1263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 08:48Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
29 мар 16:31Промовирано

Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana

Top sostojba Registrirana Servisirana Ful oprema Lieni bandazi Novi g...


1 €
или предлог цена
Денес 09:30Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Денес 09:22VW VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 105 KS

Prodavam Vw Passat 1.9 TDI full oprema napraveno komplet servis moze ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:19Intoo matiz /075 885 548 075 813 672

Pali vozi tip top cena 800e ne registriran


800 €
или предлог цена
Денес 09:14BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
Денес 08:48Yugo 45

Prodavam delovi za yugo 45 samo ova na slikive lamelata e nova ne voz...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Mercedes Benz C 220 Avantgarde zamena

MERCEDES C220 AVANT-GARDE 170kS GUMI M+S ZATEMNETI ZADNI STAKLA SO ...


11 €
или предлог цена
Денес 08:24CITROEN C3 OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

Citroen c3 1.4 2008god. Kolata e vo odlicna sosotojba Realna kilom...


11 €
или предлог цена
Денес 08:24VW POLO 1.2 2009GODINA

VW POLO 1.2 BENZIN 55KW 75KS 2009GODINA FULL OPREMA NOVI GUM...


5.200 €
или предлог цена
Денес 08:18CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.300 €
или предлог цена
Денес 08:18FORD FOCUS 1.6TDCI 95KS 2014GODINA

FORD FOCUS 1.6TDCI 70KS 95KS 2014GODINA FULL OPREMA 2KLUCA SERVISNA...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 08:17CITROEN C4 1.4 90KS 2005GODINA

CITROEN C4 1.4 BENZIN 65KW 90KS 2005GODINA 79000KM FULL OPREMA MNOG...


3.500 €
или предлог цена
Денес 08:17PEUGEOT 207 1.4 FACELIFT 2010god.

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 55KW 75KS 2010 GODINA FACE LIFT PERFEKTNA SOS...


4.500 €
или предлог цена
Денес 08:17KIA CEED 1.6CRDI 116ks 2011GODINA

KIA CEED 1.6CRDI 85KW 116KS 2011GODINA FACELIFT FULL OPREMA UVEZENA...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Денес 08:17AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA

AUDI A4 2.0TDI 105KS 2008GODINA PERFEKTNA SOSTOJBA NOVI GUMI 2 KLUCA ...


8.490 €
или предлог цена
Денес 08:17AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.400 €
или предлог цена
Денес 08:17BMW 320d 163KS 2006GODINA

BMW 320 D E 90 120KW 2006GODINA FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATE...


5.600 €
или предлог цена
Денес 08:17RENAULT MEGANE 1.5DCI 2011GODINA

RENAULT MEGANE 1.5DCI 80KW 109KS 2011GODINA FULL OPREMA NAVIGACIJA 6 ...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Денес 08:17VW GOLF V 1.9TDI 105KS 2007GODINA

VW GOLF V 1.9TDI 77KW 105KS 2007GODINA FULL OPREMA UVEZEN OD AVSTRIJA...


5.200 €
или предлог цена
Денес 08:17VW GOLF VI 1.6TDI 105KS 2012GODINA

VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW 105KS 2012GODINA UNIKAT KAKO OD SALON UVEZE...


8.200 €
или предлог цена
Денес 08:16VW POLO 1.4TDI 2008GODINA

VW POLO 1.4TDI 55KW 2008GODINA FULL OPREMA KLIMA EL.NA STAKLA CENTRA...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Денес 08:16Peugeot 206 SW

Се продава Peugeot 206 Station wagon ,2005 година, 1.6 HDI ,80 Kw,пом...


3.000 €
или предлог цена
Денес 00:07Vw Passat

Vw passat 1.9 tdi Godina 2006 Kilometri 220 000 Registriran do 25.07....


5.700 €
или предлог цена
Вчера 22:26Mercedes Cla 180

Prodavam mercedes Cla 180 vo odlicna sostojba Kontakt 078400192


20.000 €
или предлог цена
Вчера 22:26Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.24 garazirana. Titanium nivo na opreme...


14.900 €
или предлог цена
Вчера 21:41Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
Вчера 21:31Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:31Alfa Romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 20:46SE PRODAVA BMW 320d

BMW 320d Godina 2003 Registrirano do 10.2023 Klimatronik Centraln...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 20:36POLO 1.4 TDI "KLIMATRONIK"PERFEKTNA SOSTOJBA

Poloto e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija ima...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 20:26IBIZA 1.4 TDI REG SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


2.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.050 €
Вчера 20:26GUMI 205 /55/16

PRODAVAM 4 GUMI 205 55 16 M+S SOLIDNI


3 МКД
или предлог цена
Вчера 20:00PRODAVAM AUDI A3

Prodavam audi a3 vo odlucna sostojba reg servis napraven interierno z...


5 €
или предлог цена
Вчера 19:59Audi A4 B7 2007God

Registrirana do 20-02-2024God AUDI A4 2.0TDI 2007GOD S-LINE OPREMA P...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 19:53Citroen c3 1.4hdi

Citroen c31.4hdi mnogu ekonomicno vozilo potrosuvacka 4.5l grad na d...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Вчера 19:16Audi A5 2.0tdi automatik190 Virtual...

Audi A5 sportback 2.0tdi stronic 190konja.Za povekje info zvonete na ...


31.999 €
или предлог цена
Вчера 19:11VW Golf 5 2.0 TDI BKD

Se prodava VW Golf 5 2.0 TDI BKD Kolata poseduva Sportline nivo o...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 18:57Se prodava Fiat Bravo 1.9 Multijet 07

Се продава Фиат Браво 2007 1.9 110kw (150ks) Multijet -Направен мал с...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Вчера 18:38Golf 6 2010

Se prodava golf 6, 1.6tdi 105ks, 2010 vo soobrakajna. Klimatronik, go...


6.999 €
или предлог цена
Вчера 18:38  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.7 C

. Corsata e vo odlicna sostojba . Registrirana cela godina. . So at...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 18:35Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам