Подкатегорија:
                   
628 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hard Disk KingSpec M.2 SSD 256GB NVMe

Prodavam nov neotpakuvan M.2 SSD hard disk KingSpec 256GB NVMe.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:56Процесор, плоча и РАМ, Ryzen 5 3600x, MB i 2x8GB RA

Продавам Матична плоча MB MSI B450M A-PRO MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3....


11.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21GRAFICKA NVIDIA GTX1660SUPER ASUS DUAL

SE PRODAVAAT 5 GRAFICKI KARTI NVIDIA GTX1660SUPER ASUS DUAL 3 MESECI ...


170 €
или предлог цена
Вчера 18:54Bezzicen Air mouse so ziroskop i tastatura wireless

Prodavam bezzicen air mouse so tastatura so ziroskop za smart tv, pc,...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Monitor asus VS 228h-p

Monitor ASUS Cena 2000 den VGA + HDM


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20Продавам NZXT E500 500W GOLD PSU Напојување

Продавам многу малку користено висока класа напојување, во медиа серв...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 01:54RAM MEMORII ZA LAPTOPI-SDRAM,DDR1,DDR2,DDR3

RAM MEMORII ZA LAPTOPI,POSTARI I PONOVI TIPOVI,NOVI I POLOVNI.DDR1,DD...


15 €
или предлог цена
24 мар 20:05SteelSeries Rival 310 - True Move 3

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


24 мар 16:45LED TV monitor so dalecinsko Inno-Hit 19" HD televizor

Prodavam ekstra kvaliteten LED televizor monitor proizveden i kupen v...


2.800 МКД
или предлог цена
24 мар 13:06Deepcool DN450 (New Version) 80Plus PSU 450W

Кабли: Mainboard (24Pin): 1 EPS ATX12V (4+4Pin): 1 PCI-E (6+2Pin):...


1.700 МКД
или предлог цена
24 мар 10:55Monitor Samsung

17" vo top sostojba so komplet kabli


1.000 МКД
или предлог цена
24 мар 10:09i7 920 LGA 1366

c/t = 4/8 base-turbo = 2.66-2.93 GHz tdp = 130w soc = LGA 1366 CPU ...


1.000 МКД
или предлог цена
24 мар 07:07SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1 МКД
или предлог цена
23 мар 18:54be quiet Straight Power 11 Platinum 1200W

prodavam napojuvanje za pc 1200w platnium so garancija do 09.10.2023 ...


16.500 МКД
или предлог цена
23 мар 17:25Intel Celeron G3930 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G3930 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 16:36Intel Celeron G4900 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G4900 со кулер. Овој процесор е од...


1.490 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.900 МКД
23 мар 16:36Intel Pentium G4600 LGA1151

Продавам процесор Intel Pentium G4600 со кулер. Во перфорамнси е и...


2.900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:36Kingston 4GB DDR4 2666MHz CL19

Продавам РАМ меморија Kingston 4GB DDR4 2666MHz CL19 користена една и...


500 МКД
или предлог цена
23 мар 16:35ADATA SX6000 Lite 256GB 1800/1200 MB/s

Продавам користено M.2 NVMe SSD. ADATA SX6000 Lite 256GB R/W (по ...


1.200 МКД
или предлог цена
23 мар 16:35Samsung 128GB M.2 SATA SSD

Продавам користено M.2 SATA SSD Samsung 128GB MZNLH128HBHQ-000H1 ...


500 МКД
или предлог цена
23 мар 16:35ADATA 8GB DDR4 2400MHz CL17

Продавам РАМ меорија ADATA 8GB DDR4 2400MHz CL17 користена една и пол...


900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:35Asrock Phantom Gaming RX6800 16GB GDDR6

Се продава половна графичка карта Asrock Phantom Gaming RX6800 16GB G...


24.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:39Adapter Polnac 45W Magsafe2 za MacBook Air i Mac Book Pro

Novi adapteri od 45W Magsafe2 za Macbook Air i Pro


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 11:30Magsafe2 60W Adapter za Mac Book Air i Macbook Pro

Nov Magsafe2 60W Adapter za ponovite modeli na koi se izlezeni od 201...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 11:3060Wati Polnac Adapter Magsafe1 za Laptop Macbook Air i Pro

Adapter polnjac za Macbook laptopi, Macbook Pro, Mac Book Air.. S...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 11:25MX Master 2S

Се продава Logitech MX Master 2S. Купен од Нексио, користен неполн м...


23 мар 11:19Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter

Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter Nov kupen od Istyle


22 мар 19:20Hard disk HDD 3.5" 500gb toshiba i seagate 3.5" 500gb

Prodavam hard disk seagate 500gb 3 5" sata, kompletno uspraven bez lo...


600 МКД
или предлог цена
22 мар 16:334g ruter Huawei

Prodavam 4g ruter huawei raboti na site mrezi.


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 15:06Asus H81M-K, I5 4440, 2 x 4GB DDR3 combo

Се продава комплет Asus H81M-K I5 4440 2 x 4GB DDR3 сток кулер ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 мар 10:37Gigabyte Gaming OC GTX1660 Super 6GB GDDR6

Се продава половна одлично сочувана графичка картица Gigabyte Gaming ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
22 мар 10:37MOUSE (maus-glusec) ZA PC / LAPTOP MICROSOFT

Prodavam wireless-bezzicen touch (osetliv na dopir) maus za pc ili la...


22 мар 02:18Monitor ACER 22 Inch (P22HQV)

Се продава монитор ACER 22 inch, користен но во одлична состојба.


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 20:02Kingston DDR4 16Gb 2666MHz

Se prodava koristena ram memorija Kingston. 16Gb DDR4


1 МКД
или предлог цена
21 мар 13:06USB Stikovi i memoriski karticki - Novi

Maxell 16GB USB 2.0 Stick - 230 den. Maxell 16GB USB 2.0 Stick - 250...


21 мар 12:10Prodavam LCD Monitor HP 20,7" inch so HDMI priklucok

Prodavam LCD Monitor model: HP V214a malce koristen Native resolutio...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мар 21:06ACER LCD Monitor 21,5" so HDMI priklucok

Odlicno socuvan malce koristen LCD Monitor Acer model: KA220HQ, so HD...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
20 мар 21:05KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA

KOMPLET SE PRODAVA ILI MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
20 мар 19:19RASPRODAZBA

RASPRODAZBA


1 €
или предлог цена
20 мар 19:18i5-7500 + Mb h110m R

i5 7500 - 100€ gratis maticna


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.000 €
20 мар 19:12Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам