1109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Caddy 1.9 SDI

Voziloto e vo top sostojba. Moze da se proveri i vidi vo sekoe vreme....


2.000 €
или предлог цена
25 мај 23:20Промовирано

BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

BMW 320 D 177 KS AVTOMATIK XENON LED ** EDINSTVENO VO MK BUKVALNO KA...


8.999 €
или предлог цена
26 мај 10:56Промовирано

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE NAVI KOZA UVOZ CH- 05.MT Auto

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS S-LINE AVTOMATIK KAKO NOVA UVOZ SWISS NAJVISO...


6.999 €
или предлог цена
26 мај 10:57Промовирано

Uaz

Uaz Motor mercedes 240 ekstra sostojba Reduktori ispravni Registr...


2.500 €
или предлог цена
Денес 11:41Ford eskort encore 1.4 so 85000 km

Reg do septemvri, maximalno zacuvan kako nadvoresno taka i vnatresno ...


1.600 €
или предлог цена
Денес 11:41Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.499 €
Денес 11:41Продавам Редуктор за Daihatsu Terios

Редуктор за Daihatsu Terios 1.5 2006 година. Модел како на сликата. О...


500 €
или предлог цена
Денес 11:15Peugeot 206 1.9d

Se prodava Peugeot 206 1.9d. Vo zacuvana sostojba so 182.000km.


2.600 €
или предлог цена
Денес 11:12Hyundai i20 - Reg.cel god..Prva boja

Se prodava Hyundai i20 1.2 benzin 2010 godina Voziloto ne e od uvoz...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55Toyota Auris 1.4 Dizel 90 ks! Tel.071771680

Toyota auris 1.4 D mala potrosuvacka!! 12. 2007 Reg.do 01. 2024 Dv...


4.899 €
или предлог цена
Денес 10:33BMW F10 520d 2.0/184ks 2011 god

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba k...


12.599 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.899 €
Денес 09:44OPEL ASTRA K 1.6 CDTI

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


12.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.300 €
Денес 08:42Se prodava Skoda Oktavia

VE MOLAM BARAJTE SAMO NA OVAJ BR 👇👇👇👇👇👇👇👉078359058 👉 07835...


7.200 €
или предлог цена
Денес 01:30Renault laguna 2.2dci 2400$

Renault laguna 2.2dci 2002godina 290000km 150hp/ks Start stop sys...


1.000 €
или предлог цена
Денес 00:35Mercedes C 250 CGI 204 ks (so 1.8 motor) CH

Kolata e donesena so vozenje od 🇨🇭🇨🇭 i se plateni site davacki i ...


1 €
или предлог цена
Денес 00:32Buick 3.8 benzin

Kolata e vo ispravna sostojba bezzz dokumenti


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Вчера 22:33Mercedes e220 EVO

Perfektna sostojba Registriran cela god Bezz zamena


7.200 €
или предлог цена
Вчера 22:32Se prodava peugeot 308 1.6 hdi 2008god

Se prodava peugeot 308 1.6 hdi 66kw ful oprema top sostojba dva kluca


1 €
или предлог цена
Вчера 21:39Ford Mondeo 2.0 tdci Titanium

Kolata e odlicna vo sekoj pogled Servis napraven Bez nikakvi ostetuva...


5.690 €
или предлог цена
Вчера 21:27Mercedes-Benz C250 2013g. 4matik Единствен во Мк

Комплет 4 matik опрема внатре надвор Нови гуми со AMG бандажи Серви...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 21:27MERCESES E220CDI AVTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - Н...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 20:57FORD FIESTA TITANUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 g.

Se prodava Ford Fiesta TITANIUM 1.6 TDCI, 95 KS, 2011 god. so 154.000...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:33MAZDA 3, 1.6 MZR-CD, Edition, 116 KS, 2012 god. DISEL,EURO 5

Se prodava Mazda 3, MZR CD, 1.6 disel, 116 KS, 2012 god. so 190.000 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:33BMW 323 koupe

Se prodava BMW 323 E46 170 KS 2000GOD Zatemnati stakla so atest vo...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 2.0 GHIA

Сменет сет ребраст каиш, водна пумпа, нов акумулатор, 4 нови гуми сав...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX NAVI TV FEJS - 10..MT Auto

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX OPREMA EU-5 ! ! ! FEJSLIFT MODEL - NO...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 16:27  НОВ ОГЛАС

Bmw 530 E60 odlicna sostojba

Kozni sedista Greaci na sedista M retrovizori Golema navigacina ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:45Peugeot 107 - Prva boja...Reg.cel god

Se prodava Peugeot 107 Vo odlicna vozna sostojba Stegnato nema tr...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:31Bmw x5

Vo odlicna sostojba moze zamena


5 €
или предлог цена
Вчера 15:30SKODA YETI 2.0 TDI 4X4 Adventure CH

Prodavam Skoda yeti 2.0 tdi 4x4. Voziloto e kako novo 58 i...


16.800 €
или предлог цена
Вчера 15:30MERCEDES C 220 CDI 170 KS CH

Nov uvoz od CH Mercedes C 220 cdi proizveden 10 mesec 2010 god...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:30AUDI A3 2.0 TDI quatroo 4x4

AUDI A3 2.0 TDI 150ks 4X4 - NAJDOBRIOT 2.0TDI MOTOR PORTOSUV...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:30BMW 525 xd Luxury line

Prodavam 525d x Drive Luxury Line. Proizvedeno 9 mesec 2014 -xDr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:29PASSAT B8 2016 god nova kola

Passat B8 2016 godina 1.6 tdi 88kw 120 ks Kolata e kako nova...


17.200 €
или предлог цена
Вчера 15:29LEXUS IS200

Lexus IS200 benzin/plin 2.0 155ks. Uvezen e od Svajcarija 🇨🇭 vo 201...


3.250 €
или предлог цена
Вчера 15:16Alfa 159 2.4 20V JTDm SW 200 HP

REGISTRACIJA SKORO CELA GOD DO 04.04.2024 Odlicen motor Odlicen men...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 13:10  НОВ ОГЛАС

Peugeot Пежо 206SW

Автомобилот не е увезуван, купен во Јолекс - Охрид, редовно е сервис...


1.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.690 €
Вчера 13:04Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Elegance

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Elegance ⮚ Година на производство: ...


8.990 €
или предлог цена
Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AYGO 1.0VVT-I SO SAMO 15000KM(NEUVEZUVANA)

SE PRODAVA SKORO NOVA VO FABRICKA SOSTOJBA TOYOTA AYGO 1.0 VVT-I, TRI...


10.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.600 €
Вчера 13:00Grande punto 1.3 jtd

Se prodava grande punto 1.3jtd vo odlicna sostojba napraven mal servi...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Polo 1.2 benzin plin

Se prodava polo 1.2 benzin plin registrirano napraven kompleten servi...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Lancia ypsilon

Se prodava Lancia ypsilon 1.2 benzin 44kw 60 ps, godina na proizvod...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Fiat uno dizel

Fiat uno dizel Registrirano Info na 078 212 712


900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
950 €
Вчера 12:56Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам