Карпош
                           
8162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан во близина на гим. Нова и Сити Мол

Се издава стан во непосредна близина на Сити Мол и гимназијата Нова, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


83.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

24 фев 11:18Промовирано

Se prodava Kukja na naubava lokacija vo Skopje

Se prodava kukja 190 m kvadratni. So ubav pogled na gradot i najubava...


450.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 мар 15:15Промовирано

MAGACINSKI PROSTOR VO OLIMPIKO

Se izdava magacinski prostor vo Olimpiko od 540 m2 na suterno nivo. M...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 23:41Стара барака Тафталиџе

Се подаруваат елементи од стара одамна расклопена барака .ПРЕВОЗ ВАШ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:37MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

Se izdava celosno opremen nov nevseluvan stan na 2 nivoa vo Taftalidz...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34STAN NA PRASKA

Se izdava celosno opremen vednas vseliv stan vo Taftalidze so 1 spaln...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:32NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STANOVI - NOVOGRADBA VO VLAE

Se prodavaat 2 novi stanovi vo gradba vo Vlae so slednive karakterist...


1.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:22POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:05OPREMEN STAN NA PRASKA

Se prodava nov vo odlicna sostojba celosno opremen stan na Praska od ...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:04PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN NASPROTI T.C. LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na t.c. Leptokari...


152.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Stan na Ruzveltova

Prekrasen stan na Rizveltova 64 m2, odlicna lokacija, so dve spalni, ...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:43Za Kratok Prestoj se iznajmuva

Opremen so site potrebni stvari, higiena i kozmetika.


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:39Соба во Козле

Се издаваат целосно опремени соби во населба Козле. Собите се наоѓаат...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 21:39ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2

ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2, so povrs...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:14SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE SO PARKING

ШИФРА- 924 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:20KUKA VO N,KOZLE

PRODAVAM KUKA VO KOZLE KARSI DETSKATA BOLNICA,ul,,Lovkenska 13,, 130m...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:18ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:59KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:57ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар позади Р...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:44Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:13СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КАЈ ТИНЕКС МАРКЕТ

ШИФРА: 1143R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ НОВА

ШИФРА: 1499R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:07СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ГАРАЖА - ВО КОЗЛЕ

ШИФРА: 1492R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:06СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - СПРОТИ ЗООЛОШКА

ШИФРА: 1536R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - ПОЗАДИ ВЕРО 2

ШИФРА: 1163R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05Se izdava luksuzen sprat vo Vlae

Se izdava luksuzno namesten sprat od nova kukja so poseben vlez vo na...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:57Ekskluziven stan 175m2 vo Kozle, Karpos

Ексклузивен стан 153м2 плус 22м2 балкони. Станот е цел кат од зграда,...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:30  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM KUKJA VO NAJEKSKLUZIVNATA NASELBA VO SKOPJE-KOZLE

SO AGENCII NE SORABOTUVAME. ZNACI IMA KUKATA DVA STANA EDEN DOLE, DR...


1.750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:05ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Центар , ...


200 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:48Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам