1269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220 AMG Line

Servisna istorija od MakAutoStar, so visoko nivo na oprema za ovoj mo...


24.000 €
или предлог цена
04 мар 14:10Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 12:11Промовирано

VITARA ili S-CROSS

KUPUVAM vozilo SUZUKI VITARA ili S-CROSS kupeno od salon vo Makedonij...


1 €
или предлог цена
Денес 17:27Kupuvam pomal avtomobil kupen vo MKD

Kupuvam bilo kakov pomal avtomobil kupen vo salon tuka vo Makedonija ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:26Prodavam Reno Laguna kola od vtor gazda

Reno laguna 2,2 dti dizel vo perfektna sostojba Kolata e domakjinski...


1.900 €
или предлог цена
Денес 17:08Prodavam VW Bora 1,9tdi 116ks - Perfektna

Kolata si e vo odlicna sostojba registrirana cela godina,servisirana,...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Денес 17:07Audi A4 B7 2007God

Registrirana do 20-02-2024God AUDI A4 2.0TDI 2007GOD S-LINE OPREMA P...


5.650 €
или предлог цена
Денес 16:41Nissan Qashqai 1.5 dci

Se prodava nissan qashqai 1.5dci 105ks 2008god ✅ Panorama ✅ Dvozons...


7.300 €
или предлог цена
Денес 16:34CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 4x4 NEUVEZUVAN

‼️CHEVROLET CAPTIVA‼️ 💶Cena 7200 Evra 📞076-289-477 Moze zamena ...


6.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
7.000 €
Денес 16:28Lancia Delta 1,6jtdm 120ks 2011g

Ланчиа Делта 1,6јтдм 120кс Еуро5 2011год Регистрирана до 12.2023 ...


4.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.100 €
Денес 15:16Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.24 garazirana. Titanium nivo na opreme...


14.900 €
или предлог цена
Денес 15:00Mazda 3

2006 1.6 HDI 110 HP 230.000km Full oprema Kolata e vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:45Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina Fabrika

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2008 Godina ✅Registrirana Cela Godina do 12...


3.199 €
или предлог цена
Денес 14:25Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023...


2.999 €
или предлог цена
Денес 14:25Prodavam Golf 6 2.0 TDI 170ks - FULL SERVISI

⛔️Prodavam golf 6 2.0 tdi 110ks + 60ks čip⛔️ ✅Napraven mal i golem s...


8.500 €
или предлог цена
Денес 14:21VW POLO 1.4 16V

Kolata e maksimalno sochuvana,napravena golem i mal servis ,registrir...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:40CITROEN C2 1.4 HDI50 KW KLIMATRONIK EDEN GAZDA VO MK OD 2017

.


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Денес 13:28Se prodava AUDI A3 sedan 1.6 TDI

Se prodava AUDI A3, kolata ne e od uvoz, kupena od Porsche MK so real...


16.800 €
или предлог цена
Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 vo odlicna sost...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Денес 13:12Ford Fiesta 1.8 TDI 55 KW 2001 Klima Reg 12.2023 Odlicna

Ford Fiesta 1.8 TDI 55 kw bez sminkanici Vo nasa sopstvenost 12 god...


1.450 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.700 €
Денес 13:11Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
Денес 13:00Golf 7 variant 2.0 TDI 150 ks

Продавам голф 7 2.0 TDI 150 ks караван во одлична состојба. Направен...


13.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Fiat Doblo Cargo MAXI 1.3 Multijet

Се продава Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 PLATEN...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C3 1.4i od 2006 god. NEUVEZENA so 90.000km

CITROEN C3 1.4i Odlicno socuvano i vo ekstra sostojba • Edinstven so...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.9TDI 105KS

FULL OPREMA KLIMATRONIK TEMPOMAT PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


4.550 €
или предлог цена
Денес 12:15SEAT IBIZA 1.4TDI 2007G

FULL OPREMA KLIMA EURO KUKA SO ATEST PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


3.390 €
или предлог цена
Денес 12:15VW POLO 1.4TDI

FULL OPREMA KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGISTRA...


3.700 €
или предлог цена
Денес 12:15BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 12:11BMW 640D M SPORT

BMW 640D 2012 GODINA GRAN COUPE M PAKET FABRICKI OPREMA IMATE VO SLIK...


45.000 €
или предлог цена
Денес 11:43SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:42MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.400 €
или предлог цена
Денес 11:42PEUGEOT 3008 1.6 HDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 3008 1.6HDI UVEZEN OD 🇨🇭 2011 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC ...


7.150 €
или предлог цена
Денес 11:42PEUGEOT 107 1.0I AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SVAJCARIJA

PEUGEOT 107 1.0I BENZIN 2010 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC UVOZ OD SV...


4.000 €
или предлог цена
Денес 11:42HYUNDAI iX35 2.0CRDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

HYUNDAI iX35 2.0 CRDI 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 .....


12.200 €
или предлог цена
Денес 11:42SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Денес 11:41VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


8.100 €
или предлог цена
Денес 11:41CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Денес 11:41FORD FOCUS 2.0 TDCI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS 2.0i TDCI 2009.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SI...


4.850 €
или предлог цена
Денес 11:41Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 11:34MAZDA 3 1.6 D 4L NA 100KM 2008 FACE LIFT UVOZ GERMANIJA!!!

SEGA UVEZENA OD GERMANIJA!!! NE VOZENA VO MK PO VIE PATISTA SO V...


3.900 €
или предлог цена
Денес 10:59Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам