324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

I phone 12 pro max

I Phone 12 pro max 128GB Malku uputrebuvan vo super sostojba. Bat...


550 €
или предлог цена
30 мар 12:07Промовирано

xiaomi 12 kupen pred 3 dena zamena za iphone

Telefonot ima 24 meseca garancija polna. 67w polni prebrzo kameri top...


32.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:10  НОВ ОГЛАС

Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
760 €
Вчера 22:10PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:48SAMSUNG A04s

Mobilniot e od TELEKOM operator, kupen na 25.11.2022 so 2 godini gara...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:48SE PRODAVAAT POLNACI ZA LAPTOP

-se prodavaaat orginalni polnaci kako novi ne koristeni doneseni od g...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:21Se prodava Samsung galaxy A52s 5G

Se prodava Samsung galaxy A52s 5G,bez grebnatinki,raboti odlicno,kupe...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:15Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 13:16Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G 🔹8 plus 5 GB RAM i 128 GB memorija 🔹108...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:01SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


549 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
599 €
Вчера 10:29Prodavam nov nevklucen A14 samsung

Se pridava nov telefon voopsto ne e vklucen so garanten list site dok...


200 €
или предлог цена
Вчера 10:21  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


3.490 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.990 МКД
Вчера 05:43HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:29XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:29Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.999 МКД
Вчера 00:29Zastitno staklo belkin za iphone 11 pro

Prodavam zastitno staklo marka belkin za iphone 11 pro, stakloto e no...


30 мар 19:09Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
30 мар 17:52Iphone xs max

Se prodava iphone xs max 64gb 89 battery health telefono e vo fabricn...


250 €
или предлог цена
30 мар 16:57Samsung Galaxy Y

Se prodava telefon Samsung Galaxy Y, ne e koristen mnogu Bez tragi na...


1.500 МКД
или предлог цена
30 мар 16:04REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
30 мар 15:33MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


14.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.500 МКД
30 мар 15:29akcia akciaaaa adidas naik patiki 1390 de

se prodava naik adidas patiki broe od 36 do 44 broj dostava po kargo...


1.190 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

30 мар 12:35I phone 12 pro max

I Phone 12 pro max 128GB Malku uputrebuvan vo super sostojba. Bat...


550 €
или предлог цена
30 мар 12:07Nov Xiaomi redmi 9a

Nekoristen Nov Xiaomi Redmi 9a. Dual Sim - otklucen na site operator...


4.500 МКД
или предлог цена
30 мар 11:59Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
30 мар 06:08Samsung Galaxy S21

Се продава Samsung Galaxy S21 Број за контакт: 078 / 482 - 531 Стеф...


380 €
или предлог цена
30 мар 02:35POCO X3 PRO

Telefonot e vo top sostojba bez nitu edna grebka na nego so garancija...


8.900 МКД
или предлог цена
29 мар 19:24Samsung Galaxy Note 10 Plus/ Note 10+

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy Note 10 Plus evropski mo...


350 €
или предлог цена
29 мар 18:36Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Se prodava Samsung Galaxy Note 20 ultra so minimalni znaci na koriste...


420 €
или предлог цена
29 мар 18:31Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


29 мар 17:14iPhone 12 Pro Max

Se prodava iphone 12 pro max odlicno zacuvan. Na telefonot ne e menuv...


650 €
или предлог цена
29 мар 17:14iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


410 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
420 €
29 мар 15:19HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
29 мар 12:21iPhone 8 Plus Product Red

Se prodava iphone 8 plus product red odlicno zacuvan. Telefonot e so ...


12.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:11Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
29 мар 12:10Iphone 12 Pro Max

Se prodavaat Iphone 12 Pro max . Telefonite se vo odlicna sostojba so...


750 €
или предлог цена
29 мар 12:09Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
29 мар 12:09Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


10.500 МКД
или предлог цена
29 мар 12:09Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


7.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:08Apple Watch series 6

Se prodava poloven Apple Watch series 6 44mm. Saatot e so minimalni z...


17.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:08Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


650 €
или предлог цена
29 мар 12:08Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам