Кичево
                   
769 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki I Eden par 17ki zimski ..vo ce...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:42Golf 5 1.9 TDI

Kolata ja imam 4 godini ja donesov od Germanija od eden gazda. Ja zed...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem golem servis na 180000 mal serv...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:46BMW 525d 2006

Kolata e super socivana bez nikakva maana , so kolata idat Komplet zi...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:47Opel Astra 1.8 Benzin/Plin

Opel Astra 1.8 Benzin/Plin registrirana do 28.12.2023 , 4 novi zimski...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:33Golf III 1.9TDI 1+1

Se prodava Golf III 1/9 tdi 99 godina vo odlicna sostojba + rezervni ...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:33Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:24Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


13.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

Toyota Rav 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 138.500 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00AUDI A6

AUDI A6 3.0 TDI 2004 GOD. 308000 KM SERVISIRANO KOMPLET MOTOR,MENJAC...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:09KIA CEED 2.0 CRDI

KIA CEED 2.0 CRDI, 140 KS, 2008 GOD. 205000 KM, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:09KIA CEED 1.6 CRDI

KIA CEED 1.6 CRDI, 116KS, 2008 GOD, 174000 KM,NOV UVOZ OD SVAJCARIJA....


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:09Opel Frontera

+389 70 506 542 Se Prodava Opel Frontera 2.0 Benzin, plin so Atest...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:59  НОВ ОГЛАС

Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:09  НОВ ОГЛАС

RengRover 4.6 hse so plin

Voziloto e vo perfektna sostojba moze i naj dobar primerok od ovoj mo...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:12Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI 2010 година колата е со оригинал ки...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:00SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:15  НОВ ОГЛАС

CHEVROLET SPARK 1.2 LS+

CHEVROLET SPARK 1.2 LS+, 82 KS, 2011 GOD., NOV UVOZ OD SVAJCARIJA, PL...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:15  НОВ ОГЛАС

Ford mondeo 1.8tdci 2008/7god

Full oprema Regg za cela godina Sostojba perfektna Moze i zamen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 02:44  НОВ ОГЛАС

Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:00Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:00Prodavam Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel multijet

Prodavam Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel multijet 2007 godina Reg do m...


1.600 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
2.450 €
Кичево

Автомобили

22 мар 22:43Alfa Romeo bez zabeleski registriraj vozi

Kolata e odrzuvanq i socuvana reg. Pomina pred nedela i nese vozi se ...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 21:56Opel Vectra 1.7 Isuzu motor ekonomicno domakinski eocuvano

Opelceto e ekonomicno deneska registrirano solidno za godinite prekra...


1.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.350 €
Кичево

Автомобили

22 мар 21:56VW PASSAT 1.9 TDI 2007 GOD UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA HIGHLINE UVEZEN OD SVAJCARIA PLATENI DAVACKI DO REGIST...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:36AUDI A3 1.9 TDI 110ks

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 110 KS AUDITO e vo odlicna sostojba bez do...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:36VW TIGUAN 2.0 TDI 2009 GOD

EXTRA SODTOJBA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 20:29BMW X3 2.0 D 150 KS REGISTRIRAN

Se prodava bmw x3 2.0 150 ks registriran do 10 mesec servisiran se mo...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:45Seat Toledo 1.9 Tdi

Seat toledo 1.9 tdi vo odlocna sostojba


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 15:42VW GOLF 4 1.9TDI 131ks

VW GOLF 4 1.9TDI 131ks 2001g Perfectna sostojba Registriran Novi...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 15:02Bmw E36 316i benz/plin

Se prodava BMW 316i E36, 1995god, benzin-plin, plinot e so dizni, ate...


1.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 14:02Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 13:58Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 12:55se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 12:32fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima dva kl...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 12:32Audi A3 2.0 TDI 2003

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa do...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 11:14CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 10:26Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам