83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Asics Gel Lyte 3 zenski patiki novi

Patikite se skroz novi,original,nenoseni,zenski model ASICS GEL LYTE ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 мар 14:05Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 мар 14:05Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

20 мар 14:05zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.499 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 мар 17:26Patiki, Nike Flex Contact

Patikite se novi, ne se noseni Broj: 37.5


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 мар 13:47Cizmi novi br.40

Prodavam Novi cizmi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


399 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 мар 20:35Novi Salonki

Novi 36 ka


1.690 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 мар 17:15North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 мар 22:08NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 мар 20:11Novi new balance 584

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 мар 14:51Miss sixty stikli

Kako novi maksimalno socuvani


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 21:13Патики Nike

Продавам патики Nike, броj 38


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 20:46Патики Nike

Продавам патики nike како нови , бр 38


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 20:32Salonki

Prodavam novi salonki Cena 2 Cena 1000 kvalitetni proiz.na Bjana tr...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 09:18Cizmi

Kozni cizmi so krzno vnatre br.39 kontakt 070 862 243 dvata para za 2...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 09:17Kozni cizmi

Kozni cizmi br.38,39 temno kafeni so krzno.kon.Slavica 070862243


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 мар 09:17Prodavam Novi Leon Anatomski Klompi broj 41

Nenoseni! Novi! Udobni!


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Карпош / Скопје

Женски обувки

10 мар 12:17Michael Kors original

Michael Kors original Novi br.39.5


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 мар 22:16Walkmaxx teget baletanki

Mnogu zacuvani,kako novi Bez ostetuvanja Cena fiksna Kupeni mnogu ...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

04 мар 09:37NORTH FACE - Original !!!

Se prodavaat original patiki NORTH FACE so Vibram gjon, so golemina b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

26 фев 20:44Timberland Earth Keepers 36-37

Timberland Earth Keepers skoro novi nekolku pati obleceni


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 фев 07:41REEBOK SUBLITE - Original !!!

Se prodavaat original patiki REEBOK SubLite ,so golemina br. 39 (25,5...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 фев 20:14Zenski patiki

Prodavam polovni (ednas obleceni) zenski patiki br.38.


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

13 фев 22:11Bunda od vistinsko krzno od ZLATNA LISICA

Nova bunda od vistinsko krzno od Kaliforniska zlatna lisica. Bezvreme...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 фев 23:29Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


399 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 фев 18:40NOVI-Plisani nad kolena -corap model

PLISANI corap-cizma. Stranicno patent. Zavrsuvaat so vrvki Udobna m...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

11 фев 11:06ADIDAS RESPONSE STABILTY Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS RESPONSE STABILTY , so golemina b...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 фев 15:33NEW BALANCE 890 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NEW BALANCE 890 v4, so golemina br. 39 ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 фев 15:33Vodootporni,nelizgacki so krzno-Novi

Preubavi cizmi sosema novi Cena fiksna i bez razmeni!!! 077 606 650


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 19:36cizmi

zenski cizmi vrsta na vgraden materijal: prirodna koza prirodna k...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

05 фев 09:29Prodavam novi ne noseni zenski cizmi

Ne se voopsto noseni, gi prodavam bidejki mi se golemi. Kupeni od ste...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

04 фев 11:22Се продаваат неносени кожа боја штикли од Zara

Штикли со отворен прст од Zara. Број 38. Необлечени. Се продаваат ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 15:37Се продаваат неносени сиви чизми од Bershka

Се продаваат сиви чизми од продавницата Bershka. Големина 40. Тотал...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 15:34Novi cizmi nad koleno

Temni siva boja,sosema novi cizmi Imaat dva nadolzni patenti,edniot ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 јан 09:54NIKE LUNARGLIDE 8 - Original !!!

************* P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

22 јан 18:02Polucizmicki,udobni ,topli

Crni polucizmicki.Varena rebrasta guma,nelizgacka. Topli,lesni.Sirin...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 јан 16:23CINO CORI cista koza

Kozni udobni cizmicki. zacuvani.Visina na peta 7,5 cm 077 606 650


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 јан 13:49Zenski cizmici Valkmaks-Valkmaxx

Odlicni i original zenski polucizmici za lesen i udoben od. Br.41 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

31 дек 12:08ADIDAS CloudFoam Racer - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS CloudFoam Racer so golemina br. 3...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 дек 14:42Nike Air Max 720 beli

- 40.5 broj EU


4.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 дек 00:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам