4383 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


4.990 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.290 €
27 мар 11:34Промовирано

Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Suzuki v-strom 650

Redoven servis napraven Registracija do april 2023 078 274 511 Sas...


5.000 €
или предлог цена
Денес 09:33Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana

Top sostojba Registrirana Servisirana Ful oprema Lieni bandazi Novi g...


1 €
или предлог цена
Денес 09:30Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Денес 09:22VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105 KS

Prodavam Vw Passat 1.9 TDI full oprema napraveno komplet servis moze ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:19Ford fiesta za delovi/075 813 672 *075 885 548

1e


1 €
или предлог цена
Денес 09:14Intoo matiz /075 885 548 075 813 672

Pali vozi tip top cena 800e ne registriran


800 €
или предлог цена
Денес 09:14BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 08:48Zimski gumi 185 65 15

Zimski gumi 185 65 15 tri se isti edna razlicna sara 6 mm sara


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:46Plastiki za kineski skuter

Plastikite imaat nekoj mali ostetuvjna se prodavaat samo komplet


50 €
или предлог цена
Денес 08:46Resetka za golf 5

Leva resetka za preden branik za golf 5 plus


Денес 08:46Radio za kola

Avto radio za oldtajmer


Денес 08:46Yugo 45

Prodavam delovi za yugo 45 samo ova na slikive lamelata e nova ne voz...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Dva bandasi so gumi

Prodavam dva celicni bandasi komplet so gumi i ratkapni 14 5 x 100 te...


Денес 08:44Aluminski bandazi

Bandasite ne se vareni farbani nitu krivi gumi sredni 071519365


Денес 08:44Navlaki za golf 4

Orginalni navlaki za golf 4vo odlicna sostojba 071519365


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Sedista za golf 4

Prodavam samo naslon od predni sedista za golf 4 so 4 vrati 071519365


Денес 08:44Komplet letni gumi 205 55 16

Prodavam komplet letni gumi so celicni bandasi 205 55 16 5 / 100 tel...


Денес 08:44Golf 4

Delovi za golf 4 071519365


1 €
или предлог цена
Денес 08:44Turbina GT 1749v od Peugeot,Citroen i dr.vozila

Turbinata GT 1749V komplet so vakuum .. Peugeot ,Citroen moze odgovar...


150 €
или предлог цена
Денес 08:43Mercedes Benz C 220 Avantgarde zamena

MERCEDES C220 AVANT-GARDE 170kS GUMI M+S ZATEMNETI ZADNI STAKLA SO ...


11 €
или предлог цена
Денес 08:24CITROEN C3 OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

Citroen c3 1.4 2008god. Kolata e vo odlicna sosotojba Realna kilom...


11 €
или предлог цена
Денес 08:24Peugeot bandasi 16 ki

Bandasite se odlicni gumite se skoro novi m+s


Денес 08:18  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2 2009GODINA

VW POLO 1.2 BENZIN 55KW 75KS 2009GODINA FULL OPREMA NOVI GUM...


5.200 €
или предлог цена
Денес 08:18CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.300 €
или предлог цена
Денес 08:18FORD FOCUS 1.6TDCI 95KS 2014GODINA

FORD FOCUS 1.6TDCI 70KS 95KS 2014GODINA FULL OPREMA 2KLUCA SERVISNA...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 08:17CITROEN C4 1.4 90KS 2005GODINA

CITROEN C4 1.4 BENZIN 65KW 90KS 2005GODINA 79000KM FULL OPREMA MNOG...


3.500 €
или предлог цена
Денес 08:17PEUGEOT 207 1.4 FACELIFT 2010god.

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 55KW 75KS 2010 GODINA FACE LIFT PERFEKTNA SOS...


4.500 €
или предлог цена
Денес 08:17KIA CEED 1.6CRDI 116ks 2011GODINA

KIA CEED 1.6CRDI 85KW 116KS 2011GODINA FACELIFT FULL OPREMA UVEZENA...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Денес 08:17AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA

AUDI A4 2.0TDI 105KS 2008GODINA PERFEKTNA SOSTOJBA NOVI GUMI 2 KLUCA ...


8.490 €
или предлог цена
Денес 08:17AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.400 €
или предлог цена
Денес 08:17BMW 320d 163KS 2006GODINA

BMW 320 D E 90 120KW 2006GODINA FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATE...


5.600 €
или предлог цена
Денес 08:17RENAULT MEGANE 1.5DCI 2011GODINA

RENAULT MEGANE 1.5DCI 80KW 109KS 2011GODINA FULL OPREMA NAVIGACIJA 6 ...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Денес 08:17VW GOLF V 1.9TDI 105KS 2007GODINA

VW GOLF V 1.9TDI 77KW 105KS 2007GODINA FULL OPREMA UVEZEN OD AVSTRIJA...


5.200 €
или предлог цена
Денес 08:17VW GOLF VI 1.6TDI 105KS 2012GODINA

VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW 105KS 2012GODINA UNIKAT KAKO OD SALON UVEZE...


8.200 €
или предлог цена
Денес 08:16VW POLO 1.4TDI 2008GODINA

VW POLO 1.4TDI 55KW 2008GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.NA STAKLA CENTRA...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Денес 08:16mulcer do sindziri

vo odlicna sostojba, nov reduktor


600 €
или предлог цена
Денес 06:47volvo s60 i s80 delovi

far lev, hladnjak, kompresor klima


1 €
или предлог цена
Денес 06:47Ford mondeo 2.2tdci delovi

Ksenon farovi, motor, menjac, dizni, pumpa. Gi imam komplet site delo...


1 €
или предлог цена
Денес 06:47Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.000 €
или предлог цена
Денес 00:07Prikolka

Prikolka so dimenzii 290#170 So nova cerada i konstrukcija za transp...


780 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
850 €
Велес

Приколки

Вчера 23:46Страна 1 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам