105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство

Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство ,опремена ....


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:18Veknalica za pekara

Mashinata e so novi platna i celosno e reparirana mozi da se vidi i p...


1.500 €
или предлог цена
18 мар 15:07Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


500 €
или предлог цена
17 мар 09:26Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

Хидроагрегат со двостепена хидраулична пумпа со 11 кв мотор и 300 лит...


1.000 €
или предлог цена
17 мар 09:26Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1


180 €
или предлог цена
17 мар 09:26Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
17 мар 09:25Dojavuvaci za pozar дојавувачи за пожар

Нови


200 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25Kuki za kran куки за кран нови digalka

Нови куки за дигалки


5.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Pumpi za maslo za podmackuvanje

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
17 мар 09:25Blower duvac vakum pumpa turbina

Golem izbor Od 100 evra nagore


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25Вентилатори вентилатор ventilator ventilatori

Исправни различни големини


50 €
или предлог цена
17 мар 09:25Dozer ustava zaustava дозер заустава

Комплет со редуктор 1.5 кв


400 €
или предлог цена
17 мар 09:24Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

Комплетни турбини со греачи за сушари


200 €
или предлог цена
17 мар 09:24Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
17 мар 09:24Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
17 мар 09:24Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
17 мар 09:24Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
17 мар 09:24Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
17 мар 09:24Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


4 €
или предлог цена
17 мар 09:24Magacinski Raft raftovi рафт рафтови

Поцинковани брзомонтажни индустриски рафтови со носивост од 2 тона по...


120 €
или предлог цена
17 мар 09:24Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
17 мар 09:24Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1


2.500 €
или предлог цена
17 мар 09:23Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 09:22Hidroagregat pumpa hidraulicna

5.5 кв мотор во одлична состојба користена само еден месец. Казанот е...


700 €
или предлог цена
17 мар 09:22Вентили ventili ventil

Golemi industriski novi


1 €
или предлог цена
17 мар 09:22Ventilatori turbini вентилатори турбини

Центрифугални турбини големи и мали


5 €
или предлог цена
17 мар 09:22Barometri i drugi meraci za tvrdina i KN

Novi i polovni


1 €
или предлог цена
17 мар 09:22Zavojni kompresori kompresor duvalki duvalka

Zavojni niskopritisni kompresori za transportiranje na praskasti mate...


5 €
или предлог цена
17 мар 09:22ABS fiting i ventili

Odlicen kvalitet . za toptan ekstra cena na kilo 2 evra


2 €
или предлог цена
17 мар 09:22Humidifier navlaznuvac влажнач vlaznac

Inoxna Komora za vlaznenje


300 €
или предлог цена
17 мар 09:21Kazan za rakija

Se Prodava kazan za rakija podetalni informaciii i sliki na 075718993...


100 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
220.000.000 МКД
12 мар 02:12Турбина турбини turbini turbina

Исправни


1 €
или предлог цена
09 мар 20:39Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

Хидраулични пумпи со големи мотори од 55кв 45кв 30кв 18.5кв 15кв...


1 €
или предлог цена
09 мар 20:38Digalka kran vitlo дигалка кран витло

Нов редуктор со половен мотор 2. 45кв


300 €
или предлог цена
09 мар 20:38Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам