3345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
19 мар 09:39Промовирано

AUDI A3 1.6 TDI SPORTBACK FEJSLIFT 112000KM - 14.MT Auto

AUDI A3 1.6 TDI FEJSLIFT SPORTBACK NOV UVOZ - SERVISIRANA KOMPLET, ...


9.500 €
или предлог цена
17 мар 10:00Промовирано

BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.300 €
или предлог цена
17 мар 10:02Промовирано

MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:21Audi Q7 3.0 TDI Quattro 239ks 2008god. Neuvezuvano

Audi Q7 3.0TDI QUATTRO, 176kw(239ks), 2008 godina, 220.000km so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:21  НОВ ОГЛАС

Racki za BMW f10 i f 11

Novi racki za bmw f10 i f11 Tel 071 241 968


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:21MERCEDES C 220 CDI 170 KS CH

Nov uvoz od CH Mercedes C 220 cdi proizveden 10 mesec 2010 god...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.900 €
Денес 18:21Opel Corsa 1.3 Dizel

Se prodava Opel Corsa 1.3 Dizel 55kw 2007 god Registrirana do 01....


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.100 €
Денес 17:49Се продава сочувана FORD fiesta 1.3i so pom. 20000km

Се продава Fiesta 1.3i germasko priozvodstvo so avtomatski menivač vo...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.899 €
Денес 17:49GLISER ГЛИСЕР

Се продава глисер К-570 7+1 со вонбродски мотор JOHNSON 73.5KW 2Т до...


7.500 €
или предлог цена
Денес 17:39NOVI DELOVI ZA ZASTAVA 750 FICO STAR TIP KONTRAS

NOVI DELOVI OD GALANTERIJA I DRUGO RABOTNO VREME OD 08 ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:13SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Денес 17:06Se prodava Toyota aygo 1.0 benzi so klima

Se prodava Toyota aygo 1.0 benzin ful oprema reg cela godina dva kluc...


3.700 €
или предлог цена
Денес 16:41Mercedes Benz W203 C220 Redizajn

***Мерцедес W203 C220*** Прва регистрација во МК е 2018 год. од мој...


5.600 €
или предлог цена
Денес 16:14Filtri za benzin Kawasaki

filtri za benzinska pumpa za kawasaki


600 МКД
или предлог цена
Денес 16:02VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
Денес 15:53Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
Денес 15:32Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI registrirana do 18.07.2023 . Kolata i...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Денес 15:29Mercedes Benz E clasa

Mercedes Benz E clasa EVO motor 2150 kubici 100 kilovati 136 konjski...


1 €
или предлог цена
Денес 15:28Prodavam 4 bandazi so gumi komplet

Prodavam 4 bandazi so gumi komplet ne delam 4 godini se koristeni sam...


Денес 15:27Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.800 €
или предлог цена
Денес 15:18Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


4.990 €
или предлог цена
Денес 15:18Sprinter 416

Mercedes sprinter 416 2015 god xxl od naj dolgite vo perfektna sostoj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Денес 15:18Кајче

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.


Денес 15:01Man 8 163 menjac menuvac

Мењач од Ман 8 163 1998 г 5 - брзини


400 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 14:57Man 8 163 diferencijal

Диференцијал од man 8.163 1997 година 🛑Диференцијалот ваќа само з...


400 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 14:57Веспа Hamachi Eivisso 200

Се продава веспа Hamachi Eivisso 200. Скутерот е 150 кубици, купен ...


1.350 €
или предлог цена
Денес 14:34Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
Денес 14:09  НОВ ОГЛАС

Seat Toledo 1.9 tdi 150ks -03

1.9 tdi 110kw/150ks ARL motor 6 brzini 16 alu bandazi Servisiran...


2.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.990 €
Денес 14:05Se prodava Ford Fiesta.odlicna bez zabelski.

-SERVISIRANA PRED 1000 KM. -GOLEM I MAL SERVIS. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:34VW POLO 1.2 TDI 2014

VW POLO 1.2 TDI 2014 Bez carina, bez zameni broj za kontakt 07277511...


4.700 €
или предлог цена
Денес 13:30  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Avangard oprema


1.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.550 €
Денес 13:29Motor 50cc novv

Motorot e zememn nov uste pod garanci ima samo 60km ni greban ni udr...


1 €
или предлог цена
Денес 13:20Hemisko cistenje na sedista od avtomobili

....


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:18PRODAVAM EXTRA SOCUVAN XMAX 400 2017 GOD

Prodavam xmax 400 Extra socuvan motor


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Денес 13:00Proradam PEUGEOT 207 HDI

Se prodava Peugeot 207 HDI 66kw 2007 godina Cena : 3.600 eur Tel. ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава Lexus RH450-President Прв сопственик

LEXUS RH 450h, 308 коњски сили, E-CVT тип на автоматски менувач, V-6 ...


60.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Polo 1.2 benzin plin

Se prodava polo 1.2 benzin plin redovno servisirano vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00fabricki radia ALFA ROMEO RENO PEZO CITROEN

ispravni i zacuvani .CD raboti.


Денес 12:44  НОВ ОГЛАС

Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra 1.8 20vt 132kw 180ks Novi kocnici, viluski, sht...


3.650 €
или предлог цена
Денес 12:37Honda Civic 2.2d [ZacheAutomobile]

Honda Civic fk3 2.2d 103kw 140ks Klima, tempomat, Novi gumi zi...


5.650 €
или предлог цена
Денес 12:37Valjak Kubota 750kg

Valjak Kubota 750kg Ekstra sostojba Ispraven so site funkcii Pali...


Денес 12:37Nissan Kubistar 1.5dci 2009 - [ ZacheAutomobile ]

Nissan kubistar tovarno 1.5 dci 70ks 200000km Novi zimski gumi CD...


1 €
или предлог цена
Денес 12:37Страна 1 од 84

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам