Кичево
Подкатегорија:
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Technics rs-bx 747

Technics rs-bx 747 perfekten!!!


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 19:04Myryad z140 rowen edition

Myryad z140 rowen swiss edition,anglisko audiofilsko pojacalo so orgi...


320 €
или предлог цена
Вчера 19:04Prodavam dekovi FIKSNO 078 209 464

Prodavam dekovi FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 17:44CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz - ПРОДАДЕН Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 CD Changer - 3...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:02Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W Квалитетен звук и снага, можна е проба.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:02Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:02PHILIPS STEREO TJUNER FT670 - DIGITAL

PRODAVAM PHILIPS TJUNER FT - 670 DIGITAL 30 PRESETS 3 BAND STEREO TJU...


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 01:01PIONEER POJACALO VSP - 200 DOLBY

PRODAVAM PIONEER VSP - 200 dolby pro - logic sarraund sistem / pojaca...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 01:01DENON AVR - 1603 AV SARAUND RESIVER

PRODAVAM DENON AVR -1603 RESIVER I AMPLIFIER , TJUNER SO POJACALO DV...


6.600 МКД
или предлог цена
Вчера 01:01PHILIPS FA - 670 INTEGRATED STEREO AMPLIFIER

PRODAVAM FHILIPS STEREO AMPLIFIER , POJACALO , MOCNO I SNAZEN PHILIPS...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 01:00Dynamic's GST 1000 vintage tuner

PRODAVAM KVALITETEN VINTAGE MODEL NA TJUNER DYNAMIC'S GST1000,zavuvan...


12.900 МКД
или предлог цена
Вчера 01:00PHILIPS 900 ZLATNA SERIJA FA951

Specifikacii na net mozete da vidite PRODAVAM MOKEN PONOVA ZLATNA SER...


17.900 МКД
или предлог цена
Вчера 01:00DECK AKAI - HX - A2 , 2 GLAV STEREO

PRODAVAM POREDOK MODEL NA DECK AKAI SO MNOGU OPCII , PREPORA...


6.600 МКД
или предлог цена
Вчера 00:59REDOK VINTAGE TJUNER MARANTZ ST- 64

PRODAVAM REDOK , RARE VINTAGE MARANTZ TJUNER ST - 64 STEREO DIGITAL ...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 00:59PREDPOJACALO GUSTOM TUBULLAR , SO LAMPA

PRODABAM PREDPOJACALO IZLEZNO SO LAMPA ,LANPAS CUSTOM MADE PRO / GUST...


12.900 МКД
или предлог цена
Вчера 00:58EI NIS ACUSTICA NIKOLA TESLA POGLEDNETE SLIKI OGLAS

PRV SOPSTVENIK , LICNA KOLEKCIJA VREDI DA SE IMA RETKO KORISTEN I SO...


18.900 МКД
или предлог цена
Вчера 00:58Звучници Klipsch Synergy F3

Продавам звучници Klipsch Synergy F3 одлични звучници без конкуренциј...


35.000 МКД
или предлог цена
31 мар 15:13Yamaha DSP А1092

Продавам аудио видео појачало Yamaha DSP А1092 со оригинал далечинск...


200 €
или предлог цена
30 мар 16:45Bang & Olafson Beomaster 5500 078 209 464

Se prodava Bang & Olafson Beomaster 5500 Cena 250 EU FIKSNO ...


250 €
или предлог цена
30 мар 14:06Namaluvanje na ceni na zvucnici od licna kolekcija

Namaluvanje na ceni na zvucnici od licna kolekcija Ecouton Audiolab...


1 €
или предлог цена
30 мар 00:21Yamaha RX-V2500 - Magnat Vector Center

Сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 со оригинал далечинско и центар звучн...


250 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
299 €
29 мар 19:21Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
28 мар 22:02Prodavam CD pleeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam CD pleeri . Site se so novi transporti i novi laseri . Cita...


1 €
или предлог цена
28 мар 10:52Spendor 2020

Spendor 2020 kako novi .


600 €
или предлог цена
25 мар 21:59Cambridge Audio azur 340c

Cambridge Audio azur 340c,odlicen angliski audiofilski pleer,cita sek...


100 €
или предлог цена
25 мар 21:47YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.499 МКД
или предлог цена
25 мар 20:02Deck: Technics и Toshiba Aurex

Technics RS-BX601 3-глав дек, исправен - 70€ Aurex Toshiba PC-G2 исп...


1 €
или предлог цена
25 мар 10:51Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
23 мар 21:56Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464


1 €
или предлог цена
22 мар 09:43Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5 078 209 464

Prodavam Sony-Reciever-STR-SL5-5.1-Dolby bez dalecinsko ( gi ima si...


2.500 МКД
или предлог цена
18 мар 12:55Prodavam CD pleeri 078 209 464

Prodavam CD pleeri . Site se so novi transporti i novi laseri . Cit...


1 €
или предлог цена
18 мар 12:33Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


1.500 МКД
или предлог цена
17 мар 15:54Gi prodavam FIKSNO 078 209 464

Ecouton Audiolabor LQL 80 • Hersteller:Ecouton Audiolabor • Modell:...


1.000 €
или предлог цена
16 мар 15:30Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправен и функционален еквилајзер на Technics. Декот повеќе не е з...


2.499 МКД
или предлог цена
16 мар 10:19Se prodava vrv 078 209 464

Se prodava vrv 078 209 464


1 €
или предлог цена
13 мар 09:14ADC K-9

ADC K-9 ,americka-audiofilska kompletna glava ,igla i drzac voopsto n...


130 €
или предлог цена
09 мар 23:30Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
09 мар 14:53Unikatni stalci za zvucnici 078 209 464

За прв пат во Македонија изработка на високо професионални уникатни с...


1 €
или предлог цена
09 мар 14:52Prodavam vuferi 078 209 464

Prodavam vuferi 078 209 464


1 €
или предлог цена
09 мар 14:52Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам