedela 2015 god s...


10.400 €
или предлог цена
Денес 20:49IBIZA 1.4 TDI REG cela god ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


3 €
или предлог цена
Денес 20:37Se prodava

Vo dobra sostojba,skoro novi gumi,klima,ima sitni karoseriski zabeles...


1.300 €
или предлог цена
Денес 20:26Se prodava Volvo V40

Registrirana,klima,centralno,dobro socuvano i od vnatre i od nadvores...


2.300 €
или предлог цена
Денес 20:25Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes 1.9jtdm 120ks 2007god najubaviot 8ventilski motor Reg...


3.000 €
или предлог цена
Денес 19:28PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:03HYUNDAI iX35 2.0CRDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

HYUNDAI iX35 2.0 CRDI 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 .....


12.200 €
или предлог цена
Денес 18:59SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.000 €
или предлог цена
Денес 18:58DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 2015 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


11.900 €
или предлог цена
Денес 18:58Land Rover Discovery 2 2001 2.5 TDI 4x4 Reg 5.2024 Odlicen

Land Rover Discovery 2 2.5 TDI 2001 godina bez sminkanici i skapanic...


7.300 €
или предлог цена
Денес 18:48  НОВ ОГЛАС

AUDI A5

2.7 Motor Smeneto ulje vo motor i menjach+ site filtri Registracija d...


9.800 €
или предлог цена
Денес 18:47  НОВ ОГЛАС

Seat Altea 1.9 TDI

Seat Altea 1.9 TDI 77KW vo odlicna sostojba klimatronik ladi perfekno...


4.500 €
или предлог цена
Денес 18:36Citroen C3 1.4hdi-2010g -kako novo-

Se prodava Citroen C3 1.4 hdi 2010god 50kw,68ks so pominati 142 000k...


5.200 €
или предлог цена
Денес 17:50FORD S-MAX 2.0tdci 2011

FORD S-MAX 2.0tdci AVTOMATIK ✅REGISTRIRAN DO 12.2023 ✅4 NOVI GUMI...


11.000 €
или предлог цена
Денес 17:45FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW HLX KLIMA ISPRAVNA SERVO TOP

.


1.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.600 €
Денес 17:19se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:15Mercedes Ml 320 CDI

(Amortizacijata ne e na jastuci) -Full oprema -Smeneto ulje na me...


1 €
или предлог цена
Денес 17:12VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


9.999 €
или предлог цена
Денес 17:05MITSUBISI OUTLANDER 4X4/ 2008

SE PRODAVA OUTLANDER 4X4 KOMPLET SERVISIRAN SO 7 SEDISTA,FABRICKI ...


4.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.450 €
Денес 16:45Mercedes benz E200 diesel 2143cm 136ks

Mercedes benz E200 Sedan 2143 cm facelift posledna serija na w212 mod...


13.900 €
или предлог цена
Денес 16:32  НОВ ОГЛАС

Mnogu povolno Chevrolet epica

Vo odlicna sostojba. Barajte samo na 071/806-009


4.000 €
или предлог цена
Денес 16:29  НОВ ОГЛАС

Prodavam X5 M paket 3.0 218 konja

Prodavam BMW X5 2004 3.0 218 konja ,full M paket. BMW to ima full ser...


7.599 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.899 €
Денес 15:15Prodavam BMW X5 M paket 3.0 218 konja

Prodavam BMW X5 2004 3.0 218 konja ,full M paket. BMW to ima full ser...


7.599 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.899 €
Денес 15:14BMW E90 330D AVTOMATIK

BMW E90 325D 3 0 MOTOR 197KS TOP AVTOMATIK REGOSTRIRAN CELA GODINA S...


8.000 €
или предлог цена
Денес 14:54OPEL MERIVA 1.7

Se prodava opel meriva 1.7 dizel registrirana do maj 2024 Kolata e vo...


2.000 €
или предлог цена
Денес 14:50SUZUKI SWIFT 1.3i-4x4 -ODLICEN

Se prodava Suzuki Swift 1.3i.2007god 68kw,92ks so pominati 161 000km ...


4.700 €
или предлог цена
Денес 14:37  НОВ ОГЛАС

BMW 520d X-DRIVE

Se prodava BMW 520d x-drive. M-paket Proizvedeno 2014 godina. 240.000...


24.000 €
или предлог цена
Денес 14:16FIAT-BRAVO 1.9-MultiJet 110 kw

Se Prodava Fiat Bravo 1.9 M-Jet.. 110kw.150-ks.. ...


4.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Денес 14:03FORD ESCORT 1.3 BENZIN PLIN ATEST

Se PRODAVA MOZE I zamena cena za kesh 500e za povejke info na 0789386...


500 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
650 €
Денес 13:54Ford escort 1.8 dizel 95g Pali vozi Novi gumi

Se PRODAVA ford escort 1.8 dizel pominata reg prevod odma cena 700e i...


700 €
или предлог цена
Денес 13:54Солидна Алфа

Продавам домаќински возена, редовно сервисирана и одржавана 156ка, ко...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Денес 13:25VW POLO TDI BLUEMOTION!!! 2013/12 EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA

BLUEMOTION EURO 5!!! NAJ EKONOMICEN MOTOR NA VW 4L NA 100KM I MN...


6.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.800 €
Денес 13:19Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.850 €
или предлог цена
Денес 13:18OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 160KS 2011GODINA

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 118KW 160KS 2011GODINA COSMO OPREMA FULL OPRE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 13:04VW GOLF V PLUS 1.9TDI 105KS 2008GODINA BLUEMOTION

VW GOLF V PLUS 1.9TDI 77KW 105KS 2008GODINA BLUE MOTION EXTRA SOSTOJB...


5.000 €
или предлог цена
Денес 13:04VW GOLF VI 1.6TDI 2012GODINA

VW GOLF 6 1.6TDI 66KW 90KS 2012 GODINA FULL OPREMA NOVI GUMI PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Денес 13:04AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:03PEUGEOT 207 1.4 FACELIFT 2010god.

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 55KW 75KS 2010 GODINA FACE LIFT PERFEKTNA SOS...


4.400 €
или предлог цена
Денес 13:03CITROEN C4 1.4 90KS 2005GODINA

CITROEN C4 1.4 BENZIN 65KW 90KS 2005GODINA 79000KM FULL OPREMA MNOG...


3.400 €
или предлог цена
Денес 13:03Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам