1320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PlayStation 4 PRO so 2 kontroleri, slusalki+5 igri

Se prodava PS4 PRO 1TB so dva kontroleri i slusalki +5 igri Konzol...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

18 мај 13:48Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 мај 12:29Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 мај 15:18Промовирано

OTKUP NA LCD LED TV televizori Plakam kes

Вршиме откуп исклучиво на 💯% ИСПРАВНИ Smart, LCD, LED и ОLED теле...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 13:07PROFESIONALEN SERVIS ZA SONY PLAYSTATION

🎮 Popravka, odrzuvanje i chipuvanje na PlayStation, Xbox, Nintendo i...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Останато

Денес 12:50NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT, HEAD, VAKUM....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 12:23YAMAHA Centar NS-C105

Prodavam zvucnik centar vo odlicna sostojba. Specifikacii, na edna od...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:20Najnovi mapi za site vidovi NAVIGACIJA

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 И...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

GPS уреди

Денес 12:18DA Converter Digital to analog Bluetooth

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno Input: coax, optic ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 11:20TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIOSERVIS DOAGAME NA POVIK ,SERVISIRAME LED LCD P...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:57LUXMAN T341-L Digital Synthesized AM/FM Stereo Radio Vintage

Technical Data: Reception: FM/MW/LW Frequencies: FM: 87.50 - 108.0...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:40Denon TU-255

Продавам одлично сочуван 100% исправен шампањ боја со одлични кара...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 10:40TELEVIZOR PANASONIC 42"

Se prodava televizor PANASONIC plasma 42"!!!!


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 10:29magnaplanar smga

zvucnici CENA PO DOGOVOR KONTAKTIRAJTE ME TELEFONSKI 070279921


749 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:24Martin logan sequel

se prodavaat zvucnici Martin logan sequel vo odlicna sostojba mozna e...


1.799 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:24Zvucnici Philips 2 x 110 wati.Tip F9414.

Prodavam klasicni Philips zvucnici tip F9414/OOR.Koristeni no odlicno...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:52Otkup na PS3, PS4, PS5, novi i polovni.

Otkup na konzoli PS3, PS4, PS5, novi i polovni, dajte ponuda, moze i ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Денес 08:18Prodavam GPS LAND METER

Prodavam nov , nekoristen lend meter so moznost da meri dolzina , pol...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

GPS уреди

Денес 01:18Фотокопир ( fotokopir ) RICOH MP7500 во исправна состојба

Фотокопир ( fotokopir ) RICOH MP7500 во целосно исправна состојба , б...


890 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

Денес 00:50JBL LX 44

Звучниците се од лична колекција,ги поседувам од првиот ден. Freqenc...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:10IPTV AL TR EXYU MK - NAJDOBAR PAKET

Најдобриот светски ТВ пакет. Сите Турски, Албански, ExYu, MK и светс...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 20:41Play Station 3 PS3

Prodavam ispraven play station 3 So orginalna racka


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 20:36Квалитетно Снимање и Фотографирање со Дрон или 360 камера

Квалитетна услуга за вашите потреби од снимање и фотографија со Дрон ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 19:43Slusalki bluetooth

Prodavam novi 2 pati koristeni slusalki bluetooth Slusalkite imaat p...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 17:42WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 17:37Philips led tv kako nov so odlicna slika digital hdmi.

prodavam odlcno socuvan led tv philips 32" so odlicna slika,televizor...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 17:03Zvucnici za samogradba basovi sredni visoki horni skretnici

www.zec.mk Najgolem izbor na zvucnici za samogradba samo kaj nas ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:58ZVUCNICI ovlasten i specijaliziran servis

servis za zvucnici i elektronika so poveke od 23 godini iskustvo !!! ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:58Gramofoni vo www.zec.mk najgolem izbor

Najgolem izbor na geamofoni vo Makedonija ...veke od 3999 denari... ...


3.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 15:58ONYX OA32

Anglisko integrirano pojacalo vo odlicna sostojba, 2x50w na 8ohm.


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 15:21Bowers & Wilkins b&w 685 bookshelf zvucnici

Zvucnicite nemaat nikakov problem vo zvukot. Imaat nekolku grebki. Gi...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 14:09MEL 60 VINTAGE ШВАЈЦАРСКО-ГЕРМАНСКИ ЗВУЧНИЦИ

БАС 24,5 цм 9 ИНЧА, ТРОСИСТЕМСКИ ЗВУЧНИЦИ 80 ВАТНИ НА 8 ОМА. ИЗВОНРЕД...


6.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
7.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 14:09HARMAN KARDON HD 7525 CD PLEER VINTAGE

ФАНТАСТИЧЕН ЦД ПЛЕЕР, СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ НА САУНД, ОД ПОСТАРАТА Г...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 14:08BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 14:08Quart LCD Televizor neispraven TV

Prodavam Quart LCD Televizor 48 inch koj ima problem so pustanje. Tel...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:36UBEDLIVO NAJKVALITETNA IPTV TELEVIZIJA VO MAKEDONIJA

🎬 Уживајте во преку 30000 канали 🎬 Национални и меѓународни канали...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 13:30Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo. ...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 13:12MULTIBLITZ VARIOLITE 500 - made in GERMANY

MULTIBLITZ VARIOLITE 500. Edna blic glava = 200eur. Komplet dvete...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Вчера 13:12LED SMART TV 50 INCI TELEFUNKEN

Telefunken Led smart tv 50 inci Maklu koristen odlicen Cena 160evr...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:47Dji mavic 2 pro TOM CASE

Dji mavic 2 pro TOM CASE Za dron dji mavic 2 pro Nova od Svajcarija ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 09:53Canon 100D sa 18-55mm

Canon 100D sa 18-55mm Kao nov , od Svajcarija Kontakt viber&whatsap...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 09:50Dji Mavic 2 Pro Combo Plus

Dji mavic 2 pro combo plus 3 bateria, polnac na 1 i 3 baterija , poln...


1.140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

Вчера 09:48Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам