1065 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE LED NAVI XENON -12.MT Auto

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC NOV UVOZ SWISS CH - NAJDO...


11.500 €
или предлог цена
17 мар 10:01Промовирано

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE KOZA AVTOMAT-10.MT Auto

MERCEDES E 220 CDI 170 KS, AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - UVEZEN OD S...


11.999 €
или предлог цена
19 мар 22:07Промовирано

Mercedes E 300 Hybrid 2014 AMG 108.000 km !!!

Mercedes E 300 Hybrid 2014 AMG !!! 108.000 km GARANCIJA !!! Hy...


1 €
или предлог цена
18 мар 19:52Промовирано

BMW

Донесена од Германија 2019. 6 000 е. може и по договор. 2005 год. ...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 21:19Mercedes 124 dizel

Za vistinskite ljubiteLi na meRcedes 124 200 dizel. Kolata e vo odlic...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 19:29SE PRODAVA MITSUBISHI COLT

Se prodava odlicen mitsubishi colt. Kolata e odlicno zacuvana i posed...


3.449 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.450 €
Вчера 18:53Grande punto evo 1.3 mj 2011

Se prodava Grande punto evo 1.3 dizel 2011 g.registrirano so zelen ka...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 18:38Mercedes e220 EVO

Perfektna sostojba Registriran cela god Bezz zamena


7.200 €
или предлог цена
Вчера 18:31Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dci ***поседува серво волан,електрика на стакла и р...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Вчера 18:30SEAT IBIZA 1.4i 63kw

2008 god. modelska 2009 Uvezena i plateni davacki do registracija, p...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Вчера 18:29MERCEDES B200 cdi AMG look 136 hp

Mercedesot e vo odlicna sostojba. AMG optic, so mercedesov moto...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:21Audi Q7 3.0 TDI Quattro 239ks 2008god. Neuvezuvano

Audi Q7 3.0TDI QUATTRO, 176kw(239ks), 2008 godina, 220.000km so ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:21  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 220 CDI 170 KS CH

Nov uvoz od CH Mercedes C 220 cdi proizveden 10 mesec 2010 god...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.900 €
Вчера 18:21Opel Corsa 1.3 Dizel

Se prodava Opel Corsa 1.3 Dizel 55kw 2007 god Registrirana do 01....


2.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.100 €
Вчера 17:49Се продава сочувана FORD fiesta 1.3i so pom. 20000km

Се продава Fiesta 1.3i germasko priozvodstvo so avtomatski menivač vo...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.899 €
Вчера 17:49SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god

SE PRODAVA GOLF 5 PLUS 2009 god;kolata poseduva tempomat,klimatronik,...


6.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.100 €
Вчера 17:06Se prodava Toyota aygo 1.0 benzi so klima

Se prodava Toyota aygo 1.0 benzin ful oprema reg cela godina dva kluc...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 16:41Mercedes Benz W203 C220 Redizajn

***Мерцедес W203 C220*** Прва регистрација во МК е 2018 год. од мој...


5.600 €
или предлог цена
Вчера 16:14OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ FEJSLIFT - 09.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZINI 185000 KM EURO-5 ELEGANCE - KOLA...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 15:53Bmw 530 M57

Bmw e39ka 530 184 kojna Fali registracija vo top sostojba Poveke in...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 15:32Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI

Se prodava JUGO FLORIDA 1.3 EFI registrirana do 18.07.2023 . Kolata i...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Вчера 15:29Mercedes Benz E clasa

Mercedes Benz E clasa EVO motor 2150 kubici 100 kilovati 136 konjski...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:28Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne S...


1.800 €
или предлог цена
Вчера 15:18Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Reg do 29.11.23 Atest foli Klima ispravna...


4.990 €
или предлог цена
Вчера 15:18Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion -Година на производств...


11.400 €
или предлог цена
Вчера 14:49  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 2 1.4 16v Benz/Plin

Renault Megane 2 1.4 16v Benzin Plin Reg do mart 2024 Napraven komple...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 14:09Seat Toledo 1.9 tdi 150ks -03

1.9 tdi 110kw/150ks ARL motor 6 brzini 16 alu bandazi Servisiran...


2.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.990 €
Вчера 14:05Se prodava Ford Fiesta.odlicna bez zabelski.

-SERVISIRANA PRED 1000 KM. -GOLEM I MAL SERVIS. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:34Se prodava

Avangard oprema


1.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.550 €
Вчера 13:29Proradam PEUGEOT 207 HDI

Se prodava Peugeot 207 HDI 66kw 2007 godina Cena : 3.600 eur Tel. ...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава Lexus RH450-President Прв сопственик

LEXUS RH 450h, 308 коњски сили, E-CVT тип на автоматски менувач, V-6 ...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Polo 1.2 benzin plin

Se prodava polo 1.2 benzin plin redovno servisirano vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra 1.8 20vt 132kw 180ks Novi kocnici, viluski, sht...


3.650 €
или предлог цена
Вчера 12:37Honda Civic 2.2d [ZacheAutomobile]

Honda Civic fk3 2.2d 103kw 140ks Klima, tempomat, Novi gumi zi...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 12:37Nissan Kubistar 1.5dci 2009 - [ ZacheAutomobile ]

Nissan kubistar tovarno 1.5 dci 70ks 200000km Novi zimski gumi CD...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:37BMW F10 520d 2.0/184ks 2011 god

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba k...


13.390 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.700 €
Вчера 12:29GOLF 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks Extra sostojba

Se prodava Golf 7 1.6Tdi 77 kw 105 ks 2013 god Extra sostojba kol...


10.890 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.200 €
Вчера 12:29HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god

HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI *140ks DIZEL *5 VRATI, *MOTOR SO LANCE *...


5.650 €
или предлог цена
Вчера 12:13MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 11:55mercedes c220 cdi w203

/


5.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.900 €
Вчера 11:52VW Passat 2.0 TDI 2011god. Bluemotion Highline Full Oprema

VW PASSAT 2.0 TDI Bluemotion Highline, 103kw(140ks), 6 brzinski man...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 11:42Mercedes w210 200 benzin plin

Se prodava mercedes w210 benzin plin Atestiran zavrden soobrajkajna k...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:36Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам