Аеродром
                   
595 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:24НОВ ОГЛАС
Промовирано

GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 14:02Промовирано

Вработување во Скара Лесковац

Скара Лесковац во Аеродром им а потреба од женски персонал за работа ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 мар 23:14Промовирано

Penzioner bara rabota za cuvar

Penzioner bara rabota kako čuvar…obezbeduvanje…uslov, da ne bide celo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

Вчера 22:49Dispatcher USA transport

Американска компанија за транспорт со претставништво во Скопје, има ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:00Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar /Istovar -Kranski utovar vo Zelezara


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:24  НОВ ОГЛАС

Бараме Продавач/web shop

Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и гра...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:15Бараме Магационер

Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:15Mesarnica ima potreba od SKARADZIJA

Mesarnica vo N.Lisice ima potreba od lice za podgotovka na skara(skar...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:25Rabota vo stranstvo

Potrebni Gipsari za rabota vo Belgija so Bugarski pasosh ili EU dokum...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:22  НОВ ОГЛАС

Nudime vrabotuvanje

Firma Vodena Oaza(izvedba na bazeni I fontani) bara rabotnici so pozn...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Distributer za postenski pratki

Пошта од Скопје бара дистрибутер за разнесување на поштенски пратки. ...


20 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:23Honorarna rabota

Kompanija ima potreba za honorarec 2 pati vo nedelata od 20h do 02h. ...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:22  НОВ ОГЛАС

Возач на шлепер

Бараме: Возач за меѓународен транспорт на релација Македонија-Бугари...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:08  НОВ ОГЛАС

Inwest Elektrik има потреба од електро инсталатер / електрич

Фирма за изведба на електрични инсталации има потреба од електро инст...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:55Magacioner so iskustvo 27.000den

Опис за позиција Магационер : -Водење на прием и излез во магацин -...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:39Sendvicara vo Aerodrom

Sendvicara vo Aerodrom ima potreba od personal Kontakt 071308691


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:21Vozac za Megunaroden Transport

Vo potraga sme po profesionalen sofer za megunaroden transport so C+E...


24 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:00SE BARAAT VOZACI ZA TAKSI VOZILA

Se baraat vozaci za taksi vozila


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 20:11Potreben e personal za vo restoran

Poradi zgolemen obem na rabota restoran " moja kukja " ima potreba od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 18:39Distributer vozac rabotnik

Vrabotuvam distributer na gradezni materijali niz skopje. So c kateg...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 18:01Vozac so E-kat cerada so MK dokumenti

kratki turi info na mob .


12 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 14:23Имаме потреба од маркетинг агенти

Имаме потреба од 10 маркетинг агенти, вас ви се потребни мобилен теле...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 13:53Чистење

чистам канцералии кафичи влезови и други објекти контакт тел 071 271...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

20 мар 12:36ПЕРСОНАЛ ЗА ПРОДАВНИЦА НА ТЕКСТИЛ

Маркет за текстил Сидро бара продавачка. Претходно искуство во обла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:56Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 мар 07:05Барам механичари

Барам механичари со работно искуство во механика на возила. Во серви...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 18:34GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 14:02Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 13:27Baram rabota

Decko 43 god bara rabota samo prijaven ( gragevina ne )


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

18 мар 13:03Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO Plata startna...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 11:16Vrabotuvame zena za vo kujna/Вработуваме жена за во кујна

Кујна Гурман нуди одлична можност за вработување. -се бара жена за в...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 мар 00:16Практична Обука за Сметководител-книговодител

Давам часови за Практична обука за сметководител со ССС може и со фак...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мар 20:44"Povikuvacki sistem" za dom za stari lica,pogoni,kursevi

Bezicen,moderen i efikasen "povikuvacki sistem" idealen za dom za sta...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мар 14:00Rabota vo peralna

Baram rabotnik za vo peralna so oskustvo 1000 den do 18 h


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 мар 13:13Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 17:17VIP Agencija bara Devojki za Rabota !!!

Treba da bidete ; Komunikativni , Otvoreni , da znaete -- pozelno A...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:39Se Bara Rabota !!!

Iskustvo vo : Prodazba , Telemarkeng , Promocija , Kako Nastavnik ......


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

16 мар 13:31Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Pr...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:31Se baraat dervojki za Rabota !!!

Se Baraat , Otvoreni , Komunikativni , Atraktivni devojki za rabota ...


10.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:30Возач на товарно возило

Реномирана транспортна компанија, Сана Транс - Скопје, има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 13:00АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 06:47DISPATCH - DISPATCHER - Диспечер USA

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од диспече...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 мар 00:09Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам