Ѓорче Петров
                   
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MTB POSEBNA EDICIJA GIANT CONNECT BIKE

POSEBNA EDICIJA GIANT CONNECT TRAIL NA RAMKA🚲2019 Godina😇 Alumin...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

Денес 07:26Scott Spark 2021g

Scott Spark 2021god So edna grebka na ramot! CENA 1350eur (nov vo p...


1.350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 23:58DRAG ZX2

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba - Servisiran,dobri gumi pe...


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 14:28Polar forester pro L ram 28' trkala

Polar forester pro Mnogu malku vozen Skoro nov


26.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 11:33Ptodavam velosoped MTB California Aluminium

Prodavam aluminski MTB California vo super sostojba so shimano tourn...


10.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 10:45Продавам Мах 24 женски велосипед

Продавам одлично зачуван велосипед за девојче од 8 до 14 години . ...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 10:45Fixed velosiped

shimano


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 09:42VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД 100 ЕВРА

PRODAVAM VELOSIPED KOMPLETNO ISPRAVEN I SERVISIRAN. CENA 100 EВРА 07...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

20 мар 09:37Velosped kako nov 26" so 18 brzini

Prodavam velosiped kako nov, mnogu malku koristen. So 18 brzini, shim...


4.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

19 мар 12:42Prodavam detski velosiped,, DRAG,, Scout,

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba i odlicen kvalitet mno...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

19 мар 10:21Felt Q620 MTB

Frame FELT 6061 Aluminum Menuvac Shimano DEORE Brzini Shimano Aliv...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

17 мар 15:54Велосипед со корпа се продава

Велосипед со корпа на предното тркало се продава. Исправен. Локација ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

16 мар 07:25Totem

-----


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

15 мар 21:20Specialized FSR 26 XC

Full suspension 26"


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

15 мар 07:32Nov aluminski velosiped "RALEIGH"

Prodavam prekrasen nov gradski velosiped ( tocak ) - naj poznat angli...


650 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

14 мар 05:36Trek Zektor 2 vo dobra sostojba

Se prodava vo dobra sostojba Trek Zektor 2, golemina XL, pedalite ne ...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

13 мар 09:12cube elektricni velosipedi

cube i drugi electricni velosipedi novi modeli no polovni servisirani...


999.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

12 мар 15:21Hidraulika MAGURA MT5 novi

Novi MAGURA MT5 hidraulika disc kocnici 4 klipa cena 150€ Fiksno


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

12 мар 15:21Cube elektricni velosipedi

Cube fullsuspension elektricni velosipedi, polovni, servisirani i kom...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

12 мар 15:21Bosch polnaci za elektricni velosipedi

Polnaci za elektricni velosipedi so BOSCH Motor / Baterija: 2 Ampera ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

12 мар 15:20Scott scale 965

Go prodavam bidejki kupiv nov. So fiskalna kolku e kupen istiot. Bu...


900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

11 мар 19:03Giant TCR

Shimano Ultegra


359 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
390 €
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

10 мар 11:48SVETLO ZA TOCAK MN.MOKNO+DRZAC

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 NOVI LAMPI 900 Lum...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

08 мар 18:19DRZAC ZA VELOSIPED + BATERISKA LAMPA ekstra cena

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi drzaci za lam...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

08 мар 18:18ST Viking

одличен велосипед Shimano опрема 29" Гуми XL Рам


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

08 мар 12:03Prodavam polovni velosipedi ispravni

Prodavam 3 velosipedi, site se ispravni. Pred godina dena se promenet...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

07 мар 18:26Se prodava velosiped 26

.


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

06 мар 19:38Se prodava unikaten velosiped

Se prodava unikaten velosiped choper. Velosipedot se naogha vo naselb...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

05 мар 13:47Prodavam detski velosiped

Prodavam detski velosiped cena 3500 den tel.070233509


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

01 мар 18:59ПРОДАВАМ СУПЕР ВЕЛОСИПЕД

ПРОДАВАМ ОДЛИЧЕН ВЕЛОСИПЕД, КОНТАКТ 077720751


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

27 фев 07:11SVETLO ZA VELOSIPED+DRZAC MNOGU MOKNO

tel za kontakt 071296091 071296091 071296091 Novi svetla za vel...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

16 фев 10:27Specialized Turbo Levo

Specialized Turbo Levo Size L od prv den so RideWrap so 1118km 19 pol...


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

11 фев 09:26Se prodava detski tocak za 7-8

Se prodava detski tocak za 6-8 godisna vozrast cena 1 000denari !!!


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

10 фев 14:55Velosipedi Uvoz od Svajcaria

Prodavam polovni velosipedi doneseni od svajcaria 🇨🇭 Prakjam i po ...


280 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

09 фев 00:08Bulls CopperHead 3

Bulls CopperHead 3 Golemina na Gumi 27.5 Golemina na Ram 46cm SR S...


600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

09 фев 00:08Cube reaction EXC 29er

Cube reaction EXC 29er model 2022 golemina M cena 1990€ FIKSNO 1x12 ...


1.990 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:58Poloven Elektricen velosiped

Na lager, servisirani, kompletni 1. Giant 29er M 2250€ ...


999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

31 јан 20:58Trek I cube

Trek 28 gratcki tocak I cube 26


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

13 јан 13:20prodavam tocak max

tocakot e vo ispravna sostojba na tocakot mu se smeneti : gurtni za k...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

11 јан 18:56Prodavam velosiped, model Capricorn

Velosipedot e star 10 godini, no vo izminatite 4, skoro voopshto ne e...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Велосипеди

06 јан 22:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам