215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pekarska oprema

Се продава пекарска опрема: - Печка дувалка Fines (скоро нова) - 2...


1 €
или предлог цена
26 мај 21:39Se prodava masina za sienje BAGAT

Se prodava nekoristena masina za sienje BAGAT Masinata raboti i n...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:50Se prodavaat masi i stolici

Se prodavaat masi i stolici za kafic: Masi-5, Stolici-8, Dvosedi-2, F...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:49Monofazni elektromotori

Monofazen elektromotor


По Договор
или предлог цена
26 мај 17:21Cnc freza

CNC... rab.povrsina 140cmx70cm Freza 2.2kw vozdusno ladenje... i m...


6.000 €
или предлог цена
26 мај 12:14Se prodava rund za juluci i za buki od 6m

Se prodava rund za joluci i buki od 6m Moze zamena so kolla


7.000 €
или предлог цена
26 мај 07:57Masinka za graviranje-graverka

Se prodavaat novi masinki za graviranje. Pogodna skoro za sekakov vi...


399 МКД
или предлог цена
25 мај 14:01Frigo paneli za komori od 80 do 200 mm - 20 eur m2

Prodavam Frigo paneli za komori Od 80 do 100 mm 20 Eur m2


20 €
или предлог цена
24 мај 15:51Fluke 177

Profesionalen, multimeter, nov 100%


260 €
или предлог цена
24 мај 13:38Oprema za Pekara Masini

Се продават машини за пекара: 1. Rotamat Gs - Автоматска машина за д...


По Договор
или предлог цена
24 мај 12:06Relax masaza

Se prodava profesionalna fotelja za masaza donesena ot CH.mozete da j...


1.100 €
или предлог цена
24 мај 09:32Pecka na plin

Se prodava pecka na plin vnatresna prostoria 60×60×25 cm.nadvoresni d...


350 €
или предлог цена
24 мај 09:32Fasadni poliuretanski paneli od 3 do 10 cm so odlicen dizajn

Gara Paneli od Kicevo, kako OFICIJALEN zastapnik za ARKHON PANEL Grci...


1 €
или предлог цена
24 мај 03:46Prodazba na najkvalitetni krovni i zidni sendvic paneli

Gara Paneli od Kicevo, kako OFICIJALEN zastapnik za ARKHON PANEL Grci...


1 €
или предлог цена
24 мај 03:46Najdobrite Itaijanski Sendvic paneli Lattonedil

Prodazba na poliuretanski sendvic paneli , od italijanskata fabrika L...


1 €
или предлог цена
24 мај 03:45Agregat 35 kva dizel so avtomatika NOV

Prodavam agregat Kaplan power dizel So avtomatika Nov 00 Cena ...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
24 мај 03:39Klešta za tulci

Nova profesionalna klešta za tulci.


130 €
или предлог цена
23 мај 12:57PP Vreki Polipropilenski Vreki

Se prodavaat PP Vreki vo slednive dimenzii: -55*110 neporabeni 50kgr...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 11:53Konec za baliranje

Se prodava konec za baliranje t-500


1 МКД
или предлог цена
23 мај 11:52Hartieni vreki

Proizvodstvo i prodazba na hartieni vreki vo site dimenzii. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 11:52Fluke 115

Malku koristen, vo odlična sostojba.


150 €
или предлог цена
23 мај 06:51Fluke 323

Nova (100%) amperklešta


120 €
или предлог цена
23 мај 06:50Pcelarstvo i se okolu pcelarstvoto

Kolins junior Kicevo nudi: prodava preraboteni satni osnovi, vrsi zam...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 00:50Rotaciona Pecka na Nafta

Se Prodava Rotaciona Pecka Winkler, na nafta. Vo dobra sostojba.


2.300 €
или предлог цена
21 мај 11:53Se prodava monofazen elektro motor

Se prodava monofazen elektro motor so reduktor dosta silen motor. Z...


70 €
или предлог цена
20 мај 16:39Stalazi za butik

Povece namenski stalazi za Farmerki, bluzi, trenerki i dr. Perfektno...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мај 14:35PRODAVAM MASINA ZA CEPENJE DRVA

Prodavam masina za cepenje drva na struja (trofazna) i trofazen kabel...


450 €
или предлог цена
20 мај 11:55Se prodava nova qetkarka za perenje tepisi

Se prodava nova qetkarka za perenje tepisi


550 €
или предлог цена
18 мај 15:37AVTO PERALNA POD KIRIJA

Peralna pod Kirija Moze i Samousluzna Komplet masini Bunar za Voda...


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:13Inkubator

Производство и сервис на инкубатори и инкубаторска опрема.Инкубатори ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

17 мај 08:02MIO STANDARD - UNIVERZALNA MASINA

Se prodava univerzalna masina MIO STANDARD, cirkular so poveke opcii ...


По Договор
или предлог цена
12 мај 14:34LED Svetlecka reklama

Aluminium i bel pleksiglas Dimenzii 200x55


200 €
или предлог цена
12 мај 07:55CONTI CS 1200, freza, dupčenje i obrabotka

CONTI CS 1200, freza, dupčenje i obrabotka, vint …


3.000 €
или предлог цена
11 мај 20:52Kafemat rancilio classe 5 nov

Nov kafemat rancilio classe 5 poluautomatski


2.200 €
или предлог цена
10 мај 09:25Drebong Fortuna

Prodavam drebong vo odlicna sostojba poveke informacii na brojot 07...


По Договор
или предлог цена
09 мај 18:40stolbna dupcalka

stolbna dupcalka, melnica,


1.600 €
или предлог цена
09 мај 07:11stolbna dupcalka, Masina,

stolbna dupcalka


700 €
или предлог цена
09 мај 07:09pogon za peleti linija za 400 kg na saat

odlicna linija za proizvodstvo na peleti moze i poedinacno informacii...


1 €
или предлог цена
08 мај 15:27Kupuvam co2 boca

Co2 boca kupuvam Po moznost od pomalite I vlezena vo sistem


1 €
или предлог цена
07 мај 08:32Машина за шиење и плетење

Машината за шиење е во исправна состојба доколку машината за плетење ...


250 €
или предлог цена
04 мај 14:21Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам