1203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skele za tutun

Se prodava skele za tutun na 2 reda 30 metra duplo So nego odi gr...


1 €
или предлог цена
Денес 16:45STRUJNA KLESTA MASTECH multimer unimer instrument

Nova vo kutija. Silikonski pipci, temperaturna sonda, tekstilna zast...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:38Boca za argon

Se prodava Boca za argon 40l


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 13:25MELNICA ZA KAFE BORO-Skopje

Malku rabotena skoro nova


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 13:20nastresnica

nastresnica alimunium/pvc mehanizami ramka, so vinyl.


300 €
или предлог цена
Денес 13:00Швајц апарат

Се продава швајц апарат марка TELWIN Nordika 4.280 190 A. Апаратот н...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:54Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. Pakovanje 3000 parcina. ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 11:54Циркулар потезен 2000w PARKSIDE

Циркуларот е нов од германско производство PARKSIDE. Јачина 2000 ват...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Моторна бензинска пила PARKSIDE

Пилата е нова од германско производство PARKSIDE. Двотактен бензинск...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Хилта 20v PARKSIDE-Performance

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. Јачин...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Брусалица 20v PARKSIDE-Performance

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. Ј...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Штрафилица ударна 20v PARKSIDE-Performance

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:53Bagat masina za sienje

Se prodava nova mashina za sienje marka BAGAT, ne e koristena i e vo ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 11:36MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Денес 11:04Benzinska Vakumska pumpa бензинска вакумска пумпа

Вакуумско бензинско моторче за наводнување. Гланц нова модел WEIMA QG...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:50Soncogled za jadejne

TELEFON KONTAKT 070430976 Jonce TELEFON KONTAKT 070430976 Jonce TELEF...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:18СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
Денес 08:45Потреба од тренинг со СММ машини

Бараме компанија која би направила кратко запознавање и оановен трени...


100 €
или предлог цена
Денес 08:41Индустриски фен black & decker професионален

Фенот е за професионална намена,има врвна керамичка облога кај грејач...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:25Industriska masina, Pikerka, tekstilna, industrija

Se prodava nova neupotrebuvana industriska masina za sienje nevidliv ...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:16Vaga

Vaga do 150kg Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:25Strafilica 20v PARKSIDE-Performance

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performance. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:43  НОВ ОГЛАС

Golema makaza nozica za lim limarija

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Golema makaz...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Pistol za pumpanje gumi skoro Nov.

Pistolot e samo nekolku pati upotrebena, skoro e nov.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:37  НОВ ОГЛАС

Se prodava Pcenka

Se prodava pcenka 150 tona. Rekolta 2022/2023. Povekjee info na tell:...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:08Canon IPF 765

Ispraven 070207228 075207228


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:08Pili za cirkular PARKSIDE

Pilite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti za secen...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:00Hilta krsac 1300w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:32Pravosmukalka 1400w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 14...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Strafilica udarna so futer 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30POLNAC ZA AKOMULATORI

Sosema nov voopsto neupotreben polnac za akomulatori od markata ULTI...


20 €
или предлог цена
Вчера 10:22Fioka za pari

Prodavam fioka za pari,moze da se povrze so fiskalen aparat


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:22Noz/Alatki za freza za obrabotkq na drvo/medijapann

moze komplet moze oddelno


200 €
или предлог цена
Вчера 08:19Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od parkside na 20v.


90 €
или предлог цена
Вчера 07:20PARKSIDE HILTA 20V BRUSHLESS

Hiltata e nova vo kufer,brushless model,bez polnac i baterija.


110 €
или предлог цена
Вчера 07:20PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V

Strafilicata e nova vo kufer,bez polnac i baterija.


50 €
или предлог цена
Вчера 07:19Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам